Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz a humorom?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.

Nagyon jól megvagyunk a párommal, minden rendben, de sokszor úgy érzem, nem tetszik neki a humorom. Nem nevet, és közli, hogy nem vagyok vicces.

Múltkor mondta, hogy a kedvenc kocsiját meg fogja venni, ha összegyűlik a pénze, és azt közösen használhatjuk majd. Erre mondtam neki, hogy gyorsan beülök a kormány mellé és lelépek a kocsijával. Erre úgy megharagudott és komolyan vette, hogy közölte, hogy de jó hogy én mindenből viccet csinálok.

Múltkor leesett egy darab hús, és fel akarta venni megenni, mire közöltem, hogy gyorsan fújja meg háromszor, mert bár nem vagyok babonás, de jobb, ha megteszi. (közben persze nevettem). Úgy nézett rám, mintha bolond lennék.

Múltkor jó kedvem volt, ment a zene, megfogtam egy flakont és elkezdtem énekelni mintha a mikrofonom lenne, erre meg mondta, hogy jólvan elég lesz fejezzem be.

Kezdem tényleg gázul érezni magam. Nekem ez az alapszemélyiségem lányként, egyszerűen még nem tudok megkomolyodni. MÚltkor berakott egy zenét és elnevettem magam rajta, mert szerintem vicces volt, mire közölte, hogy ezt ő már tényleg nem érti, hogy lehet zenén nevetni.

Sokszor szégyellem magam mikor rámjön a nevethetnék és senki nem nevet velem.

Félek, hogy egyszer a párom beelegel. Tényleg érdemes lenne változtatnom?


2017. jan. 31. 22:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Hat, en a parodbol "elegelnek be" eleg hamar. Untato volt mar csak olvasni is.
2017. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
13%
Mondj egy viccet, és akkor el tudom dönteni.
2017. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
szerintem a párodnak semmi humorérzéke nincs
2017. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
10%

Nem vészes a leírtak alapján, kicsit komolytalan személyiséged van. Idővel majd változik (vagy nem).

Egy jó tanács: ahogy (gondolom) a lányoknál is vannak olyan dolgok, amiket komolyan vesztek és nem lehet velük viccelni, a fiúknál is. Ezek egyik az (első) autó. Szóval a kocsival csak óvatosan.

2017. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem jobbat érdemelsz. Viccen kívül.
2017. jan. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Emiatt nem akarom elhagyni, mert amúgy minden tökéletes, csakhát ezt az egyet nagyonis furcsálltam. :)

Nem tudtam, hogy bennem van-e a hiba.

Igen, megtanultam, hogy az autó szent és sérthetetlen. :)

SZoktam komoly is lenni, elég sokszor, amikor olyan a téma nyilván nem viccelem el, de alapjában véve, ha nem komoly dologról van szó, sokszor ékelek bele a beszélgetésekbe ilyesmiket.

2017. jan. 31. 22:30
 7/36 schamuelson ***** válasza:
90%
Isten ments', hogy változtass! Szerintem hibátlan a humorod! A leírtak alapján a párod tűnik "savanyú Jóskának". Talán csak rosszul időzítetted a poént, ő éppen fáradtabb volt, vagy rossz hangulat kerítette hatalmába. Ha barátaid, ismerőseid, családtagjaid is állandóan leintenének miatta, akkor jogos lenne a kérdésed. A párod sohasem értékeli a humorodat, vidámságodat? Akkor érdemes elgondolkodni, tényleg rendben van-e minden köztetek.
2017. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy faraszto vagy neki. Ami sok az sok... szerintem neha fogd vissza magad nrm kell mindenbol viccet csinalni. Megvan a varazsa ha nem komolytalankodaz allandoan nagyobbat fog szolni.
2017. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szokta értékelni, ha olyan hangulatban van, csak mostanában rengeteg stressz éri, minden nap, olyan pályára lépett, ami ezzel jár, és lelkileg elég nehéz neki. Támogatom, de ettől függetlenül nem akarom a saját jókedvemet is lelombozni.

Mostanában egyre sűrűbben van rossz kedve.

2017. jan. 31. 22:33
 10/36 A kérdező kommentje:

8. válaszoló, nem olyan sokszor poénkodok ám.

Ha úgy érzem túlzásba esek, akkor figyelek magamra, mert hát mindenkivel megesik.

A baj csak az, hogy mindig nem foghatom vissza magamat.

Elég sokszor vagyok komoly, és olyankor meg is jegyzi, hogy legyek már mosolygósabb és viccesebb.

2017. jan. 31. 22:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!