Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne rávenni a csajt arra, hogy bevegyük a barátnőjét is szexbe valentin napi ajándéknak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 01:06
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Mindannyian manipuláljuk a másikat, csak van aki tudatosan, van, aki tudattalanul. Van, aki a jó cél érdekében, van, aki azért, hogy félrevezesse a másikat. Mikor elkezdtem a csajozást magam is tapasztaltam. A "lekoptató szövegek" nagy része is ilyen volt, sőt, ha durvább akarnék lenni, azt mondanám, közönséges hazugság. De tanultam ezekből, így jelentőséget sem tulajdonítok nekik.
2017. febr. 1. 17:15
 32/36 anonim ***** válasza:
10%
30 ez nagy volt
2017. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Viccelsz 30-as? :-) Én egyenesen a pokolban születtem. :D
2017. febr. 1. 18:37
 34/36 anonim ***** válasza:
Figy, én pl szívesen kipróbálnám hármasban, a pasimmal meg egy másik csajjal, engem mindig is izgatott a gondolat, de épp őt nem lehetne rávenni erre, fel se hozom neki inkább :D Ha a barátnőd magától eddig nem hozta fel, akkor nem is akarja, és iszonyúan kiakadna hogy egyáltalán ilyet akarsz. Megjegyzem ez a dolog csak olyanoknál működik akik vagy nem szerelmesek egymásba, vagy épp ellenkezőleg, a lehető legmélyebb bizalom van közöttük, erre vonatkozóan meg szabályok. Bocs hogy belerángattam ezt, de nem hiszem hogy bárkit is rá lehet beszélni aki alapból idegenkedik tőle.
2017. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

34: ez nem igaz, volt ami nekem sosem eszembe nem jutott, a barátnőm felhozta, első hallásra még idegenkedtem is tőle, de végül bele is mentem. Nem került rá sor vele, de most én kezdeményeztem már egy másik barátnőmmel.


Plusz ha elolvasod a kérdező hozzászólásait, akkor láthatod, hogy neki is belement a barátnője.

2017. febr. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"Laurensz, te mit csinálnál, ha lenne egymillió dollárod?"

"Megmondom én azt neked: két nővel csinálnám, bizony..."


Én bírom a kérdező őszinteségét, dacára annak, hogy én nem vágyom ilyesmire (férfiként). Szerintem nagyon sokan fantáziálnak erről, ettől még nem kell őt mindennek elhordani szerintem. Sőt abban is biztos vagyok, hogy vannak olyan párok (ha nem is sokan), ahol ez bevett gyakorlat.

2017. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!