Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne rávenni a csajt arra, hogy bevegyük a barátnőjét is szexbe valentin napi ajándéknak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 01:06
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem leped meg te a csajt Valentin napra egy jóképű haveroddal?
2017. febr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen lány... Még csak szerelmes sem vagy, de azért egy olyan napon akarod sajat MAGADAT meglepni rá hivatkozva, ami a szerelmesek "ünnepe" lenne... Fúj, de nagyon szánalmas vagy. Mond csak ebben neki mi lenne a jó?! Nyilvánvalóan nem akar ilyen idióta hármas szexben résztvenni, amit teljesen megértek, úgyhogy hagyd békén szegény lányt, hadd találjon már magának valaki normális srácot, aki nem azzal akarja "meglepni", hogy a szeme láttára megdugja a lány "barátnőjét"....
2017. febr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
De undorító vagy kérdező. És ,ha a barátnőd pasit akarna bevenni,az neked milyen lenne ,hAa??! Szegény csajt sajnálom!!
2017. febr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Hogy vontal parhuzamot a kozott, hogy vkit vernek egy kapcsolatban , te meg nem birsz a f**ddal? Nem ertem az osszefuggest.

Ez amugy szanalmas. Ott helyben dobnalak ki, mert meg az oke, hogy fantazialsz errol, de meg szeretni se szereted es meg a bnojet nezted ki melle. :D

Meg egy jol mukodo kapcsolatban sem tudom nagyon elkepzelni a harmast, mert az egyik fel igyis serul, de ez...nonszensz.

Valoban meg vannak erre megfelelo nok, te meg pont az a fajta ficko vagy, akinek ezt javasolni lehet, ne elj alomvilagban.

2017. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
11%

úgy lehet rávenni, hogy megmondod, hogy erre vágysz. Lehet, hogy neki is tetszik!


Az nem baj, hogy nem vagy szerelmes, csak ne vezesd félre. És tényleg elég furcsán beszélsz róla. Többieknek azért felhívom a figyelmét, hogy lehet a lány se szereti a kérdezőt, csak unatkozik vagy más miatt nem akar egyedül lenni adott pillanatban.

2017. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Például úgy, hogy megbeszéled vele. Az ilyesmi nem igazán szerencsés meglepetésként.
2017. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
62%

"lehet a lány se szereti"

15-ös, te olyan buta vagy, mint a föld

Lehet... Aha, az komoly érv arra, hogy a srác egy k.csög legyen a csajjal. Gratula!

2017. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Először is, elnézést a megfogalmazásért, de hajnalban írtam ki a kérdést, fáradt voltam nem volt kedvem már normálisabban fogalmazni. Kicsit részletesebben, miről van szó pontosan, de előbb reagálnék az alábbira:


"Keress inkább másik lányt, hadd találjon ő is normális pasit, aki szereti és megbecsüli."


Hát épp az, hogy a lányok többségében azokhoz a pasikhoz vonzódnak, akik valamennyire "kihasználják" őket. Ezt igazolja az élet is. A "normális pasik" többsége az életét egyedül tengeti, és sirdogál, hogy ő aztán tudna királynőként bánni a lányokkal, mégsem kellenek senkinek. Volt idő, mikor én is hasonlóan gondolkodtam, nem csoda, hogy 18 éves koromig kellett várni arra, hogy csókolózzak egy lánnyal...


Eszterrel pedig valószínűleg soha az életbe nem jöttem volna össze, ha én is olyan talpnyaló lettem volna, mint azok a riválisok, akik udvaroltak neki, és elhalmozták dicséretekkel. Én voltam az egyetlen, aki mertem kicsit szemétkedni vele, és érdektelenséget is mutattam akkor, amikor más már ugrott.


Minden bizonnyal azért alkotunk ma egy párt, mert én kicsit "bunkóbb" voltam, mint a többiek, de mégsem "kőbunkó", aki már kezet is emel a nőkre (a nők ezeket a pasikat is megbecsülik), és ez vonzóbb volt neki.


-----------------------


A kérdés háttértörténete egyébként az, hogy Eszter vallásos nevelést kapott, és bár nem gyakorolja a vallását, valamennyire talán hívő. A vallás meg ugye valamennyire frusztrációt tud okozni az emberben a szexel kapcsolatban, ezért nem tudom, hogy egy ilyen kérés esetében hogy reagálna.


A barátnőjére azért gondoltam, mivel ismeri őt, esetleg talán jobban feloldódna a környezetében, mint egy ismeretlen lánnyal, de nem biztos. A barátnő egyébként egyszer viccből mondta, hogy simán benne lenne egy ilyenbe, ha nem lenne pasija. Hát, most nincs... Szóval itt a lehetőség. A valentin napról meg annyit, hogy egyikünk sem túl romantikus alkat, és miért ne lehetne kicsit vadabb élménnyel emlékezetessé tenni, a hagyományos mód helyett...


A kérdést azért tettem fel, hogy milyen módon álljak elé, és hogy adjam elő mindezt. Egyébként ma délután találkozok vele, nem húzom tovább a dolgot, hanem elmondom elmondom.

2017. febr. 1. 10:46
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Na a sírdogáló "normális pasikat" inkább hagyjuk is, a legutálatosabb, legbunkóbb létforma a földön, ha a passzív-agresszív, komplexusos, fenyegetőző, nárcisztikus kis görcsök, meg a kőbunkók közül lehetne CSAK választani, akkor már inkább üssön a pasi, legalább akkor tudom, hogy hányadán állunk, és ki tudom dobni, nem csak sunyi trükkökkel manipulálgatna (volt ilyen kapcsolatban részem, életem legrosszabb időszaka).... Hidd el, az IGAZI rendes pasik nem azok, akik reklámozzák magukról, meg sírnak, hogy ők nem kellenek senkinek, mert aranyosak ;)


Amúgy nem Levinek hívnak véletlenül? :D A leírásod alapján egy az egyben egyik ismerősömre hasonlítasz, sőt, még egy Eszter nevű csaj is van, aki bejön neki, és vallásos nevelésű a lány :D

2017. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
én ha belemennék egy hármasba, akkor sem a barátnőmet vennénk be, hanem egy idegent/ismerőst.. Nekem tökre úgy jönne le, hogy a barátnőm bejön neked, amivel nincs baj, de én nem akarom ezt tudni.
2017. febr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!