Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne rávenni a csajt arra, hogy bevegyük a barátnőjét is szexbe valentin napi ajándéknak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 01:06
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
0%
Mit sajnáljátok a csajt??? Ha nem tűnt fel neki hogy egy ordas nagy tahóval jár akkor úgy kell neki. Kicsit leadta ő isba színvonalat......
2017. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet szepen eloadni,ha o maga amugy nem is emlitette soha, hogy benne lenne. Szerintem az osszes normalis csaj, ha a baratja meg a legszebben is fogalmaz, nem megy bele egy ilyenbe, foleg nem a baratnojevel. A kapcsolatukat teszed ezzel tonkre, de hat te tudod. Egyaltalan minek neked parkapcsolat? Azert mert haragszol az egesz noi nemre, ezt a csajt kell szivatni? Itt most nem a szexrol van szo, hanem , hogy hazudsz magadnak es a csajnak. Megjatszani a bunkot, istenem...
2017. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Kedves 11:05-ös válaszoló!


Hatalmas köszönet, hogy ezt le merted írni, ez ugyanis nagyon sok "nem érten a nőket" kérdésre választ ad.


Mint utaltam rá, nálam is benne volt a pakliba, hogy "normális pasi" maradok, csak aztán egy csalódás kijózanított. Az akkori barátnőm elhagyott egy igazi, kőbunkó pasiért. Ekkor fordult az életem, mert kiderült, hogy egy nőt nem úgy lehet megkapni/megtartani, ha mindent megteszek érte. Nagy tanítás volt, ezért életem legszerencsésebb dolgának tartom azt a csalódást. :D Furcsa dolog ez, egyeseket felemel, másokat összetör a csalódás. Na, de ennyire nem akarok belemenni a filozófiába. :-)


Egyébként nem, nem én vagyok az a Levi, de jó dolog, ha van más hozzám hasonló pasas a világon, biztos ő is olyan király mint én (hehe, ego 4 ever :-D)


Na, amúgy a viccet félretéve készülődök lassan, majd elmondom mi volt este. A normális válaszokat köszönöm, szép napot nektek. A pároknak sok szexet, a szingliknek pedig sok randit, aztán szexet kívánok!

2017. febr. 1. 12:14
 24/36 anonim ***** válasza:
0%

17: "15-ös, te olyan buta vagy, mint a föld"


de még mennyire, például mindig személyeskedéssel kezdem a válaszaim.


"Lehet... Aha, az komoly érv arra, hogy a srác egy k.csög legyen a csajjal."


Kérdező egyetlen szóval sem említette, hogy a barátnője ellenben szerelmes belé. Gondolom te is láttál már ilyet. Érdemesebb körbejárni a témát, ítélkezés helyett. Kivéve persze ha valaki a frusztrációját jár ide levezetni, de azt nem itt kellene.


Amúgy miért is akar a kérdező köcsög lenni a csajjal? Egy hármast akar összehozni, amiben semmi köcsögség nincsen.

2017. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy kérdező, először csak a hármast vesd fel, és ne úgy hogy neked ajándék. Akkor lenne ajándék, ha a barátnőd szervezné meglepetésként. Ha a hármasban benne van, akkor utána találgathattok, hogy ki lehetne a harmadik. Ha az is megvan, és a barátnődet is izgatja, akkor felvetheted, hogy legyen ez a közös valentin napi ajándék.
2017. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
89%

"kiderült, hogy egy nőt nem úgy lehet megkapni/megtartani, ha mindent megteszek érte"

Hmm, lehet, hogy félreértettél. Egy igazán kedves, aranyos pasi, aki mindent megtesz értem, igazi kincs! Ilyen a párom, imádom, hálás vagyok neki, és én is igyekszem viszonozni a sok kedvességet, amit tőle kapok. Nagyon boldoggá tesz. Ő VALÓBAN aranyos és kedves, de nem mondja magáról, hanem érezteti, rám figyel, engem szeret, nekem kedveskedik, stb.

Viszont van sok ismerősöm, akik reklámozzák magukról, hogy ők aztán milyen kis cukik, aztán hamar kiderül, hogy ez abban merül ki, hogy tojnak rá nagy ívben, hogy nekem mi tetszene, a saját módszereikkel akarják magukat rámerőltetni, betegesen féltékenyek (természetesen "törődés" jeligére), komplexusosak, és fenyegetőznek (nem egy ilyen "aranyos, rendes srác" fenyegetett már öngyilkossággal), és hasonlók, na ezekből normális nő nem kér.

Az agresszív tahót is dobnám az első erőszakos megnyilvánulása után, de nála legalább egyértelmű a helyzet, és ki lehet hajítani egyből.

2017. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Remélem kivég a nőd ,mint macskát sz..ni!

Te mit szólnál aü ,ha ő a haverodat akarná bevonni,ha??

Erre felelj már!!

2017. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

14:43: Én ilyenbe nem mennék bele, semmiképpen.


Sziasztok,


Na, végül is megtörtént a nagy megbeszélés. Egy cukrászdába hívtam munka után, mert tudom, hogy ezen a héten nagyon el van havazva, viszont a péntek-szombat-vasárnapot együtt töltjük.


Elmondtam neki kerek-perec, hogy szeretném látni azt, amint egy másik nő hozzáér (konkrét nevet még nem mondtam), mert nekem az nagyon tetszene, és utána én is szívesen csatlakoztam hozzájuk. Elmondtam, hogy természetesen nem kényszerítem, hiszen én sem mennék bele olyanba, ami nekem nem tetszik, de nekem ez a vágyam. Elmondtam, hogy azt is megtehettem volna, hogy szervezek egy hármas partyt a háta mögött két másik csajjal, de inkább őszinte voltam vele. Lehet, hogy ez így nem volt túl szimpatikus, de tapasztalataim szerint a "kicsit bunkó, de határozott stílus" mindig nyerő. Legalábbis, nekem jól áll, másnak, akinek mondjuk kevesebb önbizalma van, nem biztos.


Elsőre nem igen tudott megszólalni, de utána azt mondta, hogy nem hitte volna, hogy én ilyet szeretnék. Mondtam neki, hogy nem biztos, hogy én vagyok az egyetlen olyan srác, aki ezt szeretné tőle, csak annyi a különbség, hogy én el mertem mondani. Itt megfogtam a kezét, és azt mondtam, hogy ha én őszinte voltam, akkor nyugodtan őszinte lehet ő is >>ha akar<< (ez utóbbi két szócska fontos betoldás volt, hiszen levette a terhet a válláról, enélkül követelőzően hatott volna). Azt mondta, hogy értékeli az őszinteségemet, ezért elmondja, hogy korábban ő is gondolt már erre, bár tetlegességig nem fajult el a dolog. Egyszer -és ezt hangsúlyozta, hogy egyszer - szívesen kipróbálná amíg fiatal, de ne valentin napon, az szóljon rólunk. Azt mondta, hétvégén visszatérünk a témára. Mondtam neki, hogy jó. Nem tartottam jó ötletnek felhozni a barátnőjét, mert így is sikerként könyveltem el a dolgot, szóval majd hétvégén visszatérünk rá.


Addig nekem is lesz időm felkészülni a további eseményekre. Ez történt. Minden jót nektek.

2017. febr. 1. 16:27
 29/36 anonim ***** válasza:
67%

"Elmondtam, hogy azt is megtehettem volna, hogy szervezek egy hármas partyt a háta mögött két másik csajjal, de inkább őszinte voltam vele."

hát nem kicsit manipulálod a lányt...

2017. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
68%
Nem akarom elhinni, hogy van valahol egy édesanya, aki téged a világra hozott. Te a föld alól másztál ki valahonnan.
2017. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!