Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy több figyelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy több figyelmet kapjak a barátomtól? Vagy ez túl sok kérés felé?

Figyelt kérdés

Szeretném ha néha meglepne egy szál virággal, vacsorával esetleg egy spontán programmal. Ez 4 hónap alatt még sohasem fordult elő, mindent én szervezek. Jól esne ha néha kedvesebben beszélne velem. Igaz ez csak formalitás, de nem bánnám, ha többet használná, a kérlek, köszönöm szavakat és elismerné, ha a kedvébe járok.

Meg szoktam masszírozni, de ő engem szinte soha. Mindig csinálok neki ebédet vagy vacsorát, de nem érzem azt, hogy igazán értékelné. Ha felhozom, hogy nem bánik jól velem, mindig van aktuálisan valami kifogása.

Úgy érzem nem becsül meg igazán, pedig a múltja alapján és barátai szerint soha ilyen barátnője még nem volt.

Ha kicsit ignorálom vagy azt adom én is amit ő szokott,akkor észrevenné magát? Vagy mi a megoldás a szakításon kívül?

23/N 27/F



2017. febr. 2. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már őszintén elbeszélgettél vele erről, és mindig csak a kifogásokat keresi, akkor csak a szakítás maradt megoldásként. Szerintem nem vársz el sokat, ezeknek alapvető dolgoknak kéne lenniük egy jól működő kapcsolatban.
2017. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
semmi, ő ilyen. Ha az első négy hónapban ilyen, és ennek nincs egyértelmű oka (mittudomén, meghalt az édesanyja vagy ilyesmi - bár bunkónak attól nem kéne lennie, de mindegy), akkor mindig is ilyen lesz. Most lépnék le, mielőtt még túl sok időt vesztegetek rá.
2017. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

Három jó megoldás is van:

1. Beszélj vele!

2. Beszélj vele!

3. Beszélj vele!

2017. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valahogy minden fickó hajlamos megfeledkezni arról, hogy nem elég egy nőt felszedni/meghódítani, utána meg is kell tudni tartani. Miután már a barátnője lett, utána güriznie kell azért, hogy az is maradjon a továbbiakban. Ez az igazi kemény, férfias meló, nem a hódítás.
2017. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen helyzetek megelőzhetőek lennének a formalitás szemétbe dobásával. Akárki el tudja színészkedni, hogy ő ilyen meg olyan, amíg az udvarlási ceremónia zajlik. Ez a divat, ez a hagyományos viselkedés, amit mindenkinek követnie kell, különben kapásból egy bunkó szarként bélyegzik meg, ha csak simán önmagát adja! Van egy pár ember, akik nem szabályok szerint élnek, de nagyon nem ez a jellemző. Nagy átverés az egész, a kezdetektől fogva.
2017. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a pasi nem szerelmes.Keress olyat,aki szeret.
2017. febr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!