Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megijedek az elköteleződést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megijedek az elköteleződéstől, akkor nem ő a megfelelő pár?

Figyelt kérdés

1 évig szingli voltam és rájöttem,hogy nagyon élvezem,bulik, barátnőzés, szabadság...nem kell senkitől függenem és nem kell senki mellett lehorgonyozni,mert egy kapcsolat sok problémával jár(inkább azzal,mint örömmel,kivéve az első pár hónapot).Éltem a saját,jó kis életem :)


Igen ám,de 2 hónapja megismerkedtem egy nagyon rendes pasival és időközben össze is jöttünk,de valahogy sokszor rámtör az az érzés,hogy szabad akarok lenni,csak utána mindig lebeszélem magam,"mert aranyos,jól néz ki,ilyen figyelmes férfit még sosem ismertem stb".Jól érzem magam vele,de mégis...Ha ilyen sokszor elbizanytalanodok,akkor inkább hagyjam és legyek megint szingli? Ha ő az igazi,akkor nem kéne bizonytalankodnom,ugye?Vagy adjak még időt a dolognak?

20L



2017. febr. 3. 00:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként,mielőtt azt gondolnátok,szingliként sem csak züllök és bulizok,egyetemre járok,nyelveket tanulok,utazok stb :) De ami a legjobban tetszik benne,az a változatosság...mármint pasik terén.Lehet,hogy már soha nemis leszek alkalmas kapcsolatra,mert én ilyen "szabadszellemű" vagyok?Vagy ez csak a fiatalság része?Van valaki hasonló cipőben?
2017. febr. 3. 00:04
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Az a jo kapcsolat, ahol ezeket ugyanugy megteheted tovabbra is.
2017. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint azt,hogy ne legyen barátom,mert valahogy megijeszt ez az egész dolog és rámtör a menekülhetnék? :D Ezt nehéz lenne kapcsolat mellett megvalósítani,kicsit ellentmondásos.
2017. febr. 3. 00:17
 4/6 anonim ***** válasza:
"nem kell senkitől függenem és nem kell senki mellett lehorgonyozni,mert egy kapcsolat sok problémával jár(inkább azzal,mint örömmel,kivéve az első pár hónapot).Éltem a saját,jó kis életem :)" - nem, az a jo kapcsolat, ahol ezeket befolyasolja a kapcsolat. Nincs para, bezartsag meg tarsai amitol felsz. Az hogy ilyen kapcsolatot tapasztaltal korabban, meg nem jelenti azt hogy az lenne a kapcsolat.
2017. febr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy komoly kapcsolatot akarnál. Te magad írod le, hogy most jól érzed magad és milyen dolgokat szeretsz csinálni. Fiatal vagy, megteheted, nincs ezzel semmi gond. Egyszerűen most nem kapcsolatra vágysz, hanem szabadságra. És mivel ez a helyzet, szerintem ne erőltesd, hanem közöld vele a dolgot.
2017. febr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 icu75 ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, nekem is volt egy ilyen időszakom fiatalabb koromban. A lényeg hogy legyen gerinced,vállald hogy neked ez kell, ne játssz senki érzelmeivel. Hidd el,el fog múlni(persze idővel)

Annyit tudok hogy nekem az az időszak jót tett, a végén igazán el tudtam köteleződni, úgy hogy ez ma (12év kapcsolat)sem teher.

Legyél mindig őszinte magadhoz is, érzed mit szeretnél, te ismered magad a legjobban.

2017. febr. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!