Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én gondolom rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt csak a párommal.

Költözés előtt állt,közelebb szeretett volna lakni a munkahelyéhez,az összeköltözés még nem adott nekünk,magán dologbol(miattam).

Neki van egy csaj barátja,2éve,aki szerelmes volt a páromba nagyon,még a ismerettséget is meg kellett szakitani 1 darabig.

A csaj azt mondta,hogy neki fontosabb a barátságuk.

A párom most odaköltözött a barátaihoz,ahol ez a csaj is lakik.

Szerinte nagyon jó barátság van a lány részéről felé,szerintem ők soha nem lehetnek igazából barátok.

Szerintetek?


2017. febr. 3. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, hogy a csaj nem csak barátként tekint rá.
2017. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Számomra egyértelmű az,hogy a csaj nem barátként tekint rá!

Párom szerint én hülyén gondolom és semmi okom féltékenynek lennem,mert ez már 2 éve történt,és már nem szerelmes belé a csaj stb

Én nem hiszek ebben,hogy ha valakibe szerelmes voltam iszonyatosan és ráadásul nem kaptam meg,akkor utána barátjaként tekintsek rá!

Gyerekesnek tart ez miatt és elég nagy falba ütköztünk.

2017. febr. 3. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem barátként tekintene rá, de ha a csaj szingli, akkor valószínű, hogy kapna az alkalmon, ha lenne.
2017. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A csaj szingli már jó ideje!
2017. febr. 3. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de hülye vagy, ha elnézed ezt.
2017. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!