Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a hiány és a félelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a hiány és a félelem miatt esik ez rosszul, vagy jogosan gondolom így?

Figyelt kérdés
A barátommal elég nehéz időszak van a hátunk mögött, egyszer már a szakításon is elgondolkoztunk, de végül mégis együtt maradtunk. Most elment a barátaival külföldre 2 napra, én nem tudtam menni, de ebből nem csináltunk problémát. Ma egy fontos eseményen vettem részt, aminek az eredménye igen sokat jelent számomra... de egy árva sms-t nem írt, hogy hogy sikerült. A szüleinek sem nagyon szokott írni, ha hosszabb időre elutazik, tehát lehet, hogy ő ehhez van hozzászokva. De mégis rosszul esik.
2016. dec. 19. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazán írhatott volna egy üzit, hogy épségben megérkeztek és minden rendben vele. Viszont ha ezt ő nem tette akkor írj te neki és érdeklődj felőle. Azt pedig említsd meg neki, hogy jól vagy rosszul sikerült az az eseményed és, hogy majd ha hazaér akkor részletesen elmeséled neki.
2016. dec. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Ot csak te ismerheted, hogy milyen tipus. En pl. olyan vagyok, hogy barmit megjegyzek barkinek, es az adott pillanatban azonnal erdeklodom, jelzek stb. Baratom ennek az ellenkezoje. O az, aki tolem kerdezi, hogy "Akkor ugye szerda este 9-kor szall a gepem jovo heten, ugye?" (ez a mai gyongyszem :')), tehat tole en nem is varok ilyesmiket, mert csak egy nagy sertodes lenne az eletem, mert tudom, hogy nem direkt csinalja, hanem egyszeruen elfoglalt, es nincs kapacitasa aprosagokra. Ettol fuggetlenul orul nekem, mikor elmondok neki vizsgaeredmenyeket pl. de felesleges lenne varnom, hogy a nyelvvizsgam napjan irjon, hogy "na, hogy sikerult?". Szoval, csak te tudod hogy o milyen tipus, es hogy te ezt mennyire tudod elfogadni.
2016. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!