Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
A barátnőm életében en vagyok a 11. srác akivel mar 7 hónapja együtt van. Ez a szám szerintem elég nagy, és már régóta zavar. Persze mindegyikkel lefeküdt. Most mit tegyek?

2017. febr. 3. 20:05
 1/8 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Ha téged ez zavar, szakíts. Bár hét hónap után szerintem egyáltalán nem ez zavar téged benne, csak erre fogod.
2017. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hidd el ez zavar, mert most lett 18 éves.
2017. febr. 3. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem porszívózd ki a lakást, és indíts el egy mosást.

Most komolyan - idegenektől kérdezed meg, hogy otthagyj-e egy lotyót, akivel már 7 hónapja együtt vagy?! Ha zavar, hogy lotyó, akkor minek álltál össze vele?!

2017. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
18 évesen 11 skalp... Nem semmi... Ritka ordas nagy k...
2017. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na! Azért ő a barátnőm és nem egy lotyó. Mert mindegyikükkel együtt volt de csak kihasználták a pasik. Es mára már más lett csak engem egy picikét zavar.
2017. febr. 3. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Idióta vagy. Szakítsz akkor, nyilván azért ekkora ez a szám, mert eddig is ilyen barmokkal sikerült összejönnie, akik mindenféle mondvacsinált okokkal kidobták.
2017. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom sejtetted, hogy a nagyobb "darabszám" zavarni fog, akkor minek kérdeztél rá?

Érted, amiről nem tudsz, attól nem fáj a fejed...

Én sosem kérdeztem meg egyik csajtól sem, mert nem számít. És tőlem sem kérdezte meg még egyikük sem. És jobb is így. :)


30F

2017. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Hallottam egy olyat, hogy egy műsorban egy pszichológus mondott olyat, hogy ne firtassuk egymás múltját, meg ne teregessük ki egymásnak, mert az akkor volt, most meg most van, de amúgy én nem tudom, én talán nem 100%-ig értek vele egyet. Amúgy, hogyha megfordult a fejedben, hogy esetleg szakítani kéne, lehet, hogy igen, mert már nem feltétlenül szereted őt annyira, hogy továbbra is együtt maradj vele, akár elképzelj ővele még 20-30-40-50-60 együtt-töltött évet. Amúgy én nem tudom, a döntés a tiéd. Hogyha téged annyira zavar, hogy már nem is arra figyelsz, hogy milyen jó, hogy ővele vagy, és elvonja az egész kapcsolat varázsáról a figyelmet, és már nem a rózsaszín köd lebeg a szemed előtt, szóval már nem arra figyelsz, hogy szereted őt, hanem arra, hogy derossz, hogy ő mennyi mindenkivel volt már, az ki tudja csinálni szerintem az egész kapcsolatot, és nem is tudod már olyan nagy mértékben elfogadni őt, szóval teljesen, és akkor lehetséges, hogy talán szakítani kéne. Hogyha nem tudod ezt a dolgot megemészteni.
2017. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!