Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnom es a barataim utaljak egymast. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A baratnommel tobb mont egy eve egyutt vagyunk, elejrn kicsit nehezen indult a kapcsolatunk de mar minden szuper. A gond az hogy a baratnom nem erzi jol magat a barataim tarsasagaban, feszeng, alig beszel veluk es azzal nagyarazza hogy nem talal veluk kozos temat hiaba probalkozik. Egyebkent nagyon beszedes es kozvetlen lany ezert nem ertem mit tehetnek az ugy etdekeben.

A masik barati korommel nagyon joban lett a baratnom felszabadult koztuk es szeret veluk lenni.

Akikkel "rosszban" van nehezen fogadnak be akarkit is(foleg lanyokbol all a tarsasag) lehet ez feszelyezi es inkabb feladta ez miatt. Kozolte velem hogy ha veluk megyek barhova o nem szeretne jonni mert nem erzi jol magat. valamilyen szinten mehertem de igy sose fogjak megkedvelni. Mit tegyek?


2016. szept. 12. 14:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Helyesirasi hibakert bocsi :)
2016. szept. 12. 14:42
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
59%

Megkéred a haverjaidat, hogy fogadják be?


Amúgy valószínűsítem, hogy bennük hatalmi riválist lát, tehát velük talán több időt töltesz, mint vele. Kicsit fél ettől.

2016. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Baratnommel tobbet vagyok. :) A barataim eleg tehetosek o nem. Mas eletszinvonal mas erdeklodesi kor. Mint irtam nehezen fogadnak be akarkit is de akkor is probalkozni lehetne. Nem akarom hogy valasztani kelljen.
2016. szept. 12. 14:51
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Akkor a barátnőd, ne cipeld a csajok közé. Semmi értelme olyan helyre vinni, ahol rosszul érzi magát. Előbb-utóbb, kettőtök között lesz ez probléma.
2016. szept. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az lenne a megoldás, hogy beszélsz a barátaiddal.

"Nézzétek, szeretem X-t (a barátnőd neve), és szeretném, ha befogadnátok. Nekem ez fontos, nem akarok köztetek és közte választani. Szeretném őt is magammal hozni néha-néha, de ha ti ebben nem vagytok partnerek, akkor le kell csökkentenem a találkozóinkat veletek, mert az igazi barátok nem ilyenek."

2016. szept. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedvesek a baratnommel csak o valoszinu erzi hogy csak miattam kedvesek vele. :/
2016. szept. 12. 14:59
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Alapból nem értem mi a fas znak találkoztatod őket egymással, már bocs...


Én hónapra pontosan 1 éve vagyok a barátnőmmel és azóta egy kézen meg tudom számolni hányszor találkozott a barátaimmal. Minek kellene őket összeboronálni vagy minek kellene hogy ismerjék egymást?

Ha én elmegyek otthonról találkozni a barátokkal akkor mondom, kb soha nem viszem a barátnőmet. Mi a szarnak? Teljesen más világ a két életed.


Ez fontos: Számodra nem létszükséglet az, hogy minden ember akit te kedvelsz, ők egymást is kedveljék.

2016. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

#7!

Abban igazad van, hogy "Számodra nem létszükséglet az, hogy minden ember akit te kedvelsz, ők egymást is kedveljék."

Teljesen természetes dolog, hogy nem kedvel mindenki mindenkit, ez így van rendjén. De az, amikor az egész baráti társaságod utálja a párod, nem csak, hogy szarul esik, hanem egyértelmű, hogy valami egyéb is van a háttérben.



Sok embernek nem csak fontos, hanem igénye is van rá, hogy a párjával IS tudjon társasági életet élni. És a közös társasági élet nem merül ki abban, hogy elmennek egy színházba/moziba ketten, és 50 másik ember mellett ülnek.

Tehát igenis el fogja az ember vinni magával a párját a baráti találkozókra, arról nem is beszélve, hogy sok embernek szintén van arra igénye hogy ne kelljen csak a párjával vagy csak a barátaival lennie, hanem a párja is ott ülhessen mellette és jól érezhessék együtt is magukat.

2016. szept. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kéne? Én sem vagyok jóban a barátom barátaival, semmi bajom velük, de évek óta összeszokott társaság, saját poénok, más témák, párszor elmentem velük, de nagyon szarul éreztem magam mindig, unatkoztam, feleslegesnek éreztem magam. Pedig amúgy én is közvetlen vagyok, de egy baráti társaságba újként ráadásul valakinek a csajaként bekerülni elég rossz. Az meg, hogy nagyrészt lányok, tovább növeli a fusztrációt. Én is mondtam végül, hogy ő menjen amikor akar, de engem ne cipeljen magával, vannak saját barátaim, majd velük eljárok én ha szórakozni akarok, nem kell mindent együtt csinálni. Igazából semmi kedvem egy idegen társaságban jópofizni, olyan emberekkel akiket nem érdeklek, és akik nem érdekelnek. Szerencsére a barátom megérti ezt, de ha nem értené, akkor sem mennék vele, sértődjön meg ha akar, nem ér az egész annyit, hogy feszengjek órákon keresztül. És pont hidegen hagy, hogy nem kedvelnek.
2016. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8


"De az, amikor az egész baráti társaságod utálja a párod"

Én úgy vettem le hogy nem utálja a kérdező barátnőjét senki, csak egyszerűen nincs közös témájuk is nem értik meg egymást. Szerintem a kérdező amiket eddig írt azokból csak az derül ki, hogy nincs közös témájuk, nem akarnak egymással beszélgetni. Miért kellene bárkinek is erőltetetten beszélgetnie olyannal (főleg a magánéletében), akit nem ő választott?

Egy dolog az aktív utálat, más dolog ha úgy alakul hogy nem jönnek ki, de attól még tolerálják egymást és nincs bennük utálat egymás iránt.


Én is vittem már magammal a barátnőmet szalonnát sütni a nagyszüleimhez, ahol ott voltak a legjobb barátaim is (én, 2 nagyszülő, 1 barátnő, 3 legjobb barát). De ilyenekből elég bőven mondom évente egy pár.

És mondom, lazán elmegyek a párom nélkül társasági életet élni, meg ha ő hív a barátaihoz, azokkal is okésan elvagyok. De ha nem lennék, az sem lenne valami kapcsolat alapjait megrengető dolog. Egyszerűen leszarom hogy nem vagyunk hű de nagy haverok az ő barátaival.


"sok embernek szintén van arra igénye hogy ne kelljen csak a párjával vagy csak a barátaival lennie, hanem a párja is ott ülhessen mellette és jól érezhessék együtt is magukat"

Az ilyen emberek 10-ből 9-szer nők, akik heti-havi rendszerességgel ilyen találkozókat erőltetnek.

2016. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!