Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen gagyik a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen gagyik a pasik?

Figyelt kérdés

Csajom mesélte (muszáj igy irnom, hogy tiszta legyen, hogy fiu vagyok), hogy előttem 3 honapig oda járt hozzá egy héten 2-3x egy fiu, aki még meg se dugta....de azért oda járt...és utána meg kiderült, hogy van csaja a fiunak, akit később feleségül is vett.


Szóval értitek, van egy fiunak barátnője, de odajárkál egy másik lányhoz, de utána meg feleségül veszi a barátnőjét.


Annak a nőnek nem tünt fel, hogy a pasi mit csinál egy héten 2-3 nap esténként? :O


Most akkor vagy egyes nőknek ilyen gagyi az elvárása vagy a pasik ilyen gagyik :(


A barátnőm feszeng, amikor nem irok neki 1-2 órán belül és nem érti meg, hogy én oylan dolgokkal folglkozom, amikkel nagyon gyorsan eltelik 4-5 óra is. És azt hiszi, hogy teszek rá, hogy mi van vele, közben meg csak elmélyültem valamilyen elfoglaltságban :(


Nem tudom mikor ment fel igy az igénye, ha előttem meg oda járkált hozzá egy gyerek, akinek még az esélyt is megadta 3 honapig, hogy megdugja, és reménykedett :(


Azért a pasiért megérte reménykedni? Miközben nyilvánvalóan céltalan volt az életével, ha menyasszonya mellett más nőhöz járkált...


2017. febr. 5. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Barátság?
2017. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezekben a történetekben azért jelentős tényező a nő ostobasága is, sajnos. Amit a szemetebb férfiak ki is használtak.


Sajnos kegyetlenül fog ez hangzani, de "aki hülye meg is érdemli..."

2017. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Először nem tudtam, honnan jött a többes szám, amikor csak egy pasiról van szó a történetben, de aztán rájöttem, hogy te vagy a másik.
2017. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A srác csak barátként tekintett a lányra, de túl jól nézett ki, ezért a lány dugni is akart volna vele.
2017. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj biztos ennyi idot szánna egy jo pasi egy idegen nőre miközben van baratnoje
2017. febr. 5. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!