Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Észrevettem, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettem, hogy a barátnőm nagyon szőrös típus, szóvá tettem mire megsértődött. Szerintetek jogosan?

Figyelt kérdés

Szóval úgy egy hónapja vagyok együtt vele egyébként azt mondanám rá, hogy 10/10-es csaj nagyon szép arc, jó alak vékony is meg magas, nagyon sokan oda vannak érte. Sokat gondolkodtam is, hogy nem létezik, hogy valaki ilyen hibátlan legyen és rájöttem neki mi a "hibája". Az, hogy -bár jól leplezi- de ő elég szőrös típus, a karja, a hasa szóval látom, hogy elég erős testszőrzete van csak ugye mindig szőrtelenít.

És viccesen szóvá is tettem neki tegnap, hogy te kis szőrmók. Először nem sértődött meg de gondoltam húzom még picit az agyát és kérdezgettem, hogy hívhatlak-e mostantól szőrmóknak mert olyan cuki név lenne, de mondta, hogy légyszi ne, és picit túlfeszítettem a húrt. Utólag beismerem a bunkóságomat, szeretnék is bocsánatot kérni tőle de azért szerintem az nem jogos, hogy azóta sem válaszol nekem meg nem veszi fel ha hívom. Mindenkinek vannak hibái és ráadásul mondtam is neki, hogy szerintem ez aranyos és engem nem zavar. Pedig valójában igenis zavar, például elég illúzióromboló hogy picit szőrös volt a feneke amikor bizonyos pózokba csináltuk, de ennek ellenére is szeretem pedig ez nekem elég kényes dolog, ez nagyon nem tetszik egy nőben. Persze ezt így nem mondanám meg neki soha mert nem akarom megbántani.

Szerintem a szőrmók amúgy nagyon aranyos becenév lenne és azt is szimbolizálná, hogy én így is szeretem és elfogadom őt.


2017. febr. 5. 13:57
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyok annyira hülye hogy pár szőrszál miatt kidobjak valakit akit amúgy nagyon kedvelek és szeretek :D A kérdést picit túldramatizáltátok igazából azt akartam volna csak tudni, hogy jogosan sértődött-e meg mert én nagyon nem érzem annak. Erre a legtöbb válasz kb arról szól, hogy én micsoda egy féreg vagyok és szakítsak szakítsak szakítsak. De gyakorin itt amúgy csak ez megy bármi van már mindenki a szakítást követeli, mi van várjátok a lepattanót vagy mi? Hogy felszabadul egy jó csaj? Kevesek lennétek ti ahhoz :D
2017. febr. 5. 15:35
 32/52 anonim ***** válasza:
89%
Jogosan sértődött meg, mert senki nem szereti, ha kiröhögik.
2017. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező, te valószínűleg nem tudod, de a gyakori tele van feminácikkal. Szerintük a férfi a hibás mindenért, többek között azért is, ha szóvá teszi a nő igénytelenségét (még ha teljesen jogosan, és vicces hangnemben teszi, akkor is). Ilyen témában semmi értelme itt kérdést feltenni, mert csak kioktatásban és fröcsögésben lesz részed.
2017. febr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
92%

Most mi a görcsöt vársz az emberektől? Ooh, hogy egyetértsenek veled? Mert szerinted neked van igazad? Ismétlem: szerinted! Arról nem is beszélve, hogy mindenki másképp gondolkodik.


Ember, milyen visszzaigazolást vársz? Tapsikoljunk neked? Felnőtt ember volnál, oldd meg! Ne rinyálj itt órákon keresztül, mint valami szűz segglyuk.

2017. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
97%

Jogosan sértődött meg, egy bunkó p*csfej voltál.


Ha azt akarod, hogy jobban figyeljen arra a területre, akkor NORMÁLISAN leülsz vele, és elmondod neki, hogy figyelj drágám, tudod, hogy nagyon szép vagy és szeretlek, de lehetne, hogy picit jobban ügyelj a popsid körül a szőrszálakra? Tudom, hogy kellemetlen a téma, de számomra ez kicsit illúzióromboló.


Normális hangnemben elmondod a problémádat. NEM elkezded cseszegetni és gyökér beceneveket adogatni neki és várni a csodát, hogy mikor esik le neki. Tapló.

2017. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
96%
#35 jól mondja!
2017. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
96%

Én a nem szőrös típusba tartozó nő vagyok, a testemen nagyrészt pihék nőnek, szőkés szőr pedig nehány részen.


Számomra is nagyon taszító az észrevételed, minden nőnek nő szőr a segglyuka körül, sőt, ha megfigyeled az ujjain is, a lábujjain is. Bajusztájékon is sűrűbbek a pihék, de az csak pihe.


Én is szőrtelenítek 3 naponta, de nem mindig éri el az ember a fenekét szétnyitva azon a részen. Ha pedig el is éri, 2 nap után ugyanúgy borostás, mint a puncija a csajnak, vagy a lába.


Ha minden nap borotválnánk az egész testünket, naponta kb fél óra menne el csak ezzel.


Aki meg gyantáztat, az a hónap több napján szőrös, mint szőrtelen.


Én kifizetném a csajnak a lézeres szőrtelenítést a helyedben. Ha extra igényeid vannak, tegyél érte, hogy megvalósulhasson.


A szőrtelenség nem tartozik bele az ápoltságba.

Az öcsém tisztaságmániás, naponta 2x tusol,egy csomót takarít, mindene makulátlanul tiszta, de pattanásos, szóval a ragyák sem az ápoltságtól függnek.


Nekem is jön pár menstruáció előtt, és nem azért, mert akkor nem fürdök elégszer.

2017. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
94%

Egy bunkó f_szparaszt vagy, dolgozd fel!

Normálisan kéne vele közölni, ha számodra illúzióromboló valami vele kapcsolatban, szerintem megértené, de így meg nem csodálom, hogy látni sem akar.

Senki sem tökéletes, nem mondták még neked?

A nőknek is nő a szőrük, nem csak a férfiaknak! Remélem nem ültél most a szék mellé!


Inkább örülj, hogy nem bacott még ki mint macskát szarni!

2017. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
96%
Olvasd már vissza amit írsz! Szeretnél bocsánatot kérni, de előtte azért visszaigazolást vársz tőlünk, hogy neked van igazad. Ha meg nem kapod meg, akkor mi vagyunk az igénytelen lúzer femináci bagázs, akik irigyek a 10/10-es nődre, akiben keresni kell a hibát, de te még azt is megtaláltad.
2017. febr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
11%
Mi a rákért vagyok felpontozva amikor trollkodok és miért kapok 0-t amikor normális választ írok ? :O
2017. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!