Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha megsértődött?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megsértődött? Szerintetek az én hibám?

Figyelt kérdés
A barátommal két hónpja járunk együtt. Én 22 éves vagyok, ő 24. A szüleim nem tudnak róla, hogy járunk, elsősorban azért mert amikor megemlítettem nekik a srácot, rögtön arról kezdtek el beszélni, hogy milyen h*lye, meg hogy nincs pénze, nem méltó hozzám, stb. Szóval egyik este úgy volt, hogy éjszakára a szüleim nem jönnek haza, ezért áthívtam a barátomat. Már eléggé felforrósodott a levegő, rajtam már nem volt felső és rajta sem, szóval elég redesen egymásba gabalyodtunk. És ekkor kezdődött el az, hogy a szüleim öt percenként telefonáltak, hogy minden rendben-e otthon, az ötödik ilyen után már modtam hogy ne hívjanak többször, nem érek rá. Fél óra múlva kopogást hallottam, kinéztem az ablakon és láttam, hogy hazajöttek. Szegény srácot a hátso erkélyen keresztül kellett kiengednem, a szüleim meg elöl jöttek be miután kinyitottam a kulcsra zárt ajtót, így nem vették észre.Azóta hiába hívom a barátomat nem veszi fel, írok neki és csak tőmondatokban válaszol. Szerintetek mit tegyek? Az én hibám?

2016. nov. 9. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a te hibád.

Nem gondoltad, hogy rosszul esik neki, ha szégyelled a szüleid előtt, titkolod, hogy együtt vagytok? Az is a te hibád, ha te igazat adsz a szüleidnek, szerinted is szégyen egy ilyen pasival együtt lenni, de azért meglovagolnád.


Önts tiszta vizet a pohárba, hogy neked kell-e ez a srác, vagy sem. Ha igen, akkor védd be a szüleid előtt, és mutasd be otthon, hogy előbb ismerjék meg. Ha pedig nem mered, akkor nem is kell neked annyira. Kérj tőle bocsánatot, ha megbántottad, és zárd le ezt a marhaságot.

2016. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem látja értelmét veled lenni, akit ennyire elmbeteg szülők őriznek. De az is lehet hogy apád "szólt neki", hogy takarodjon a közeledből.
2016. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van.
2016. nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is az jönne le, hogy szégyell a barátnőm. Nem vagytok 14 évesek, hogy dugdosni kell egymást. Felnőtt emberek vagytok, elvileg szeretitek egymást, akkor mi van abban, ha szeretkeztek? Nem azt mondom, hogy szakítanék ezután, de kicsit átértékelném a helyzetet, és nem igazán bombáznám a lányt. Te hibáztál, neked kell kijavítanod.
2016. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

#4


Anyagi függőség esetén hiába "felnőttek", mégsem azok.

2016. nov. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy ott hibáztál, hogy nem álltál ki a barátod mellett, hanem titkolózol. Emiatt bizony meg is lehet sértődve rád jogosan. Persze a szüleid ettől még nem teljesen normálisak, hogy egy 22 éves lánynak ők akarják megmondani, hogy kivel járjon...
2016. nov. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

#6


Viszont a szülők kezében ott a joker, hogy 22 évesen már "nem kéne itthon lakni"...


Tudom, ez nem szép dolog, de létező érv...

2016. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megalázó helyzet volt a srácnak, én se állnék veled többet szóba.. 14 évesen még elmegy ez a szülők elől bujkálás, gyáva konfliktuskerülés, de huszonévesen már marhára nem. Gondolom neki is nő kell, nem egy kislány.
2016. nov. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen a te hibád,hiszen fel se merül Benned,hogy Te jársz a barátoddal,nem a szüleid.Növessz pucát és ajánld fel neki,hogy bemutatod őt a szüleidnek.Ha elfogadja a csávó,akkor nyert ügyed van,ha nem,akkor cumi.Legközelebb felnőtt leszel egy kapcsolatban,ennyi.


22/N

2016. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ilyen mentalitással ne csodálkozz,hogyha az életben nem lesz normális párkapcsolatod.

22 éves vagy,talán ideje lenne a szüleid elé állni és megmondani nekik,hogy te döntöd el kivel jársz, legyenek olyan szívesek ne savazzák ismeretlenül is.

ha meg nem hajlandóak erre,csak elítélik a pasit ismeretlenül is,akkor én inkább velük szakítanám meg a kapcsolatot,nem a pasival. ő nem tehet semmiről.. de garantálom,hogyha továbbra is bújtatod és nem mered elmondani a szüleidnek,akkor nem sokáig lesz veled.

2016. nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!