Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha ilyen a srác?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ilyen a srác? Van bármi remény?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk nem igen hétköznapi. 5 év van köztünk én 19 vagyok ő 24 de ez nem igen látszik meg. 4 éve ismerjük egymást ez idő alatt persze hiába szerettem nem voltunk együtt volt h hónapokig nem beszéltünk. Járt ő is mással és énis pedig nem volt egyikünk se szerelmes. Nos a srác elég bunkó tud lenni és nem is szavakkal. Nem ír vissza az embereknek nem csak nekem másoknak sem. Elolvassa és nem reagál az üzenetekre nem lehet vele találkozót megbeszélni és ha ezt szóvá teszi neki valaki rávágja h minden kicsi dologért kiakadok. Annyira nem tudom mit csináljak komolyan. És van amikor totál más. Órákig beszélünk elmegyünk ide oda látszik rajtunk h nagyon összeillünk mind belsőleg mind külsőleg ès ezt nagyon sokan mondják. Akármilyen is én szerelmes vagyok belé de már nem tudom mihez kezdjek.. napi szinten nyelem le a büszkeségemet ami nem helyes! Meg akarom neki a szemébe mondani h ez így nem jó én nem egy tárgy vagyok de még egy találkozót se tudok megbeszélni vele
2017. febr. 5. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehéz a helyzet, mert egy kapcsolatban szinte minden problémát (szex, együttélés, családdal való kapcsolat, szeretet kifejezése stb.) meg lehet oldani, aminek az alapja a kommunikáció. Ha valakivel nem lehet kommunikálni, akkor ott nem tudsz mit tenni, IMHO.
2017. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Remeny nincs. Te csak egy vagy a kis tobbi nocske kozul neki. A leirasod alspjan mondom ezt,ne haragudj,ha bantonak tslslod. Szoval nem vedz komolyan. Komoly kapcsolatod soha nem lehet ilyen emberrel. Szerintem addig szabadulj meg tole,amig bele nem betegedsz. Nezz masik pasit,aki viszonozza az erzeseid.

N

2017. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!