Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom beképzelt? Pl mondott olyat, ha szakítanánk, ő biztos több csajnak bejönne, mint én pasinak.

Figyelt kérdés

vagy: állandóan érezteti velem, ,hogy nem én vagyok a tökéletes nő külsőre (viszont nem engedi, hogy sminkeljek, vagy miniszoknyában legyek)

és ha hanyagolom, ,direkt ő is hanyagol, hogy én fussak utána, és csak akkor "hajol le hozzám" ha már nem bírom és szakítani akarok.


2010. máj. 7. 17:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha minnél előbb megtanulod, hogy az emberek nem kutyák, nem lehet őket nevelni. Csak akkor változik meg valaki ha ő akar. És ez a fiú nem akar... De szenvedj csak mellette tovább..
2010. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom Dr. Csernus Imre - A nő című könyvét. Elolvasása után majdnem biztos vagyok benne, hogy szakítasz vele.
2010. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Most elég konkrétan megmondom a véleményemet: gyenge vagy és h*lye. Százszor elmondták már itt, hogy dobd ki, de csak a kifogások vannak. De ha ez kell neked, akkor szenvedj, csak így többet kínlódsz eredmény nélkül, mintha összeszednéd magad...


YF-23

2010. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Idővel biztosan rájössz, hogy a szerelem sem ér meg mindent.
2010. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár. Dobd már ki ezt az idiótát, úgy kezel téged mint egy rongyot, és ezt te is tudod.

Ő téged nem szeret. Majd dob téged, ha talál egy jobb csajt, mert "minden nőnél van jobb nő".


Menj át, szakits, gyere haza, miniszoknyát fel, és uccccu a városba flörtölgetni, elismerő pillantásokban fürdeni! Ha ezt nem teszed meg, esküszöm, hogy elmegyek hozzád és megpofozlak, mert nem lehetsz olyan hülye, hogy ezt tovább tűrd.

2010. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nehéz felfogásúak, akiknek több pofáraesés kell ahhoz, hogy tanuljanak a hibáikból.
2010. máj. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

nem akarok gyenge jellem lenni, ezért direkte társkeresőzök

mivel időközben kiderült, levelezget egy csajjal, aki amúgy baráti kapcs(mert ronda a csaj)viszont, nekem azt mondta a barátom, hogy már nem leveleznek! erre hétvégén látok egy levelet a csajtól januárit

a párom meg valahogy nem emléxik! hogy visszaírt e neki...

szóval simán levelezgetnek(csak törölve van a többi).

mondtam a páromnak, mert még ő van rajtam kiakadva, hogy én hisztizek, hogy ha nem hazudgálna, nem hisztiznék

most ott tartunk, hogy megint neki áll feljebb és még én kérjek bocsánatot.

2010. máj. 10. 10:43
 28/29 A kérdező kommentje:

ja és majd olvasom a csernus könyvet

kösyi a tippet

2010. máj. 10. 10:44
 29/29 A kérdező kommentje:

és ok :)

felveszem a miniszoknyát :)

2010. máj. 10. 11:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!