Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom beképzelt? Pl mondott olyat, ha szakítanánk, ő biztos több csajnak bejönne, mint én pasinak.

Figyelt kérdés

vagy: állandóan érezteti velem, ,hogy nem én vagyok a tökéletes nő külsőre (viszont nem engedi, hogy sminkeljek, vagy miniszoknyában legyek)

és ha hanyagolom, ,direkt ő is hanyagol, hogy én fussak utána, és csak akkor "hajol le hozzám" ha már nem bírom és szakítani akarok.


2010. máj. 7. 17:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Az ilyesmit nem felajánlani kell, hanem bejelenteni: tetszik vagy nem, vége.
2010. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

akkor simán rámondja az áment szerintem

szerintem képes büszkeségből szakítani.

és még szakítás után is büszke lenne magára, hogy milyen tökös gyerek

2010. máj. 7. 17:47
 13/29 anonim ***** válasza:
83%

Fel a szexi ruhákat, sminket és élvezni a pasik bókjait!

Ne hagyd hogy ez az alak semmibe vegyen!

Sőt, az ilyet jó megcsalni, legalább kissé lelohad a nagy arca!

Hidd el, az ilyenek megérdemlik!

Különben meg téged lenéz, tehát nem szeret.


26.L

2010. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit ér neki a kapcsolat, hadd menjen.
2010. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Csodálom, hogy nem undorodtál még meg tőle!!!

Én simán a volt pasimmal (aki 2hónapig volt) szórakoztam, és megmondtam neki, ha nem tetszik, hogy festem magam, hajat festek, lesz más akinek tetszeni fog!

Nyugi, engem nem lehet érzelmileg zsarolni!

sőt, már most ismerkedj fiúkkal és flörtölj velük.

És ha mondja amegalázó dumáit, mond neki mosolyogva, hogy -Te csak azt hiszed kisapám...elég sok fiú van, akinek kellenék! De egy ilyen kisebbségi komplexusos bun*kó lehet hogy nem kellenél egy nőnek sem.

2010. máj. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

amúgy ő tényleg helyes, ezért beképzelt

és tényleg kapnának utána a csajokkezdem tényleg elveszíteni az önbizalmam, és örülni annak hogy "lenéz"rám

jó nagy hülye vagyok, de a szerelemtől vagyok ilyen!!!

kemény leszek

köszi az eddigieket

de még mindig nem tudom, ha átmegyek hozzá, hogy tiporjam le a gúnyos mosolyt majd az arcáról, ami az miatt van, hogy megint ott vagyok neki ugye ugye

2010. máj. 7. 18:00
 17/29 anonim ***** válasza:
Szakíts akkor e-mailben.
2010. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
nincs jobb ötlet a szakításnál?
2010. máj. 7. 18:06
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj az ajtaja elé lábtörlőnek, hátha meghódítod.
2010. máj. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

"aggódott, hogy el fogom hagyni" - Egy gyáva f*sz, kell egy nő maga mellé, akivel henceghet a haverok előtt. Lelkileg gyenge személyiség lehet, a beképzeltségével próbálja kivívni magának a tiszteletedet.


"átformálni" - Kutyából nem lesz szalonna! Igyekszik teljesíteni kívánságod, de ez csak felületes, hogy megtartson, mert RETTEG a magánytól.


Szerintem csak pótlék vagy neki!! Próbálj ne csak a szívedre hallgatni, hanem az eszedre is, mert koppanhatsz, és erről csak te tehetsz majd.

2010. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!