Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon butus vagyok, ha zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon butus vagyok, ha zavar hogy a párom mindenkit felköszönt facebookon?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar ez a tulajdonsága.

Nem tudom miért. Talán féltékenységből...

A minap nálam volt, épp segitettem anyukámnak valamit ő meg fellépett és akinek szülinapja volt irt nekik. Az zavar, mikor olyan lányoknak is irogat, akiket épp látásból ismer. Nem értem minek. Miért kell igy hizelegni? Én is felköszöntöm a közeli ismerőseimet, de pl egy látásból ismert fiúnak sosem jött, hogy irjak.

Nem értem miért fontos neki, hogy ezzel imponáljon? Pl barátnőim párjai nem irogatnak igy, sőt, egyikük annyira tiszteli a párját, hogy puszit sem küld vissza más lányoknak.

Tudom, eléggé hülye vagyok, jelentéktelen virtuális dologból csinálok bajt, de neki csak jelent valamit ha csinálja. De mit tegyek, ha ez zavar? 20L


2017. febr. 6. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Extrovertáltabb, mint te vagy, ez valószínüleg másban is meglátszik. :) Ne akardbirtokolni a párod, ne zárd be, mert menekülni fog, ha szt érzi, hogy még csak kedves sem lehet mással.
2017. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem ettől vagy "butus".
2017. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod! Egyébként hülyét akartam irni, csak gondoltam törölnék a kérdést...

Szerinted akkor hogyan győzzem le ezt a rossz érzésem ezzel kapcsolatban? Olyanokat gondolok, hogy biztos felakar ezzel vágni, hizeleg a lányoknak, nem értem miért fontos számára szinte idegeneknek irni, mikor ott van velem, egyszerüen nem tudom felfogni miért van szüksége erre. Valaki aki még szintén igy tesz, elmagyarázná?:/ Vagy valami tanács nekem, hogy ne idegeljek ezen? Mert amúgy azt látom, hogy szeret...

2017. febr. 6. 22:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Remélem tudok segíteni.

Én is mindenkinek szoktam írni, és ha ciki, ha nem, csak azért, mert akkor hátha majd nekem is többen írnak.

Én örülök mindig ha felköszöntenek, és olyan jó érzés mikor ír valaki aznap, lehet a párod is csak így van vele. megajándékoz másokat, hogyha majd neki lesz neki is jöjjön sok sok üzenet ami jól esik a kis szívének.

Tudom ez is butaság, de hát emiatt csak nem ítél el senki, hogy kedves vagyok.. :) a hátsó szándékot csak itt árultam el eddig

21/l

2017. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja előző vagyok, és biztosan szeret :) nekem is van párom és imádom, nagyon.. nincs összefüggésben a kettő..
2017. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En parom is csinalja pusztan figyelmessegbol. Kapcsolatunk kezdeten en is feltekeny voltam 1-2 csajra de mivel a 60 eves Gizinenit is felkoszonti (ezegypelda) es rajottem ez csak egy "szokas" nala nem izgat mar. Amugy ez a hatso szandek engem is erdekelne, de ugy, hogy en a kutyanak sem irok. :D tehat jol esik hogy felkoszontenek de en csak azert sem irok senkinek mert ugyis csak a "facebook" szolt es en pont hogy cikinek erzem, mert evidens hogy azert irnak mert jelzett nekik a facebook :D
2017. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sokszor szoktam írni ilyen rövid kis szülinapi köszöntést olyanoknak is, akikkel egyébként nem állok közeli kapcsolatban. Hogy miért? Mert miért ne..? :D Nem kerül csak pár mp-be, és ezzel egy kis örömöt okozok a másiknak. Jólesik azért az embernek a születésnapján látni, hogy gondoltak rá. Kb nekem ennyi szokott ilyenkor végigfutni az agyamon. Nem kell ennek túl nagy jelentőséget tulajdonítani. Bár eddig a kérdésig fel sem merült bennem, hogy valaki egy ilyen apróságra is féltékeny lehet. Ja és természetesen ugyanúgy szeretem ettől a párom, biztos a pasidnál sincs ezzel gond, ne aggódj :)
2017. febr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Logikusan! Gondolj bele, így ír az idővonalra, bárki elolvashatja, stb., aztán ott van a másik verzió, amikor nem ír, akkor pedig kombinálhatsz, hogy "de biztos privátban írja meg"
2017. febr. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a kapcsolattartás egy minimális formája. Sztem semmi gond nincs ezzel
2017. febr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem is zavarnak az ilyen emberek... tehát kedves kérdező Én teljesen meg tudlak érteni Téged. :) Mivel nekem nem a barátomról van szó, így én nem is próbálom elnyomni, tényleg idegesítőek. :D
2017. febr. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!