Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon butus vagyok, ha zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon butus vagyok, ha zavar hogy a párom mindenkit felköszönt facebookon?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar ez a tulajdonsága.

Nem tudom miért. Talán féltékenységből...

A minap nálam volt, épp segitettem anyukámnak valamit ő meg fellépett és akinek szülinapja volt irt nekik. Az zavar, mikor olyan lányoknak is irogat, akiket épp látásból ismer. Nem értem minek. Miért kell igy hizelegni? Én is felköszöntöm a közeli ismerőseimet, de pl egy látásból ismert fiúnak sosem jött, hogy irjak.

Nem értem miért fontos neki, hogy ezzel imponáljon? Pl barátnőim párjai nem irogatnak igy, sőt, egyikük annyira tiszteli a párját, hogy puszit sem küld vissza más lányoknak.

Tudom, eléggé hülye vagyok, jelentéktelen virtuális dologból csinálok bajt, de neki csak jelent valamit ha csinálja. De mit tegyek, ha ez zavar? 20L


2017. febr. 6. 22:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj azzal, ha mindenkit felköszönt. Akkor aggódj, ha csak egy ellenkező neműt köszönt fel minden adandó alkalommal.
2017. febr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi gond. Ha pl csak csinos lányokat köszöntene fel, az érdekesebb lenne, de amíg nem azt írja a szülinaposoknak, hogy Édes drága angyalkám, naaagyon boldog szülinapot! Imádlak! - addig itt nincs semmi, ami miatt féltékenynek kellene lenned.

Csak figyelmes. Veled nem az?

2017. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!