Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim ti hogyan cselekednétek, ha ilyen barátnőtok lenne, és mit éreznétek, gondolnátok?

Figyelt kérdés

- Mit csinálnál, ha a barátnődnek ripityára tört volna a telefonja, és nem tud venni magának még új készüléket, csak pár hét múlva, mert nincs annyi pénze. Ezért facebookon nem tudtok írni egymásnak, smst-se tudsz neki küldeni, hívni se tudod se semmi.


Ebben az esetben mennyire zavarna titeket, hogy igazából elérhetetlen számodra a barátnőd, hiszen nem vagytok mindig együtt, neked is van dolgod ( sulizol, vagy munkába mész ) stb.


- És ha lenne a barátnődnek egy betegsége amiről nem tudsz, mert nem mondta el, nem meri, fél megosztani bárkivel is ,csak azok tudnak róla akik látták ott akkor még pár évvel korábban, hogy mi történt vele..na a lényeg, hogy csak azt látod, hogy tömi magába a gyógyszereket reggel -este, hogy ne legyen gondja. Már 2 éve tünetmentes, ezért nem is szeretné veled megosztani, mert úgysem lesz gond, meg ha lenne sem tudnál rajta segíteni. Utálja magát sajnáltatni, a betegségéről beszélni, stb.

Minden mást megoszt veled és bízik benned. Csak arra kért, hogy ezt ne hozzátok fel SOHA. A gyógyszereit magánál tartja, azt nem fogod tudni megnézni, hogy mit szed.


- Este sokáig fenn van és nem biztos, hogy szeretne veled még elmenni aludni, hogy ha te 11 órakor már álmos vagy az este, mert ő ilyenkor a nappaliban inkább filmet néz, vagy olvas, valamivel lefoglalja magát csöndben, ( este mindig kicsit felpörög és aktívabb mint nappal )


Fiúk ezek mennyire zavarnának és miért zavarna, mit éreznétek, tennétek?


Igen, a barátnőmről van szó, aki amúgy tényleg mindent elmond nekem, csak éppen egy fontos dolgot titkol, de olyan zavarban van és már a sírás határán van, ha rákiáltok, hogy mondja el mit szed stb. Nagyon fél, hogy elveszít engem, és remeg az egész testében ha ezt felhozom neki. Azt mondja ne haragudjak rá, nem akar elveszíteni, szeret. Csak, hogy aggódom és féltem őt, állandó gyógyszert szed és nem tudom mit, csak azt látom, hogy ha elfelejti időben bevenni akkor kapkod a cuccai közé és keresi a bogyóit, hogy bekapja. Már rosszul vagyok ettől, nem hagynám el, imádom őt, szerelmes vagyok ebbe a lükébe.


Este szex után azonban nem hozzám bújik, hanem elmegy fürödni aztán olvas vagy filmet néz, stb. Persze van amikor bújik hozzám és ölelget:) olyankor már elégedett vagyok:D


Telefont akartam neki venni, de nem engedi, hogy vegyek neki, azt mondja majd vesz magának amint tud. De..nekem annyira rossz, hogy azt sem tudom mit csinál, merre jár a suli után, kikkel van. Van egy csomó haverja, akikkel amúgy nem szívesen látom őt, mert azok a fiúk tisztára oda vannak a barátnőmért, a párom észre se veszi!!! Nagyon naív! Nem csal meg, hűséges típus, csak hát akkor is, hiányzik és aggódom miatta. És neki is rossz ez, mert ő is mindig szomorkodik, de én már dolgozom, van pénzem, mégsem vehetek neki egy készüléket.


25F (a párom 20L )


2017. febr. 7. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem megéri kitartanotok a kapcsolatotok mellett. Elhagyni ezért nem hagynám el a lányt, hisz amúgy jól megvagytok, az érzelmek is a helyén vannak. A betegség szomorú..amikor én beteg voltam, bennem is okozott egy jó nagy lelki terhet, szóval meg tudom érteni..Nem hiszem viszont, hogy ezt hosszútávon titkolnia kellene előtted, hogy mi is a betegsége. Mennyi ideje vagytok együtt? Ha egy összebújós estén szépen, finoman, átölelve megpróbálsz még puhatolózni ez ügyben, talán megnyílik. De tényleg valami nagyon bensőséges pillanatot válassz.
2017. febr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mondod neki, hogy tiszteletben tartod a döntését, de tudnia kell, hogy neked nagyon fáj, hogy nem bízik benned? Te is elmondhatnád neki, hogy téged hogyan érint az ő titkolózása. Lehet, hogy meggondolnák magát, ha tudná.


A telefon meg nem a világ vége, a telefon feltalálása előtt is voltak szerelmespárok. Lepd meg egy levéllel, vagy csempéssz egy kedves üzenetet az asztalára az SMS helyett. Biztos örülne neki.

2017. febr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Látom tényleg szereted :) jajj de szép is ez!

Én is voltam (vagy vagyok is még ) ilyen szerelmes, noha a volt barátnőm már 1 hónapja lelépett, és csak az emléke maradt..:)

Én azt csinálnám, ha papucsság, ha nem, hogy kérdés nélkül vennék neki egy telót, odaadnám, és megbeszélnénk hogy majd ha lesz pénze, kifizeti nekem.


Amúgy gondolj vissza 10 évvel ezelőtt bár volt mobil, mégsem smseztünk 10 percenként hogy hol vagy mit csinálsz? :D

megvolt a bizalom stb napi 1-2 sms max.

Szóval nem lehetetlen, csak a mai világba szinte elvárt hogy elérhetőek legyünk szinte mindig és mindenhol.

De a helyedben nekem is jól esne ha legalább napközben messengeren tudnék vele beszélni.

Mennyire is szerettem szerelmes lenni...és mekkora ökör voltam hogy nem mutattam ki a barátnőmnek ami bennem van...

büszkeség. szuper, most aztán ketten maradtunk és megb/*hatom magam.

26/F

2017. febr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Talán érdemes lett volna élőbb megismerni, utána összebútorozni és itt nyafogni.

Ha kiabálsz és követelőzöl, az nem építi a kapcsolatot. És miért akarod folyton telefonon ellenőrizni? Bízz benne! Ne ítélkezz! Ne akard megvásárolni egy telefonnal! Ha szereted, bízol benne, nem kutakodsz utána, nem követelőzöl. Segíts neki, nyugtasd meg, de ne légy a megmondóembere. Idővel kiderül, egymásnak vagytok-e teremtve. Nekem ez a kapcsolat kicsit gyerekesnek tűnik. Túlságosan kontrollálni és birtokolni akarod a barátnődet.

2017. febr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem akarom én őt korlátozni és birtokolni sem, de nagyon aggódok, amikor nincs mellettem. Munka után haza megyek, vagy a barátaimmal vagyok, de a barátnőmet sokszor csak este felé látom és nem tudok róla semmit!! Nem akarom ellenőrzni, de tudom, hogy kivel szokta tölteni az idejét, volt azonban olyan is, hogy tudtam nem a barátaival van, és akkor megkérdezem magamtól,hogy hol lehet most? Na akkor is kiderült, hogy egy fiú haverjávál volt projekt munkát csinálni, de nekem nem szólt erről.


9 hónapja vagyunk együtt, ismerem mint a tenyeremet, de nem tudok mit tenni. A betegségéről nem akar beszélni, azthittem idővel elmondja, de nem akarja és ez már kezd nagyon idegesíteni. Szerintem elég kedves, türelmes voltam eddig. Valahogy kikéne belőle húznom. Nem akarom őt elhagyni, csak szeretnék tudni mindent. Nagyon fél:( nem tudom mit tegyek.

2017. febr. 7. 09:35
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Attól hogy van telefonja, még nem fogod tudni, hol jár, hacsak helyzetjelzőt nem tetetsz bele. Csak azt tudod, amit megír neked. Ha nem akarja megmondani, nem fogja. Vagy bízol benne, vagy nem, a bizalomhoz pedig nem kell telefon.
2017. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amíg volt teletonja, azért eltudtam érni. Facebookon szoktam neki írni, vagy hívom és annyit mindenképp megírunk egymásnak, hogy suli, munka után ki merre megy tovább. De volt rá példa, hogy nem mondta mit csinál majd, mert még ő sem tudja, olyankor haza ment, aztán késöbb fogta magát és elment, akkor már nincsen helyzet jelentés, ami zavart mindig is!! Nem akarom őt korlátozni...tényleg nem, de ha félnapokra eltűník és nem szól, akkor aggódom. Ennyi
2017. febr. 7. 10:24
 8/12 Beate1970 válasza:
100%

Nos én hölgy vagyok,de ez amit leirtál egy kicsit aggaszto.Nem biztos ,hogy ez betegség én a te helyedben megneznem mi az a tabletta és mire hasznaljak. A mai világban mindent meg lehet az interneten talalni.

A telefon pedig igen is szükséges, hisz aki szeret az aggodik a másikért. Tudni akarja jol van , és hol jár és ez kölcsönös.

A bizalom a legfontosabb egy kapcsolatban ,ha a masik nem bizik akkor az nem igazi szerelem. Talán még mindig az előtted lévő kapcsolatát emészti.

A nő milyen is egy nő.

Titokzatos ,sokszor képes kettő arcot mutatni amit eszre sem lehet venni.

Arra vigyázz ha mindig neked kell hozzá bujnod az egy idő után unalmas lesz .

A beszélgetéssel sok mindent meg lehet oldani,de ne enged, hogy sajnálatból hozzá lancold magad.

Az élet rövid és sokszor a tökéletest eszre sem vesszük pedig többször talalkozunk vele. Az embert megis az vonza ami nem is az amire vagyik.

Sok sikert .

2017. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Á, ez egy rémálom, anyukámnak nem kellett így beszámolnom róla, hogy hol vagyok.
2017. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Beate1970 válasza:

Annyi a különbség ez nem az anyuka hanem az ember másik fele.

Ami ugy működik én érted te értem, ha ez kimarad akkor kapcsolat nincs csak ugy itt vagyunk a semmi közepén.

2017. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!