Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk egy éve, nekem megtiltotta, hogy más férfiakkal beszélgessek, a néhány barátnőmre is féltékeny meg hisztizik ha párhavonta találkozok velük. De ő folyamatosan irogat más lányoknak ami nagyon zavar, mert flörtöl velük, egyiknek több képet is küldött a hasáról "unalomból". Ezt onnan tudom,hogy egyszer valamiért elküldte a bejelentkezési adatait,hogy segitsek neki. Én mindent elmondok neki, próbálok a kedvére tenni, sose flörtölgetnék mellette mással, szóval szerintem nem korrekt ez tőle és nagyon rosszul esik. Mondtam neki, azt mondta hogy változtat, aztán másnap ment ugyanúgy tovább..

Mit tehetnék ebben az esetben? Szakitani nem szeretnék vele.



2017. febr. 7. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de én ezt biztosan nem tűrném. Mi az, hogy neki lehet, neked meg nem?
2017. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de akkor tűrd el a beteges féltékenységégét meg a kettős mércét!

Mégis milyen választ vársz?

2017. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnel, akkor ez van, viseld, latod, hogy nem valtozik. Nekem egy ferfi se tudna semmit megtiltani, plane nem olyan dolgokat, amiket o viszont lazan muvel :D
2017. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En elhagynam,neki lehet neked nem...aha.
2017. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat, csak kiváncsi voltam más véleményére.:)

Elvileg szerelmes, mert mikor letiltottam evégett sirva hivott fel,hogy csak unalomból tette. Mikor találkozunk is próbálok mindent megadni neki amire vágyik, szóval nem hiszem hogy mást akar csak igy "szórakozik". Meg még tőlem is undorodik pedig nem vagyok kövér(175cm 60kg) és nem is vagyok ápolatlan.

2017. febr. 7. 10:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? :D Undorodik toled? :D
2017. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye csak vicc? Ha nem, akkor ne szakits igazad van... kelloen ostoba vagy, hogy jol ellegyel egy ilyen posvanyban ezzel a fereggel.
2017. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat te nem vagy normalis,màr neis haragudj.

N25

2017. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első sort olvastam el, már az alapján is egyértelmű, hogy ki kéne dobni a fenébe.
2017. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen undorodik, nem volt még nővel gondolom ezért, pedig 19 évesen nem gyerek már. :D

Megoldani akarom a problémát, csak legvégső esetben szakitani vele, már az összes fiatal lány ismerősét letiltotta, szóval gondolom már megbánta.

2017. febr. 7. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!