Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sracok jogos, hogy ez rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok jogos, hogy ez rosszul esik nekem es feltekeny vagyok? Vagy tulreagalom?

Figyelt kérdés

A baratnom tegnap elment a hetvegen a baratnoivel buliba. Facebookra az egyik ismerose rakott fel egy kepet amint megjeloltek igy en is lattam az idovonalan ezt a kepet. A baratnom ket meno sraccal volt. O allt kozeben, az a ket meno csavo meg a vallat fogta es kozel hajolva az arcahoz mosolyogtak a kepen. A parom azt mondja ez a baratnoinek a ket ismerose es csak keszitettek egy fotot, nem tortent semmi..Hat oke, elhiszem neki, buliba is most ment 3xorra amiota velem van egyutt. ( nem azert, mert nem engedem el surun, o az aki nem akar jarni buliba mindig ) kicsit azert zavar ez, mert nem szeretem ha idegen ferfiakkal par ora alatt igy elvan...azt mondta, hogy a baratnoivel megy, azt "elfelejtette" kozolni, hogy fiuk is lesznek. Nem zavart volna, akkor is mehetett volna, csak ertitek..ez igy szerintem kicsit gaz -.- most haragszom ra, mert szerinte tul reagalom es IGEN feltekeny vagyok es csak arra lennek kivancsi, hogy ti is igy ereznetek? Vagy csak zavarna? Rosszul esne? Ti megkernetek, hogy torolje le a kepet? A haverom mar ram irt, hogy enyeee a csajom miert mutatkozik mas fiukkal stb.


21F


2017. febr. 7. 10:36
 1/6 A kérdező kommentje:
A baratnom a hetvegen* bocs elirtam :D
2017. febr. 7. 10:36
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha bízol a lányban akkor nem kellene féltékenynek lenned. Engem nem zavarna, esetleg elmennék legközelebb én is.
2017. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az azért érdekelne, miért lepődsz meg azon, ha egy buliban vannak fiúk is. Nem csak kávézgatni ült be a csajokkal valahova, bulizni meg általában több ember közé megy az ember, ahol alkalomadtán vannak ellenkező neműek is.


Szerintem túlreagálod. A vállát fogják a képen, az még csak nem is intim. Minden képen közel hajol mindenki a másikhoz, ez sem jelent semmit.


Ha megbíznál benne, nem hisztiznél ezen, de bizalom nélkül meg a kapcsolatnak nincs értelme. Legalább akkor érezze már jól magát probléma nélkül, amikor nagy ritkán elmegy szórakozni.

2017. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszerre két srácra vagy féltékeny, azzal gyakorlatilag azzal vádolod a barátnődet, hogy egyszerre kettővel is megcsalna.

Elég perverz, nem gondolod?

2017. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. A haverodnak meg végképp semmi köze ehhez, csak húzni akart téged. Ha meg később is féltékeny leszek, akkor tarts vele te is, ennyi
2017. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túl bizony. Először is, nincs semmi, ami konkrétan okot adna a féltékenységre. Másrészt meg nem kötheted meg, ha bulizni akar. Nekem fura volt az "elengedem" szó. Menj vele legközelebb, ha jobban érzed magad, de ne féltékenykedj, mert fel lesz háborodva, hogy nem bízol benne.
2017. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!