Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért neheztel rám a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért neheztel rám a barátom csak mert többet keresek mint ő?

Figyelt kérdés

Nemrég léptettek elő a munkahelyemen jelentősen több fizetésért mint eddig. Már egy fél éve előre lehetett ezt tudni, így örültünk is neki a párommal, hogy több lesz a közös kasszában. Ez a pénz bár nem sokkal de meghaladja az ő fizetését még úgy is, hogy túlórát vállal, de én ebből soha nem csináltam presztízskérdést, őt viszont mintha bántaná. Legutóbb mikor veszekedtünk azt mondta, hogy fejembe szállt a dicsőség a pénz miatt, holott semmi ilyesmiről nincs szó, nem is ezen vesztünk össze. Nagyon rosszul esett ez tőle.


Ez tényleg ilyen sokat jelent? Én soha nem tekinteném őt alárendeltnek emiatt, főleg, hogy egyetem alatt egy teljes évig ő tartott el. Ezen fog szétmenni a kapcsolatunk? 28/n


2017. febr. 7. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Azert mert o is csak egy komplexusos kisfiu, nem pedig erett felnott ferfi. Senkit nem izgat a normalis emberek koreben, ha a parjuk tobbet keres par tizezer forinttal.
2017. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy #1 mondja. Ő tipikusan az, aki attól érzi férfinak magát, hogy dominálhat feletted. Ha már valamiben többet érsz el, mint ő, azt már zokon veszi.

"egyetem alatt egy teljes évig ő tartott el"

És úgy érezte, hogy függsz tőle, anyagilag is feletted áll. Ez is egyfajta beteges birtoklási vágy.

"Ezen fog szétmenni a kapcsolatunk?"

Most megharagudhatsz rám ezért, de szerintem egy ilyen beteges gondolkodású gyerekért hosszabb távon nem kár.


Egy valódi FÉRFI büszke arra, ha a barátnője valamit elér.

2017. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem. Barátnőm munkája 100%-ban teljesítménytől függ és kereshetne jóval többet is nálam, de én ennek inkább csak örülnék. Az ok lehet irigység, féltékenység, rosszul érinti hogy már nem függsz tőle stb. Én valahogy felfogni nem tudom hogy ez miért kéne hogy zavarjon, de az a baj hogy szerintem az ilyen emberek ugyanigy gondolják csak forditva. Azaz nem érti hogy egy férfit hogy nem zavar ha nem ő hozza haza a nagy lóvét.
2017. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nálunk fordítva volt, míg együtt voltunk.

Én kerestem többet, és a barátnőm ez miatt rosszul érezte magát, és szomorú illetve elkeseredett volt.

Hiába mondtam bármit, vagy tettem bármit, hiába beszéltem vele sokszor erről. Szinte versengésnek fogta fel, engem nagyon bántott ez és nem is tudtam meggyőzni hogy az sem érdekelne ha 50 ezerért dolgozna...


De ha egy nő keresne többet mint én, nem foglalkoznék vele, sőt örülnék, ahogy többen is írják, hogy többre vitte nálam!

26/F

2017. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a társadalmi elvárás, hogy egy férfi keressen többet. Így most úgy érzi ő elbukott, nem elég jó férfi, ergo majd találsz egy nála jobbat.

Ha ilyennek szocializálódott nehezen tudsz vele mit kezdeni. Vagy ő maga helyre teszi ezt fejben, vagy mindig ide lyukadtok ki.

2017. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet abban sajnos valami, hogy uralkodni akar felettem, ezt már mások is mondták. De nem bánt meg semmi csak szereti összefogni a dolgokat és én pont ezért is szeretem mert és lehet számítani rá.
2017. febr. 7. 12:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, gyakran beszélsz a munkádról/anyagiakról vagy gyakran költekezel. Ha ez van, nekem is megfordulna a fejemben, ha nem akkor fene se törődik vele mennyi az annyi. "Uralkodni" max akkor tudott volna feletted amikor ő tartott el, plusz ha hagyod, amúgy nem.

30/f

2017. febr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fontos számomra a pénz, de csak megélhetés és nem flancolás szempontjából. Szeretem a kényelmet, de nem ezen mértem soha a pasikat, ha láttam benne, hogy vannak tervei a jövőben, akkor nálam már át is ment.
2017. febr. 7. 15:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, nem tudom, egyszerűen csak rossz érzés lehet neki, mintha rosszabb lenne ettől nálad, alacsonyabb rendű.
2017. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!