Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglop a barátnőm, mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglop a barátnőm, mit tegyek? Szakítani nem akarok vele!

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt, a nyáron kezdett eltűnni a pénztárcámból a pénz, kisebb címletek ezer, kétezer, ötszázas, vagy az apró.

Megemlítettem neki, de ő tagad, azt mondja csak beképzelem.

Eddig kb 6-8 alkalommal fordult elő, legalábbis ami nekem is feltűnt.

A kapcsolatunk minden téren nagyon jó, elvagyunk egymással, soha nem veszekszünk, egyedül csak a "meggyanúsítás" miatt szólalkozunk össze az elmúlt hónapokban.

Mind a ketten dolgozunk, szóval van pénze neki is.

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Úgy vélem ez valami betegség lehet nála, mint a kleptománia.

Nem akarom elhagyni mert nagyon szeretem, de ez sem mehet tovább.

Szerintem fél beismerni, hogy ez nála valami kényszeres dolog, így arra gondoltam valahogy tetten érem mikor kiveszi a pénzt, és akkor vonom kérdőre miért csinálja.


2017. febr. 7. 12:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Tedd a tárcádat mindig olyan helyre, ahol látod, illetve dugd el olyan helyre amiről csak te tudsz.


Nem is értelek...


Én együtt élek a barátnőmmel, de a tárcám vagy a kabátom belső zsebében van, vagy pedig itt bent a szobában a polcon.



1. Ne legyen nálad készpénz. Fizess mindig paypass-szal és bankkártyával. Max 3 ezer forint készpénz legyen nálad.


2. Tedd el a pénztárcád úgy, hogy ő ne tudja hol van.

2017. febr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Egesz biztos, hogy tenyleg nem csak rosszul emlekszel, mennyi volt benne? Amugy meg dugd el a penztarcadat. Tetten erni nem tudom, hogy tudnad, gondolom akkor veszi ki, amikor tuti nem figyelsz, alszol, zuhanyzol, wc-zel, stb...
2017. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon jónak tartom a memóriámat, és mások is így ismernek, mégis van hogy elég erősen vissza kell emlékeznem, hogy mikor költöttem el egy egy ezrest, volt hogy nagyobb összeget, de végül mindig eszembe jutott, volt hogy hetekkel később, de addig bizony azz hittem hogy elhagytam vagy ellopták.
2017. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Rakd el. Őszintén szólva nem tudom, hogy mi áll fenn a ti esetetekben, mert simán lehet igaz. De az is lehet, hogy olyan vagy, mint a faterom, aki szimplán szenilis, és folyton elfelejti, hogy mennyi pénz van nála, aztán meggyanúsít mindenkit, a végén meg rájön, hogy ő volt a hülye vagy épp ő maga rakta el az ominózus összeget. Nem árt előtte megbizonyosodni róla, hogy _valóban_ eltűnnek az összegek, mert nagyon ciki, ha vaktában lő az ember és gyanúsítgat.
2017. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Az a helyzet, hogy ha te úgy érzed, hogy eltűnik pénzed, akkor ez biztosan így is van, főleg hogy 6-8 alkalommal fordult elő. Azért is állítom, mert én is jártam hasonlóképpen egy régebbi barátnőmmel, és ő is próbált meggyőzni, hogy rosszul emlékszem, meg hogy egyébként is olyan hanyag vagyok, hogy azt sem tudom hogy mennyi pénz van nálam stb. És már-már kezdtem el is hinni, hogy tényleg én vagyok ennyire hülye. De aztán csak nem hagyott nyugodni a dolog, és esténként gondosan megszámoltam, hogy mennyi pénz van nálam, és rájöttem, hogy tényleg csórja a pénzem, 2-3-5 ezer forintokat alkalmanként, sőt volt hogy 10k is eltűnt. Szembesítettem a tényekkel, és akkor kiderült, hogy csak így akart spórolni az új kabátra, cipőre stb.


Én kidobtam a csajszit, és úgy gondolom lehet te is jobban teszed ha szakítasz. Milyen gáz már hogy valaki a "párját" lopja meg!!! Feltéve hogy a párjának tekint, és nem fejőstehénnek (pardon)...

2017. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%
csak kártya legyen nálad
2017. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Meg is erdemled -,-
2017. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem eldugni kell a pénzt,mégis milyen kapcsolat az,ahol a párod elől kell dugdosni a pénzt?A tolvaj kiscsajt kell kidobni,mint macskát sz*rni.Egyik barátnőmet a pasija lopta meg többször is ugyanígy,először csak azt hitte,beképzeli,de egyik este direkt megszámolta a pénzt,látható helyre tette a pénztárcát és reggelre eltűnt párezer forint.A srácot egyből dobta,hiába,hogy más szempontból jó volt a kapcsolat(nyilván azért,mert az ilyenek nagy színészek és eljátsszák a "jó kapcsolatosdit",hogy ne legyenek gyanúsak).
2017. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Biztos jól emlékszel?
2017. febr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nyilván ha annyival megoldódna a probléma, hogy eldugom a pénztárcámat, akkor nem írtam volna ide ki kérdést...

Nem, nem szeretném dugdosni mert az már a legalja lenne, szerintem.

Nem az volt a kérdés, hogy "Lehet csak beképzelem magamnak, hogy meglop a barátnőm?"

Mivel az én pénzemről van szó, nyilván tisztában vagyok vele ha eltűnik belőle.

Szóval, ha valahogy sikerülne lebuktatnom és utána kérdőre vonnom, akkor lenne esély arra, hogy "kigyógyítsam" valahogy ebből?

Egyébként köszönöm a válaszokat, azt hittem csak én járok ilyen cipőben, de akkor ezek szerint másnál is volt már hasonló probléma.

És tényleg nem szeretnék ez miatt szakítani vele, mert teljesen úgy érzem hogy ez valami betegség nála, mivel abszolút nem lenne szüksége ezekre a mondhatni piti összegekre.

2017. febr. 7. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!