Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok vele szakítani, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok vele szakítani, de vele nem érzem magam mindig jól, boldogan. Mit tegyek? L22

Figyelt kérdés
Félek,hogyha szakítok vele utána más lánnyal összejön és akkor jövök rá,hogy ő kell nekem, amikor már késő. 2 éve vagyunk együtt,úgy érzem hogy nekem kell mindig mindent csinálni,eldönteni és ez annyira fárasztó. Azt se tudom szeretem-e még, ő engem igen,szeretne velem sokáig együtt lenni, de én nem tudom. Előtte nem volt senkim, nem tudom milyen mással lenni, lehet ő a nagy ő de nem tudom máshoz viszonyítani.
2016. márc. 12. 22:17
 1/4 VirágésBence ***** válasza:
9%
Ha bizonytalan vagy mondd el neki és tartsatok egy kis szünetet.
2016. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt mondta nem akar szünetet mert annak nincs értelme,az már egyenlő nála a szakítással
2016. márc. 12. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Micsoda? Nem érzed magad mindig jól? ÚRISTEN! Azonnal pattintsd le ... jó ég, nem is tudom, hogy mit képzel magáról, hogy miért nem szórakoztat állandóan és tesz téged boldoggá, hiszen más dolga biztosan nem lehet az életben!!!
2016. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"úgy érzem hogy nekem kell mindig mindent csinálni,eldönteni és ez annyira fárasztó"

Akkor ezt beszéld meg vele. Ha pedig már megtetted, akkor ultimátum, adj neki még 2-3 hónapot, ha azalatt semmi nem változik, akkor döntsd el ezt is helyette és lépj tovább.

2016. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!