Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez tényleg szemétség volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez tényleg szemétség volt?

Figyelt kérdés
Én hülyeségnek tartom a valentin napot,a barátnőm van nagyon megkattanva érte.Mondta hogy nézzünk meg valami romantikus filmet,meg majd a sötét ötven árnyalatát is meg szeretné nézni (én nem szeretem ezeket a filmeket). Viccesen mondtam neki hogy minden évben ilyeneket nézünk amióta együtt vagyunk,most legyen az amit én szeretnék és nézzük meg a keresztapát. Ezen kicsit besértödött,majd közölte hogy akkor filmezik egyedül,és hogy szemét vicc volt.Tényleg az volt ?
2017. febr. 7. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem volt az. Jogos volt, egy kapcsolat 2 emberből áll, ne mindig csak az egyiknek legyen jó. Viszont : A keresztapát simán megtekinthetitek otthon, ingyen, a másik filmhez meg ki kell mozdulnotok. Film helyett kitalálhatnázok valami mást, amit te is ès ő is élvezne.. mit tudom én, Gokart, valami kiállítás, vagy vacsi stb..
2017. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Állj a sarkadra és viselkedj férfi módjára.Hollywood belőled is buzzit csinált?
2017. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Ez ilyen kettős dolog szerintem.


Neked abban van igazad, hogy most mért ne lehetne az, amit te szeretnél.


DE ha tudod, hogy a barátnődnek ez fontos, akkor miért nem lehet ilyenkor olyan program, amit ő szeretne? Az év összes többi napján mehet az, hogy egyszer te választol programot, egyszer ő, vagy egy szombat este buli helyett otthon maradtok mert te otthon szeretnél lenni, de ha neki fontos a Valentin nap, akkor szerintem hadd legyen az, amit ő szeretne.

Szerintem azért reagált így, mert neki fontos, és szeretné, ha neked is fontos lenne egy minimális szinten, és rosszul esett neki, hogy te le se sz*rod.


De ettől függetlenül nem kellett volna megsértődnie, simán el is mondhatta volna, hogy nem tetszett a vicced neki és rosszul esett, mert neki fontos.

2017. febr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

Így járt.A Valentin nap a párokról szól és nem a nőkről.Arra ott a nőnap.Gondolon férfi napot nem tart?Csak elvár...

Én Bálint napit szoktam ünnepelni....

2017. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"minden évben ilyeneket nézünk amióta együtt vagyunk" Pontosabban ez hány évet jelent?
2017. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3
2017. febr. 7. 23:38
 7/8 anonim válasza:

A hármas válaszolóval teljes mértékben egyet értek.

19/L

2017. febr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Max 2 óra az egesz, ennyit teis kibirsz.

Gondolj bele, a veszekedes es sertodes tobb ideig rart el. Akkor melyiket eri meg jobban?

Amugy en is egy faszsagnak gondolom a valentinnapot, de ez nem nagy ár. Főleg ha belegondolsz hogy este mit kapsz érte cserébe hogy ekkora lovag voltál. A p*na nagy ur!

2017. febr. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!