Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, vagy mást is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, vagy mást is idegesítene?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy a párom egyfolytában számon kér (nem tudtam rá jobb szót kitalálni hirtelen).

Akárhova megyek, vagy elég, ha csak otthon vagyok, mindenről be kell számolnom neki. Megkérdezi mit vettem a boltban, elmondom nagyjából. A következő kérdés: "és még?" Nem fogok tételesen beszámolni róla.

Ha elmegyek valahova, mindent el kell róla mesélnem, részletesen mi történt, kivel mit beszéltem.

Azzal nyaggat, hogy mik a gondolataim. Otthon is mindig meg kell mondanom, hogy most eszek, most átöltözök, mit vettem fel, most fogat mosok, ha nem írom, hogy fürödtem, akkor megsértődik.

0-24 tartani akarja a kapcsolatot, de nekem ebből kicsit elegem van. Ráadásul pont olyan személy vagyok, aki szereti megtartani magának a dolgait, egy kis saját életet ami csak az övé és ahova elbújhat, de így azt érzem, mindig ellenőriz. Azt is elvárja, hogy én ugyanezt tegyem, ha nem kérdezek eleget, akkor kiakad, hogy nem érdekel mi van vele.

Mondtam már neki, hogy így nem érzem jól magamat. Erre veszekedtünk egy sort, hogy ő csak jót akar, érdeklődik, őt érdekli mi van velem, tudni akarja mik történnek velem stb. Ez mind jól hangzik. De valahogy a gyakorlatban borzalmas... normális, hogy minden lépésünkről be kell számolnunk egymásnak? Szükséges információ egyáltalán, hogy a másik húslevest ebédelt?


2017. febr. 7. 22:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy egyetemisták vagyunk. Külön élünk, én albérletben, ő még otthon, mert közel laknak az egyetemhez. Ilyen beszélgetős appokon keresztül tartjuk a kapcsolatot, ha éppen nem találkozunk. Esténként néha telefonálunk (amit nem szeretek, ezt tudja, tiszteletben tartja).
2017. febr. 7. 22:02
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég. Ülj fel az első 3as metróra és menekülj ttől az idiótától!

Az sem számít ha füstöl...Adok ingyen jegyet

2017. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan én ugyan ebben a cipőben jártam, mintha csak a saját történetem olvasnám.

nálunk szakítással végződött a sztori, a csaj hagyott el mondván én nem foglalkozok vele eleget.

ráadásul én dolgoztam, és nem tudta felfogni hogy munka közben nem tudok a telefonon pötyörészni folyamatosan.

utólag örülök neki hogy vége lett, nagyon untam már hogy állandóan azért veszekedett velem, ha nem írtam meg azt is, hogy elmentem szarni.

2017. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:

Nagyon az életed része akar lenni...

Mondtad neki,hogy ez neked idővel túl sok lehet?

2017. febr. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem csak én látom ezt problémának... Már sok, hogy egy filmet sem tudok megnézni egyedül mert vagy nézni akarja velem (hogy ő is nézi közben és írjuk egymásnak mi történik, amit mindketten látunk), vagy írnom kell hogy mi történik a filmben ezért élvezni sem tudom. És eközben kiakad, hogy nem érdeklődöm eközben mik a gondolatai.
2017. febr. 7. 22:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy magamnak való vagyok. Nagyon szeretek egyedül lenni, az kapcsol ki igazán. Őt meg az, ha kettesben vagyunk, de sajnos akkor én nem tudok igazán pihenni. Már beszélgettünk róla sokszor, hogy neki nagyobb az igénye a társaságomra, és erősen kifejezte, hogy elvárja, hogy annyi időt legyek vele, amennyit ő kíván.
2017. febr. 7. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Én ilyen emberrel pontosan egy percig tudnék még együtt lenni, mig közlöm vele. Hogy keressen más idiotát.
2017. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem háziállatot látok egy kapcsolatban.

Amúgy a cicám is "elengedem", és van, hogy csak 1-2 nap múlva jön vissza.

Nagyon idegesítő, ha valaki nem tudja lefoglalni magát pár óráig, még én mást csinálok. Az elején offolnám magam mindenhonnan, aztán ha nem sikerül rájönnie magától, hogy mennyire buta, dobnám kérdés nélkül. Ilyen miatt hamar kiábrándulnék belőle :)


20/f

2017. febr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen exem, ezért is lett nagyon hamar ex.

Havalaha boldog akarsz lenni, szakítasz. Neki egy olyan lány való, akivel 0-24ben tapadhatnak egymásra, te viszont csak egy függetlenebb típussal leszel boldog. Eltérnek az igényeitek, nem illetek össze, van ilyen.

2017. febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!