Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak túlreagálom? Titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak túlreagálom? Titeket is idegesítene?

Figyelt kérdés
Párom öccse most nem rég össze jött egy csajjal. Először tiszta jó fejnek tünt. Még biztattam is a sogorom, hogy jöjjönek össze... De egy idő után idegesítő lett. Ő mindent tudni akar, ő mindent tud. A legjobb, hogy folyton puszilgatja meg ölelgeti párom. Lassan tuti kifogom dobni a lakásból.
2015. febr. 28. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
De miert nem szolsz ra amikor a parodra tapad? Vagy parod occse miert nem szol ra? En sogornom is mindent tudni akar. "Titok", "maganugy", "ne kivacsiskodj" neha megsertodik, de ugy kell neki.
2015. febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudunk kovetkeztetni sajnos mert nem tudjuk hogy a pàrod es a kis csaj ėletkoràt.

ha tul nagy a korkulombseg talan csak csipi jo fejnekntartja a parodat. De ha pl az oarod es az ocse kozt 2 ev van...akkor ertem en azt hogy idegeskedsz,,,,akkor mar nem annyira szimpatikus ez a puszilgatas sem .

Az hogy mindent yjdni akar stb....ne kossd az orrara, mond azt hogy maganugy! Ha pl tul szsmelyes dolgokra kivancsi.

Ha viszont nem pl fozes takatitas kerdezget, akkor csak tanulni akar atvenni azt a szokas ami nalatok van.

2015. febr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Eddig türtem a sogorom miatt. De sokáig tuti nem birom. Meg igazából nem akarok balhét. Ha rászolnék nem tudom mi lenne. Most ő a sztár a családba... Bár páromnak mondtam, hogy legközelebb kidobom, nem mondott rá semmit. De lehet szól sogoromnak...



8 év van a párom és a csaj közt, párom javára. Amikor jött hozzánk, akkor eddig is adott neki két puszit, az oké. De amikor megy párom felés és a nyávogos hangján mondja, hogy jaaaj gyere adok egy puszit.. Meg ölelgeti... Fuuu... Nem a főzésre kiváncsi mert azt ő nem tud és ahogy elnézem nem is érdekli...

2015. febr. 28. 23:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Hàt bocsi de semmi konkret dolgot nem irsz, arra hogy valyon mi is lehet a problema a kiscsajjal!


""Ö a sztàr"

"pàromat puszilgatja"

Nos ebbol csak is az jön le hogy fėltėkeny vagy a kiscsajra, itg irhatod hogy nem nem....ezt te erzed legbelul Mit nekem letagadhatsz.... de belol ez van sajnos feltekeny vagy, megorulsz ha a parod kozelebsn latod, es az faj a legjobban neked, hogy a parod is kedveli a kiscsajt, orul a kedvessegenek es mindenki csak epp te nem, te vagy az aki ezt a csajt nem fogadta el, es nem is fogod tudni talan sohasem! Minden baj pfoblema, nem tetszik amit o csinal, legjobb lenne ha elmenne es soha tobbe nem menne vissza! Bocsi valahogy ezt gondlom rolad igy erzel.....

2015. febr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem. Nekem nem volt semmi bajom vele. Sőt örültem, hogy a soginak van valakije. Olyan inkább mintha probálna folyton versenyezni. Csináltam párom szülinapjára tortát, de egyszer pont hallotta, hogy mondta párom, hogy mennyire szereti a madártejet. Na ő gyors hozott azt. Utána ugyan olyan tortát csinált mint én, csak bolti tésztából. Én ezt nem akarom. Nem akarok senkivel harcolni.
2015. febr. 28. 23:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a párodat nem értem, miért nem állítja le? Ezt ő kéne megtegye..vagy esetleg imponál neki?
2015. márc. 1. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Csak áll éa hadja... Mondtam neki, hogy ez nem igazán tetszik, de azt mondta majd észre veszi magát.. Mondom, most mindenki a seggét nyalja - ezzel nem is lenne gond, addig se velem foglalkoznak -, csak igy azt hiszi bármit megtehet.. Én sose tartoztam igazán ehhez a családhoz, és ha rászólok vagy kidobom a lakásból, lehet még én leszek a rossz. Igy most csak gyötrődöm magamban.
2015. márc. 1. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:
És sógorodat nem zavarja, hogy a bátyját puszilgatja non-stop? Mert ha nem, akkor a csajszi valószínű másokkal is ilyen, akit megkedvel, s akkor ez ellen nem lehet tenni. nekem mondjuk jó a viszonyom a párom hugával és annak férjével, ugyhogy elmondunk egymásnak sokmindent. Ha viszont olyat kérdeznek, ami nem az én "titkom", akkor egyszerűen azt mondom rá nemtudom. Így nem sértem meg őket olyasmivel hogy smemi közük hozzá. AZ meg hogy vitt madártejet, szerintem csak be akar vágódni a családnál, megmutatja milyen figyelmes...nyugi szerintem csak az elején lesz ilyen túlbuzgó, s ha már látja hogy befogadtátok, kedvelitek, akkor megnyugszik
2015. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sógit se zavarja. Igy megszeretni? Evvel pont nem ezt fogja elérni... Legalábbis ebbe a lakásba biztos nem.
2015. márc. 12. 12:25
 10/10 anonim ***** válasza:
De ő ezt nem tudja, mert ilyen a stílusa...ha tudná hogy ezért megutáljátok tuti nem csinálná, ha a sógoroddal akar maradni.
2015. márc. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!