Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom vagy hisztis vagyok?

Figyelt kérdés
A barátom úgy tudna jönni hozzám jövő hétre, hogy 2 napot tölt itt. Kedden este érkezne és szerdán este menne el. Előtte utazik, de ha kedden este jön, akkor is le tud előtte dőlni pihenni otthon 4-5 órát. Most azonban kitalálta, hogy inkább szerdán reggel jön, este meg ugye megy... Engem ez borzalmasan sért, olyan mintha nem akarna velem aludni, pedig mi ritkán tudunk találkozni. Mondtam neki, hogy szerintem ez bunkóság, amire azt felelte, hogy hagyjam abba a hisztit. Ugye pedig igazam volt és nem reagáltam túl? L22
2017. febr. 8. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
De túlreagáltad. Lehet elfárad aznap és nincs kedve még utazgatni is. Nem visszamondta az utat, csak eltolta reggelre. Minek ebből ekkora cirkuszt csinálni? Éretlen vagy még, én a srác helyében ezek után el se mennék hozzád.
2017. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem gyerekes vagy. Meg ha azt irnad, hogy nagyon hianyzik vagy valami de nem, teged ez verig sert, hogy "nem akar" veled aludni :D Ha faradt, akkor nyilvan nem akar utazgatni meg este is.
2017. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
én inkább azt mondtam volna neki, hogy egy napra itt alvás nélkül ne is strapálja magát, nem kell jönni
2017. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
milyen sűrűn találkoztok? barátod hány éves? máshol él/dolgozik?
2017. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Máshol dolgozik. A lakóhelyétől még viszonylag távol, tehát először hazautazna, aztán otthon pihenne kicsit, aztán jönne hozzám. Ő meg úgy akarja, hogy hazamegy, otthon alszik és reggel jön hozzám. :( 22 vagyok, ő 27
2017. febr. 8. 10:53
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Ez nekem se esne jól. Más együtt aludni, együtt ébredni, stb, mintha reggel átmegy. Jópár együtt töltött órával kevesebb. Milyen gyakran látod? Előtte és utána meddig nem látnád?
2017. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hetente kb
2017. febr. 8. 11:06
 8/12 Krukutyán Levente ***** válasza:
17%
Hisztis vagy. Amúgy meg az eredeti terv se 2 nap, inkább 1, ami most lesz egy bő fél nap. Te szögéééééény :'(((
2017. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Miért csak este lehet dugni ?

30/f

2017. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
olyan kedvesek és együtt érzőek itt az emberek:D neked és neki mások az igényei és a prioritása. te igényleg jobban az együttalvást és az ezzel együtt járó meghitséget gondolom ő nem annyira. hagynál neki 4-5 órát és utána menne át veled aludni stb szerintem ezzel nincs így baj, hogy téged ez borzalmasan sért és ezért őt bunkónak nevezni erős túlzások. mások az igényeitek ennyi. amúgy meg hogy milyen a kapcsolatotok ezen kivül azt te tudod.
2017. febr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!