Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim szóvá tette, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim szóvá tette, hogy szőrtelenítsek ott lent. Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt. Ő 25, én 20 éves lány vagyok. Szex még nem volt, bugyiban látott csak.


Borotválom ott lent, de borostás. Erre ő valamelyik nap megkért, hogy szőrtelenítsek már ott lent, mert akkor még jobban kívánna.



2016. jún. 29. 21:33
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy ne tudnám érte megtenni, hogy mondjuk elmegyek egy kozmetikushoz.

Csak zavar hogy nem elfogad, hanem azonnal szóvá teszi, és ez rosszul esett. Még szűz vagyok, ezt tudja, és úgy elvette az önbizalmamat.


Előre is köszi a válaszokat.

Zita

2016. jún. 29. 21:37
 2/39 anonim ***** válasza:
76%

en is az vagyok, de jó, hogy eddig vigyáztak magadra :D bravó :D igazi példakép vagy ;) és szerintem menjen a csunyara, mond meg neki, ha nem tudja elfogadni, elveheti száját tőled, en nem lennék vele, mi az hogy nem tetszik neki, és nem tud rád felizgulni ha szőrös vagy odalent, hát... szánalmas, ez így a természetes, ha nem tud elfogadni, en dobnam. főleg ha az onbecsulesed,es bátorságodat is elvette... szerintem jogos. minden alkalom előtt borotvalkozz?! vagy szortrlenits?! ma én elhanyagolnam...

18/l

2016. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%

Hát ezek után az én önbizalmam a béka segge alatt lenne. :( Én is borotválom, és nyilván borostás. De hogy gyantázni sose fogom, az is biztos. Szerintem 1-1 alkalommal majd járj a kedvében, és közvetlenül aktus előtt borotváld le, ha van rá lehetőség, de amúgy hagynám borostásan. Basszus, mégse a 6-8 cm hosszú szőrszálak kandikálnak ki, szóval nem is értem, mi baja van vele.

19L

2016. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
80%
Miert nem mondtad meg neki hogy szortelenitve van, de aznap borostas volt mert mittudomen 2 napja borotvaltad utoljara? Nem kiakadni kell, meg hattyu-onbizalom-halalt halni rogton, hanem kinyitni a szadat. Pasibol van, erti hogyan mukodik a borotva meg a borosta is.
2016. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell mondani neki, hogy nem fogod minden nap borotválni, mert begyullad. Ha gyantáznád, vagy epilálnád, akkor is meg kell várni, hogy nőjön egy kicsit.


Én általában akkor borotválom le, amikor tudom, hogy épp együtt leszünk. Akkor sem teljesen simára, fazonra szoktam. Teljesen lent folyamatos gyakorisággal tudom borotválni, de a szeméremdombon a bőr nem bírja ezt, így ott alkalmanként.


Ha ez nem tetszik neki, akkor mehet amerre lát. Be kell látnia, hogy hülyeséget gondol. Borotválja magának minden nap és meglátja, hogy milyen lesz utána.

2016. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
92%
Én dobnám. Ha egy ilyen icipici borostát nem tud elfogadni, akkor nincs miről beszélni. Nem vagyok tökéletes, a közös jövőnkben százszor elő fog fordulni, hogy nem tudok majd minden nap szőrteleníteni. Arról nem is beszélve, hogy nem is akarok, nem abból áll az életem, hoyg tökéletesen megfeleljek a pasimnak.
2016. jún. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%

Nevetséges, hogy egy kis borosta miatt ennyire odavan.


Ha nem bírja elfogadni, akkor nyisd ki az ajtót és keresse meg a neki megfelelő intim területet!

2016. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Ő teljesen csupasz ott alul. És megértem en, ha ezt szeretné tőlem is. De én azért nem tenném szóvá a kapcsolat elején ezt a barátnőmek. Nem 'erdő' volt odalent. És le sem került a bugyi szóval nem is értem mi baja
2016. jún. 29. 22:19
 9/39 anonim ***** válasza:
84%

Az hogy kretén!

Miért, ő hogyan szőrtelenít?

2016. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy lent hogyan csinálja.

Nem vagyok tapasztalt, ő viszont igen. Így is szorongtam, ha picit közelebb kerûltünk egymáshoz. Jó vagyok-e, jó -e neki, jól csinálom-e.

Erre most a nagy nehezen felépített kis önbizalmam teljesen összeborult:(

2016. jún. 29. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!