Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kiakadásom vagy hisztis vagyok?

Figyelt kérdés
A barátom úgy tudna jönni hozzám jövő hétre, hogy 2 napot tölt itt. Kedden este érkezne és szerdán este menne el. Előtte utazik, de ha kedden este jön, akkor is le tud előtte dőlni pihenni otthon 4-5 órát. Most azonban kitalálta, hogy inkább szerdán reggel jön, este meg ugye megy... Engem ez borzalmasan sért, olyan mintha nem akarna velem aludni, pedig mi ritkán tudunk találkozni. Mondtam neki, hogy szerintem ez bunkóság, amire azt felelte, hogy hagyjam abba a hisztit. Ugye pedig igazam volt és nem reagáltam túl? L22
2017. febr. 8. 10:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
96%

Én nem voltam még olyan fáradt, hogy a kedvesemmel való találkozás előtt ki akartam volna pihenni magam.

(62 F)

Ez a "hagyd abba a hisztit" meg amúgy is valami kevés agyú pöts-re vall, ne számíts rá hosszú távon, vagy komoly dolgokban

2017. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom mióta vagytok együtt, de én stabil, hosszabb párkapcsolatban élek a barátommal. A távolság 220 km, tömegközlekedéssel több mint három óra. Volt olyan nálam is, hogy volt két vizsgám egymás utáni nap, és rohadtul nem volt már kedvem lemenni... Nem, nem azért, mert nem vágytam a párom ölelésére, de elindulni sem bírtam már délután, mentem helyette másnap. Amúgy sem lett volna velem előrébb, mert bedőltem volna az ágyba. Ha kivágta volna a hisztit, csúnya veszekedés lett volna belőle, de szerencsére nem tette, ahogy én sem kényszerítem ugyanerre az útra, ha egész héten éjszakás műszakban volt... Ha feljön, és meglep, nagyon örülök, de nem várom el tőle.


A leírásod alapján inkább te reagáltad túl, rögtön magadra vetted. Mivel valószínűleg nem te ellened irányult, nem csodálkozom, hogy ő is megsértődött.

2017. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!