Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, hölgyek! Ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hölgyek! Ebben az esetben a párotokkal maradnátok?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha inkább az idősebb korosztály válaszolna.

42 éves férfi vagyok, 20 éve élünk együtt a feleségemmel. 3 gyerekünk van, én úgy gondolom, hogy szépen és jó körülmények között élünk. Nálam sajnos egy betegség következtében kialakult egy elég komoly merevedési zavar, amin a stressz csak rontott.

Sajnos már egy éve fennáll a probléma. Próbálkozunk, de nem sikerül. Félek el fog hagyni a feleségem. Nem akarok nélküle meg a gyerekek nélkül élni. Már arra is gondoltam, hogy menjen akkor máshoz, ahol megkapja azt, amit én nem tudok neki megadni, csak a családom egyben maradjon.

Beszéltem erről egy barátommal, azt mondta ne is említsem neki, egyszerűen csak ne nyomozgassak meg figyeljem, majd úgy is "kialakul". Viszont attól félek, hogy lehet úgy kialakul, hogy elmegy végleg a másik férfival és viszi a gyerekeket is.

Nem tudom mit tegyek?

Segítséget szeretnék kérni!

Köszönöm előre is!


2017. febr. 8. 11:23
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
Ha 20 éve együtt éltek, és már gyerekeitek is vannak, és szeret is legalább egy kicsit emiatt nem valószínű hogy el fog hagyni. Lehet hogy egy kicsit alábbhagy a szenvedély, de úgy gondolom hogy tudnátok pótolni a dolgokat, hogy neki jó legyen egy kis orál, ő is kényeztethet téged egy jó teljes testes masszázsal, együtt fürdés, sok randizás, nevetés. Ne stresszelj mert csak rosszabb lesz, tudom hogy nehéz, de most egy kicsit próbáld kényeztetni az asszonykádat, kis ágybareggeli, apróságok. Hidd el ha szeret egy ilyen miatt nem fog elhagyni! Mondd meg neki hogy most hagyjátok a próbálkozást ezt egy kicsit és akkor nem fog frusztrálni mikor ott vagyok a helyzetben, és semmi nem történik. Pótcselekvésekkel helyettesítsétek a szexet, és így egy darabig míg eltűnik a bennetek felgyülemlett stressz, megint meg lehet próbálni. ( mert a merevedési zavarnak általában pszichés okai vannak) mozogj sokat, táplálkozz egészségesen, ne fogyassz sok alkoholt. Ha mégis megpróbálkozol a szeretkezéssel, akkor túl görcsös leszel. Hiába próbálsz ellazulni, kikapcsolni, valamiért nem sikerül. Így az esetek többségében ismét merevedési zavarral szembesülsz.Képzeld el, hogy valóban akarod a szeretkezést! Nem csak kötelességből, hogy letudd a napi/heti/havi adagot. Hanem valóban örömmel, lazán, könnyedén várod a szeretkezést, ahol igazi férfiként helyt is tudsz állni bármikor (merevedési zavar legkisebb jele nélkül),Merevedési zavar megoldásának a kulcsa, hogy szükséged van a pozitív sikerélményekre. Ez azt jelenti, hogy felhőtlenül kell tudnod átélned a szexuális együttléteket. Ezt pedig csak úgy lehet elérni, ha nem azon rágódsz, hogy sikerülni fog-e vagy nem. Ha esetleg mindenképp azonnali megoldást keresel vegyél potencianövelőt, egy próbát megér. Remélem valamit tudtam segíteni, és fel a fejjel!!
2017. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem engedd el ezt az egészet.

Ha már így állsz hozzá, valszeg a feleséged is érzi.

Tényleg az lenne a legtisztább, ha leülnétek, aztán elmondanád, hogy neked ez az egész nagyobb teher, mintha eljárna valakihez. Nem jelenti azt, hogy már nem szereted, de jobb lenne, mindkettőtöknek.

Fektessétek le a szabályokat, aztán kész, de ezt csak akkor vállald be, ha meg tudod magad emberelni és soha nem fogod a fejéhez vágni. Nem te leszel az első ember, aki így él a feleségével, én is tudok egyet. Lelépni meg csak a szex miatt nem fog, főleg ha kap egy ilyen lehetőséget. Ha egyébként normálisan dolgozol, szereted meg foglalkozol a családdal, akkor tuti hogy nem lesz gond.

No para!

2017. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%

Én nem azért hagynálak el, mert nem áll fel, hanem azért, mert nem vagy képes megerőltetni magad. Ismered a lehetőségeidet? Akkor használd ki őket, tegyél meg mindent, hogy helyre jöjjön a dolog.

Probálkoztál kicsit, és nem ment, brühühü. És feladod. Számomra ez a taszító.

Amíg nincs az, hogy MINDEN létező dolgot megpróbáltál a helyzet javítása érdekében, addig nem kéne feladni.


De az, hogy feladod, mert eleged van... gyenge kifogás. Neki is szar érzés, mert azért az, hogy az ujjaddal/nyelveddel/segédeszközzel kielégíted, egyáltalán nem ugyanaz, mint hogy normálisan szeretkeztek. A szex egy nőnek, aki szereti a párját, nem csak ennyiből áll, hogy valamilyen módon legyen kielégítva és orgazmusa legyen. Az orgazmus a hab a tortán.


De ha eleve így állsz hozzá, hogy nem megy, és látszik rajtad, hogy csak úgy próbálkozol, hogy közben már elásod magad, persze hogy nem lesz semmi sem újra a régi.

2017. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem ebben az zavarna, hogy azt hinnéd, elhagynálak. Vajon magadból indulsz ki, és te elhagynál, ha nekem nem menne?
2017. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

1.Sajnos nem helyrehozható.

2.Nem kicsit próbálkoztam, egy éve megy már a dolog.

3.Igen, voltunk orvosnál stb.

4.Én nem hagynám el, mert nekem fontosabb a család, tehát ezért biztos hogy nem robbantanám szét a gyerekeket is.

Ők a legfontosabb, de ahogy látom, vannak önző emberek.

2017. febr. 8. 13:33
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy év után már feladod, és vonogatod a vállad, hogy kész, nem megy? Ha az adott orvos nem tud segíteni, akkor irány a következő. Aztán a következő. Aztán ha az se, akkor jöhetnek a mindenféle vudu módszerek, a világ összes gyógynövénye, akupunktúra, mágneses bizsergetés, energetizálás, AKÁRMI, még olyat is kipróbálnék, ami elsőre nagy baromságnak tűnik.
2017. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Ilyen marhaságokra nem fogok pénzt költeni :)

Talán akupunktúra, de energizálás meg a többi az a kategória, amit inkább nem erőltetnék. Igazából senki olyan nincs a környezetemben, aki be tudna számolni pozitív eredményről.

Egy év pedig bőven elég arra, hogy végigjárd mit lehet, mit nem.

2017. febr. 8. 13:40
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Én párom két évig járt orvostól orvoshoz, és pszichológustól pszichológushoz merevedési gondokkal. Eleve volt egészségügyi gond is, amit nem volt ám könnyű megtalálni, mert nem tipikus dolog volt. Pszichológusból se mindegyik túl hasznos.


Végül az egészségügyi romlás okozta merevedési zavar okozott nála olyan súlyos pszichés merevedési zavart, amit körülbelül fél év terápiával hoztunk helyre. Én is be voltam vonva részben.


Én nagyon szeretem a párom, és bárki aki tudott erről, csak azt mondta hagyjam el, mert szex nélkül nincs élet, de ő nekem a TÁRSAM, és nem fogom emiatt cserben hagyni.


Nem azt mondom, hogy néha néha nincsenek még gondok, de már működik, és ő is boldog, mert neki is van végre sikerélménye, amit te is említettél. Én emiatt nem hagytam volna el, csak ha feladja, annak ellenére, hogy nem tett meg mindent. Ne add fel, nem biztos, hogy nincs segítség. És őszintén beszéljetek erről a feleségeddel, muszáj, hogy őt is bevond ebbe, nem zárhatod ki.

2017. febr. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

De nem értem, hogy akkor most mit vársz? Feladtad, oké, fiatalemberként örökre lemondtál a szexuális életről mert lusta vagy, oké. Azt mi nem fogjuk tudni megmondani, hogy a feleséged mit fog tenni, ez gondolom egyértelmű.

Akkor mi a kérdés tulajdonképpen?

2017. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám el a férjwmet emiatt. Ennyire azèrt nem fontos a szex.
2017. febr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!