Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, hölgyek! Ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, hölgyek! Ebben az esetben a párotokkal maradnátok?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha inkább az idősebb korosztály válaszolna.

42 éves férfi vagyok, 20 éve élünk együtt a feleségemmel. 3 gyerekünk van, én úgy gondolom, hogy szépen és jó körülmények között élünk. Nálam sajnos egy betegség következtében kialakult egy elég komoly merevedési zavar, amin a stressz csak rontott.

Sajnos már egy éve fennáll a probléma. Próbálkozunk, de nem sikerül. Félek el fog hagyni a feleségem. Nem akarok nélküle meg a gyerekek nélkül élni. Már arra is gondoltam, hogy menjen akkor máshoz, ahol megkapja azt, amit én nem tudok neki megadni, csak a családom egyben maradjon.

Beszéltem erről egy barátommal, azt mondta ne is említsem neki, egyszerűen csak ne nyomozgassak meg figyeljem, majd úgy is "kialakul". Viszont attól félek, hogy lehet úgy kialakul, hogy elmegy végleg a másik férfival és viszi a gyerekeket is.

Nem tudom mit tegyek?

Segítséget szeretnék kérni!

Köszönöm előre is!


2017. febr. 8. 11:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért hagynálak el mert nem áll fel, hanem a hozzáállásod miatt.....Azért mert egy egoista p.ocs vagy. Inkább dugja meg más az asszonyt, csak neked ne kelljen megerőltetni magad...pl. egy kis erotikus masszázs, aztán ott az ujjad, a nyelved....de nem, te sz.arsz az egészre. Nem maradnék együtt veled.
2017. febr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

És ilyen hülyeség miatt lelépnél a 3 gyerekkel vagy anélkül?

Mert nem hiszem, hogy a gyerekek mennének veled.

2017. febr. 8. 17:00
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez korántsem kis hülyeség, és itt most nem (csak) a szexről beszélek. Egy nagyképű egoista p.ocsnek tűnsz. Nem hiszem hogy veled akarnék maradni. Elmarnád a feleséged magad mellől aztán játszhatnád az áldozatot hogy ez a nimmfoman k.urva elhagyott mert nem áll fel. Holott azért hagyna el esetleg mert ekkora egoista vagy.
2017. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban zavarna, hogy a férjem már odadobna másnak, ahelyett, hogy felnőtt emberek módjára megbeszélnénk a dolgot.
2017. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Kérlek személyeskedj még, írd le párszor.
2017. febr. 9. 16:07
 26/27 anonim ***** válasza:

#25

Miért nem válaszolsz, hogy mit vársz ettől a kérdéstől?

- esetleges gyógymódok ajánlása nem jó

- véleményt mondani a jelenlegi állapotról nem jó

- bármilyen tanácsot írni nem jó

Mégis milyen válaszokra számítottál? Hogy majd sajnálunk és lek--vázzuk a feleséged már előre, mert el fog hagyni és ezért milyen szemét? Vagy mi kéne? Nem értelek.

2017. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Azt látom, hogy nem érted.
2017. febr. 9. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!