Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láttam valamit, ami miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam valamit, ami miatt nagyon rosszul érzem magmam, szerintetek jogos? Ilyet csinálnak, akik 'csak barátok'?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden összefoglalni, remélem érkeznek normális válaszok, nagyon szomorú lettem...

Szóval a baráttommal több, mint két éve együtt vagyunk. Az elején is láttam, hogy nagyon jól elvan a lányokkal is, társasági ember, én is próbáltam beilleszkedni a társaságba de valahogy nem ment. Aztán egyre kevesebbet is volt velük, azt mondta nem érzi jól magát nélkülem, és amúgyse voltak fontosak azok a lányok, csak ha unatkozott eljárogattak. Kezdtem megnyugodni, hogy megkomolyodott,mivel már 25 és olyanokat mondott,hogy velem akar családot és mindig is egy ilyen lányra vágyott mint én.

Egyik lány viszont nem hagyott nyugodni, akivel a kapcsolatunk elején még folyton beszélgetett és olyanokat irogattak , hogy hiányoznak egymásnak, meg a párom várja, hogy hazajöjjön(nem ebben a városban él,külföldön) és minden 2. mondatukban puszi volt. Azzal, hogy barátok szerintem megtudtam volna békélni, de ez a nagyon nyálas, túl közeli viszony olyan ellenszenvet váltott ki belőlem, hogy rosszul lettem akárhányszor csak láttam, hogy a párom keresi. Ezt próbáltam vele megbeszélni és nagy nehezen annyiban maradtunk, hogy nem fog ilyen stilusban irni és ritkábban is, meg ha jön a városba találkozzunk a lánnyal, mert hogy nem akar bunkó lenni és csak úgy megszakitani a barátságot(ezt persze nem is várhatom el, tudom) Belementem és nyugtatgatott, hogy semmi sem volt/nincs köztük, csupán nagyon jól elvoltak, de nem vonzódott hozzá.

Most unatkoztam és végignéztem a párom idővonalát, egész végig és láttam, hogy posztoltak egymásnak olyat,hogy 'miss you' csomó puszi, szivecske, meg egy olyan képet amin több kép össze van vágva, ők ketten összebújva, pofákat vágnak, a párom puszilja, a csaj a másik képen az orrát puszilgatja stb.

Annyira sziven ütött... most komolyan, akik csak fiú-lány barátságban vannak, azok igy viselkednek, ez normális és nyugodjak meg, vagy azért ez furcsa? Nem tudom, nincsenek fiú barátaim, és nem is hiszek benne. Annyira szeretem a párom, de ez most fájt és nem tudom mit csináljak. Nyárra terve volt, hogy utazzunk abba a városba ahol a csaj lakik mert annyi szép látnivaló van és lássuk együtt is, aludhatnánk nála, viszont újra kétségeim vannak.


2017. febr. 8. 14:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"és végignéztem a párom idővonalát, egész végig"- ha jól sejtem, akkor ugye ezek a képek még előtted való időből vannak, nem?? :)


Megjegyzem van fiú barátom, de nem szoktunk összebújós-puszilgatós épeket csinálni, mert mindketten kapcsolatban vagyunk, egyikünk sem akarna félreértést.

Viszont ha előtte volt, akkor nem hisze, hogy ezzel foglalkoznod kellene...


Másrészt meg gondold már azt is végig, hogy ha valóban a lány kellene neki, majd nyilván veled EGYÜTT menne oda. AKkor miért nem csak ő?


Lehet, hogy nekem tűnik ez túlgondolva csak, de azért ez sem mindegy..

25N

2017. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem dobd ki. Nincs bizalom es ez borzasztoan megnehezit mindent. Teszem hozza jogosan. Az en baratomnak is sok lany baratja van/ volt. Egyik szinten kiemelkedett kozulok, tobbszor aludtak egyutt, volt kozos nyalas becenevuk, amit inkabb parok szoktak egymasnak adni(persze meg joval elottem volt mindez). Egyszer nyaron szoba hozta a csajt es azon a neven emlegette, megmondtam neki, hogy ha meg egyszer ezt kimeri ejteni akkor inkabb hagyjuk egymast. Szerencsenre naluk csak ez volt, de ez is nagyon zavart. A te helyzetedet nem is birnam. Hat sajnalom.
2017. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Van fiu baratom es olyan is volt, akivel tetszettunk is egymasnak. Megbeszeltuk ezt a tenyt es ennyi. Semmi puszilkodos fotok, baratok vagyunk, most mar mindketten parkapcsolatban. Sose csinalunk ilyeneket. Dobd ki a pasit, a masik csaj utan vagyakozik,te csak potlek vagy es ok sose fognak leallni. Meg te leszel a xar, aki tonkretette a baratsagot.
2017. febr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van egy barátnőm, aki miatt a barátnőim nagyon fújtak. Még valamikor volt is köztünk valami, de már nagyon régen. Átöleljük egymást ha arról van szó, vagy megfogom a kezét, ilyen típus vagyok. Vannak közös fotónk is. Még olyat is mondunk hogy hiányzik a másik. Simán aludtunk egy ágyban, mikor muszáj volt. Párszor még azt is mondtam neki hogy szeretem, azt hiszem ő is vissza. De nem jutna eszünkbe egyikünknek se, hogy legyen köztünk kapcsolat. Úgy nézek rá mint a húgomra. Egyáltalán nem illünk össze mint pár. Ha ő volna az utolsó nő, én meg az utolsó férfi, akkor gondolkodnánk el ezen csak.
2017. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14

A fiú haverjaiddal is alszol egy ágyban, meg mondjátok egymásnak hogy szeretlek, meg hasonlók? :)

2017. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15: ha muszáj akkor igen, előfordult az is, hogy férfival aludtam egy ágyban, de szívesebben alszok nővel, ha már muszáj. A férfibarátaimra talán sose mondtam, hogy szeretem, inkább hogy kedvelem, de nem tudom. Szemtőt szembe biztos nem.


De a másik kérdésben írtam, hogy ne csináljunk már úgy, mintha nő és férfi között ugyanaz lenne elfogadott mint férfi és férfi között, mert ez hazugság. Az érdekes az, hogy nő és nő között is lazábbak a szabályok, ezért se érzitek igazán, (a kérdésedből látom, hogy nő vagy), hogy igazságtalan számon kérni hogy miért viselkedünk máshogy egy nővel mint egy férfival.

2017. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Utolsó: Azért ne essünk már át a ló túlsó oldalára :D

"ne csináljunk már úgy, mintha nő és férfi között ugyanaz lenne elfogadott mint férfi és férfi között, mert ez hazugság."


Ezzel ugye tudod, hogy pont hogy magad ellen beszélsz? :)

Itt épp senki nem állítja, hogy a 2 nem közötti barátságban ugyanaz lenne az elfogadott. Sőt! Te inkább túltolod a havernőddel, míg a többi ember ennél jóval visszafogottabb egy ellenkezőnemű barátjával.


Ezeket a dolgokat amiket írtál: egy ágyban is alszom vele, mondom hogy szeretlek, meg hiányzik stb tudod mikor mondanám a fiú barátomnak? HA 100% meleg lenne, más esetben nem normális. :) Épp ezért van rendben, ha ezt nő barátomnak mondom és őt ölelgetem és mondom hogy szeretem.


Volt pár fiú haverom az évek alatt, és ennél kevesebb is elég volt, hogy egy-egy időszakban legyen fellángolás. Volt hogy csak egyszer poén szinten esett többről szó, és irtó kínos volt utána kimagyarázni.

Lehet az ellenkező haverokkal kreténkedni, meg alkalomadtán megölelni, mondani hogy hiányzik ha nem volt ott egy ideje. Még a szeretlek is elfér ha olyan kontextusban mondod.

Ráadásul írod, hogy jobban szeretsz lánnyal aludni, stb. Na, pl pont ezért nem kéne mondjuk mégsem ha hetero vagy. :)

Ezen nem is kell mit magyarázni.

2017. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!