Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyfolytában beszól, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyfolytában beszól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A párom varázscsettintésre szörnyeteggé változott a hercegből.

Eddig minden rendben volt, és egy 2 hete elkezdett beszólogatni, nem bújik, bunkó. Azt hittem ideges, mivel külföldre megy kamionozni 2 hét erejéig.

Eléggé fáradt, és megviseli a dolog.

Minden nap annyit hív, amennyit tud. AMióta kint van egyfolytában beszólogat, hogy nincs témánk, nem keres, ha megkérdezem milyen napja volt egy szóban letud engem, aztán, ha már sírok úgy megbánt, oda meg vissza van értem egy óra erejéig. Próbáltam vele ezerszer megbeszélni, de szerinte én vagyok a hisztis, és túlreagálom.

SZükségem van a törődésre, nem a folytonos piszkálásra, ráadásul varázscsettintésre történt a dolog, előtte minden rendben volt!!!

Nem értem, mi történhetett. 1 éve vagyunk együtt, 23 évesek vagyunk.


2017. febr. 8. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor ne keresd egy darabig. Lehet annyira stresszel dolgokon hogy azt bantja meg akit a legjobban szeret... kicsit hagyd beken, gondolja o is at a dolgokat es ha hazajon lehet minden ok lesz.

Hosszu tavon viszont az nem jo ha ennyire nem szereti a munkajat... ra fog menni.

2017. febr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!!

Bizonyos okokból sajnos nem válthat munkát egy ideig. Hosszú lenne leírnom, miért. Ha lehetne már hagyná a francba az egészet, de nem teheti meg.

Tudom, az lenne a legjobb, csak nehezen állom meg, mert nagyon aggódom érte. Rengeteget stresszel, már otthon is idegeskedik a családja, mert látják, hogy idegileg kezd összeomlani. ha még én is "ott hagyom" pár napra, félek, hogy összeomlik.

2017. febr. 8. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, valahogy fejben nem tudja összerakni a kettőt, Téged, meg a munkáját.

Nem könnyű munka.

Viszont ha sokáig elviseled tőle ezt, akkor meg fogod utálni lassan, meg magadat teszed tönkre, tehát sajnos nevelni kell őt, ami féken tartja.

Sokan elrontják így a kapcsolatukat, van egy kedves, nyugid lány, és egy kissé agresszív srác, kb mindig ugyanez a történet. Valamiért megengedi ezt magának, vagy nem tud uralkodni magán, nem lehet tudni.

Aztán lehet, a "nevelés" után se fog változni, érdemes elgondolkodni a folytatáson. :(

2017. febr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Próbálgatom nevelni, de 0-24-ben rámförmed, hogy milyen hisztis vagyok.

Kezd elegem lenni ebből, már most, de ér annyit ez a fiú nekem, hogy kitartsak még mellette.

Nagyon szerelmes vagyok belé, és rossz látni, hogy kezd így belebetegedni a melóba.

2017. febr. 8. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor ha hazajott, finoman ssetleg beszeld meg vele ezeket. Minden aggalyodat. Azt is hogy ne rajtad vezesse le a feszultseget mert igy nem fogod birni sokaig. Muszaj valahogy belattatni vele hogy benned inkabb a vigaszt es ne a labtorlot lassa...
2017. febr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha látja rajtad, szereted őt, megteszi. :(

Amikor meg majd elküldöd, össze fog törni. Mindig ez van.

Én is pont így csináltam, és meg is unta a párom.

Annyi lett a különbség, szedek már gyógyszert a kitörő indulataimra, és tudok ezeken uralkodni.

Amúgy ha vezet, és Te keresed őt, nem biztos, hogy nagyon örül neki, szerintem várd meg, amíg ő fog keresni.

2017. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Beljebb szól
2017. febr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Mindg megvárom, míg ő hív. Mindig. Sose hívom magamtól, nem írok neki, hogy had utazzon a gondolataiban. Néha-néha kap egy smst, ha már nagyon hiányzik, de ő sokkal többet küld, és többnyire az övéire reagálok.

Leülök vele, ha haza jön.

Csak már jönne. :) Utálom, amikor valami elhúzódik.

2017. febr. 8. 18:04
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az új munkája miatt vagánynak érzi magát, és úgy gondolja, téged is lekezelhet nyugodtan.
2017. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

6. válaszoló!

Ez még nem fordult meg a fejemben.

Őszintén belegondolva, van rá egy pici esély, bár csk azért nem gondolom, mert nem hordja fenn az orrát, inkább olyan keserves a hangja telefonálásokkor.

2017. febr. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!