Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosalinda19 kérdése:

Ujra az exel? Szerintetek?

Figyelt kérdés
1eve szakitottam az exemmel, mert szuksegem volt szabadsagra meg bulizasra, hogy kieljem magam. Akkor voltunk egyutt majdnem 3 evet. De most ugy erzem mar jol jonne egy komoly kapcsolat ... es eddig bennem volt, hogy barmikor visszamehetek hozza mert szeret de megtudtam, hogy mas novel kavar akinek gyereke van es nem epp jo a hirena csajnak... kicsit megijedtem, hogy most akko tenyleg vege hogy mar nem mehetek vissza hozza... mert ő nagyon szeretett engem. Karacsony kornyeken irtam neki, hogy nem kezdjuk e ujra az eegeszet es nagyon megorult belement mert meg mindig szeret. En ugy vagyok, hogy ha vele vagyok csak mintha baratok lennenk nem erzek semmi vonzalmat viszont annyira eros a kotodes a csaladok miatt is meg tenyleg o lenne a tokeletes szamomra, de az a intimitas mar ugy nincs meg. Mással meg nemtudom elkepzelni az eletemet. Most talalkozgatunk de nemtudom, ossze e jojjek vele megint. Velemeny?

2017. febr. 8. 23:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem érzel semmi vonzalmat? Akkor ne erőltesd a dolgot!
2017. febr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az összes páromhoz nagyon kötődtem és az összes kihűlt. Nem értelek. Én olyas valakivel, akire csak barátként tekintek nem szeretnék összejönni. Pláne nem úgy, ha már szakítottunk egyszer. Sőt, kicsit tiszteletlennek és igazságtalannak is érezném a másikkal szemben. Kihasználásnak. Továbbá, magammal szemben sem tudnék egykönnyen napirendre térni, hiszen eléggé szegénységi bizonyítvány, hogy nem lennék képes mást, egy újat, jobbat magam mellé találni. Ráadásul még alá is írnám. Ej-ej nem örvendetes.
2017. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Exszel. És nem.
2017. febr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
En szerintem semmi ertelme eroltetni. Abbol jo nem sulhet ki. Tapasztalat.
2017. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem ha NEM tudod ŐSZINTÉN szeretni, akkor mit vársz? Hogy egyszer benéz az ablakodon a puncitündér, elvarázsol és megint minden ok lesz?


Szerintem kegyetlenség megint összejönni vele. Elhúzod a mézesmadzagot... te nem leszel boldog, mert nem vonzódsz hozzá, ő nem lesz boldog, mert a színésznőt kell boldoggá tennie.


De te ezt a fiút egész biztos nem szereted egy kicsit sem, mert ha szeretnéd, akár csak barátilag is, akkor nem az nyígnál, hogy ő tovább lép, hanem örülnél neki, hogy esélyt kapott találni egy olyan lányt aki tudja, szeretni, tisztelni, becsülni... és nem mellékesen még kívánja is!


Te még a barátja sem vagy szerencsétlenek, a személyes tulajdonodnak tekinted, nem mint társ, nem barát... de nem is mint emberi lény!


Ne légy önző. Zárd le! Enged el! Ne po˝cs... akarom mondani pina!

2017. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
En az igazi kent tekintettem ra :( es ugy szeretnem ha meint szerelmes lennek bele. De felek massal osszejonni ha talalnel valakit mert mi van ha megint kihul a kapcsolat es az ordogi kor folytatodik tovabb
2017. febr. 8. 23:41
 7/16 Noblesse Oblige ***** válasza:

"En az igazi kent tekintettem ra"

Nem, te becsaptad magad, és a rögeszméddel magaddal rángatod szerencsétlen pasit is!


Tudod mi anno párommal megbeszéltük, hogy ha probléma van a kapcsolatban, akkor azon azonnal változatunk, megoldjuk EGYÜTT. Nincs időt kérünk, szünetet, elhajlási engedélyt, most szakítunk, aztán pár hónap múlva megint járunk... mert pont ezzel tesszük komolytalanná a kapcsolatunkat. Ez van, ez az egy. Ha valamelyikünk be akarja fejezni befejezzük, szóval egy dobás van, meg kell becsülni.

Nem vagyunk alsó tagozatba, hogy "jaj, holnap a Pistit szereted, azután a Dávidot, de Pisti mégiscsak régebb óta a barátom, inkább szeretem őt tovább."

A felnőtt párkapcsolatok nem így működ(~né)nek!


Nem attól lesz ő az igazi, hogy 20x elhagyod, de minidig visszamész hozzá, mert biztos pont! Ez színtiszta kegyetlenség! Ha a volt párod egy kutya lenne, az állatvédők már a nyakadon tüntetnének.


Ébred fel végre, és nézz szembe a ténnyel: nem tudod szeretni. Ha lanyhul a tűz, mindig van parázs. Az meg életben tartja a tüzet. De nálatok csak hamu van már, és hagyod, hogy mindenki ebbe az elszenesedett saját kis poklodba ragadjon.

2017. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Noblesse Oblige ***** válasza:

Amúgy ha adhatok egy tanácsot, mint nő a nőnek:

7 év párkapcsolatban élek a párommal. Megéltem a lángoló szerelmet. Csillapult a hév... de mi sosem hagytuk tönkremenni a kapcsolatot. Amikor gond volt, akkor szóltunk a másiknak és megbeszéltük és tettünk érte. Voltak necces helyzetek, de megbeszéltük.

Az a baj, hogy te hagytad pocsékba menni az egészet. Amikor már kihűlt minden, azzal nem lehet mit kezdeni.

Legközelebb sajnos előbb kell lépned, ha meg akarod menteni a kapcsolatot és nem csak várni, hogy talán megjavul... magától nem fog, ahhoz erőbefektetés kell, empátia és elszántság!

A parazsat meg lehet tartani amivel fel lehet éleszteni a tüzet, de egy marék hamuból már nem fogsz te lángot csiholni.


Úgyhogy azt tudom mondani, hogy a kövi kapcsolatodnál ha érzed, hogy nem ok, ha látod, hogy nem jó, úgy érzed kezdtek távolodni, meg kell tudni beszélni, meg kell tudni oldani. Ha ez nem megy, akkor a kapcsolatotok menni fog le a szennyvízcsatornába a fekália közé.

2017. febr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Furcsának tartom, hogy csak három választ kaptál, hogy kegyetlenség, amit csinálsz.


Hadd idézzek pár mondatot...


"1eve szakitottam az exemmel, mert szuksegem volt szabadsagra meg bulizasra, hogy kieljem magam. "


Szóval szakítottál vele, mert szexre vágytál mással. Szép. Közben ő olyan szerelmes volt, hogy gondolom majd belehalt, de te szexelni akartál mással, nincs mese! Ami kell, az kell. Most ő viszont nem kellett, ezért eldobtad. OK!


---


"De most ugy erzem mar jol jonne egy komoly kapcsolat ... " :'D


:'D :D :D ???? Ez is mi? most már inkább más kell ezért, most már inkább mégis jöjjön vissza, hiába dobtad el őt. Már máshoz van kedved, most úgy érzed mégis komoly kapcsolat kéne... OK!


----


" es eddig bennem volt, hogy barmikor visszamehetek hozza mert szeret"


Szóval te képes voltál másokkal együtt lenni, és közben TUDATOSAN arra apellálni, hogy úgy is visszafogad majd, mert szeret? Te egyáltalán nem tiszteled ezt a férfit? Gyakorlatilag úgy használod ki és ott, ahol tudod. Azt csinálok, amit akarok... úgy is szeret, majd megbocsát. ÉS MEGBOCSÁT TÉNYLEG... de te nem érzed, hogy micsoda gerinctelenség ez? Mintha magadhoz szoktatnál egy kutyát, akit aztán éheztetsz és megversz, mert olyanod van... JA, és mert tudod, hogy szeret, úgy is megbocsát majd. Mi ez, ha nem kegyetlenség?


---


"de megtudtam, hogy mas novel kavar akinek gyereke van es nem epp jo a hirena csajnak... kicsit megijedtem, hogy most akko tenyleg vege hogy mar nem mehetek vissza hozza..."


Szóval a párod elkezdte a gyógyulást, a tovább lépést. Végre a sebek már nem nyíltak. Nem fájnak mindennap. Képes ránézni más nőre stb. DE NEKED EZ NEM TETSZETT! Mi az, hogy ő mással van? Micsoda dolog, hogy Te nem mehetsz vissza hozzá a biztos pontodhoz, amikor akarsz... Nem de bár? Még, hogy ő másik nővel van? Na persze! Az enyém nem, de másé se legyen! Inkább ráírok és visszarángatom. Feltépem a sebeit. Újra reményt adok neki, hogy aztán a bizonytalanságomban elvehessem tőle. Nem érzek iránta semmit, de azért kell most nekem egy komoly kapcsolat, ezért ő jó lesz egy darabig, amíg eldöntöm... Aztán, ha máshogy döntök mehet a fenébe, ki nem sz@rja le?


---


"mert ő nagyon szeretett engem."


Mert szegényem naiv. Nem értem mit szeretett benned, de ez az egy bekezdés nálam MÁR betette a kaput, hogy mennyire pofátlan vagy.


---


" En ugy vagyok, hogy ha vele vagyok csak mintha baratok lennenk nem erzek semmi vonzalmat viszont annyira eros a kotodes a csaladok miatt is meg tenyleg o lenne a tokeletes szamomra, de az a intimitas mar ugy nincs meg. "


Szóval nem érzel iránta semmit.


A családjaitoknak jó lenne ez... mellesleg ez a legutolsó érv után van még kettővel... kb a kényelem. De nem a családjaitok miatt házasodtok össze.


Nincs meg az intimitás? borzalom... vajon miért? szakítottál? hmmm fura, hogy már nincs intimitás... nem értem.


----


"Mással meg nemtudom elkepzelni az eletemet. "


Hát emiatt a srácnak kell szívnia. Mert te egy év után képtelen vagy tisztelni őt, és CSAK annyira szeretni, hogy a saját egódon túl lépj, és ne rángasd bele megint. TE nem vagy képes elképzelni mással az életed.

Ami egyébként a szakítások utáni kamu szövegek egyike:


"Sose találok még egy olyat mint ő!"

"Már nem fogok többé szeretni senki mást!"

"Mással nem tudom elképzelni az életemet..."


Aztán két hónap múlva: KAPCSOLATBAN

Csak idő kéne, és tudatosan felejteni. Rendesen kiheverni, és nem folyton arra számítani, hogy "majd úgy is visszamehetek, mert megbocsát úgyis..."

Ha meghozol egy döntést, akkor következményei vannak.

Felelősség.


---


"Most talalkozgatunk de nemtudom, ossze e jojjek vele megint."


Szóval: Szakítottál vele 3 év után, mert "ki akartad élni magad", végig úgy kalkuláltál, hogy majd visszamehetsz hozzá, mert úgyis megbocsát (tehát gyakorlatilag kihasználtad). Aztán amikor ahhoz volt kedved, hogy mégis legyetek együtt, akkor elgondolkodtál rajta. De amikor megtudtad, hogy mással van, akkor aztán neked Ő kell. Mert ő a TE TULAJDONOD.

Aztán írtál neki, és ő képes volt és visszajött. Adtál neki reményt, hogy együtt vagytok (nyilván elvakultan szerelmes szerencsétlen). ÉS MOST bizonytalankodsz, és amúgy semmit sem érzel iránta, és "nem tudod, hogy összejöjj vele"...


Aztán kérsz a netről véleményt...


---


Amúgy tuti egy angyal vagy. Én beléd szerettem. Kérlek írj privátot, hátha nem jön össze ezzel a sráccal neked, mert én megtennék érted mindent. Tüneményes teremtés vagy, és sok örömet okozol a körülötted élőknek. Önzetlenséged Teréz anyáéval vetekszik. Látszik, hogy empatikus vagy és eszes. Tuti bármikor találsz másik srácot, akit boldoggá tehetsz. :)

Menni fog!


Vélemény: Remélem troll kérdés.

Ha nem az... hát


Akkor kötelességed szakítani a sráccal ÉS kötelességed együtt is maradni vele beton biztosan, amíg meg nem halsz.


1. Szakítani vele, ha tiszteled. Ha nem tiszteled, akkor meg azért... amúgy nyilván fikarcnyit sem tiszteled. Csak a rossz házasság miatt félsz.


2. Együtt maradni vele, mert szerelmes, és másodszorra tépnéd ki a szívét, ha szakítanál. Annyira nem lehetsz kegyetlen... de talán muszáj, hogy ennyire kegyetlen legyél. Meg kell adnod neki, amire vágyik a szerelemben. Hogy így visszajött már megérdemli.


remélem, hogy kamu a kérdés. ... nagyon.

2017. febr. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus de undorító vagy.... köpj fel és állj alá, és még pár évig ne akarj kapcsolatot, amíg fel nem nősz.
2017. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!