Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosalinda19 kérdése:

Ujra az exel? Szerintetek?

Figyelt kérdés
1eve szakitottam az exemmel, mert szuksegem volt szabadsagra meg bulizasra, hogy kieljem magam. Akkor voltunk egyutt majdnem 3 evet. De most ugy erzem mar jol jonne egy komoly kapcsolat ... es eddig bennem volt, hogy barmikor visszamehetek hozza mert szeret de megtudtam, hogy mas novel kavar akinek gyereke van es nem epp jo a hirena csajnak... kicsit megijedtem, hogy most akko tenyleg vege hogy mar nem mehetek vissza hozza... mert ő nagyon szeretett engem. Karacsony kornyeken irtam neki, hogy nem kezdjuk e ujra az eegeszet es nagyon megorult belement mert meg mindig szeret. En ugy vagyok, hogy ha vele vagyok csak mintha baratok lennenk nem erzek semmi vonzalmat viszont annyira eros a kotodes a csaladok miatt is meg tenyleg o lenne a tokeletes szamomra, de az a intimitas mar ugy nincs meg. Mással meg nemtudom elkepzelni az eletemet. Most talalkozgatunk de nemtudom, ossze e jojjek vele megint. Velemeny?

2017. febr. 8. 23:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 :'D Összefoglaltad egy mondatban az irományom :D Köszi :)
2017. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11

Pedig el se olvastam a tiédet eleinte, olyan hosszúnak tűnt :DD

2017. febr. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kislány, eggyel eltévesztetted a házszámot. Szerintem ezt a tini kategóriába kellett volna tenned, mert hogy agyilag nem vagy fejlettebb a 12 éves szintnél, az tuti. Vagy ha kamu kérdés, akkor nagyon jól trollkodsz.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak : remélem a srácnak lesz annyi esze, hogy messziről elkerül, és megszabadul tőled.

1. Végtelenül önző és gyerekes vagy, a másikat kb a tulajdonodnak tekinted

2. Más szemében a szálkát... leszólod az új barátnőt, mondván nem jó a híre. De a te híred milyen? Milyen alapon mondasz róla véleményt? Milyen híre lehet valakinek akin 3 év alatt végigmegy egy fél falu, mert "ő most bulizni vágyik" de közben tulajdonának tekinti és kihasznalja az állítólagos szerelmét? Hát megmondom, kislány, nem néznélek többe egy ordas ribinél..

2017. febr. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

persze, kellett a buli akkor, meg a szex, most meg uhhh senki normális nincs, na leakasztom a szögről szerencsétlent...

nyálazd meg! remélem lesz esze a volt csávódnak, és nem a hímtagja vezérli.

ha akkor volt eszed dobni, meg kiélni magad, akkor menjél, és keress magadnak egy másik normális arcot!!!


Mondjuk én szóbaállnék veled, jól megraknálak párszor, de úgy igazából, majd közölném, hogy bocs de nem gyúlt fel a láng újra...sorry. helló.

26/F

2017. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Gyere vele össze, de remélem, hogy párszor szétrakatja veled, aztán kivág a francba, mert ezt érdemled... hogy lehetsz ilyen idióta, nem érzed, hogy ez milyen gáz?


Megdugattad magad xy-nal, mert kellett, mindezt úgy, hogy szegény srác még szeretett, ráadásul arra készültél, hogy utána úgyis visszafogad.


Ráadásul nem is szereted, de fszpótléknak jó, amíg nem jön valaki akibe belezúgsz... hát, te teljesen hülye vagy!

2017. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
+1 a 9-eshez, te takonyamőba.
2017. febr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!