Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy a "kellemesebb" szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a "kellemesebb" szakítani?

Figyelt kérdés

Közös megegyezéssel annak tudatában, hogy ha egy adott probléma nem lenne, akkor működhetne,

vagy

haragban, sértődötten, mondjuk egy megbocsáthatatlan dolog miatt, amit a másik elkövetett ellenünk?


2017. febr. 9. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

"hogy ha egy adott probléma nem lenne, akkor működhetne,"


akkor miért nem oldjátok meg azt a problémát? lusták vagytok vagy mi?


egy kapcsolat nemcsak napsütésből és happyből áll, éppen az mutatja meg egy kapcsolat erősségét, hogy a nehéz pillanatokban is együtt vagytok, kitartotok egymás mellett és a problémákat együtt oldjátok meg!

2017. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsővel az a baj, hogyha az egyik fél nem akarja, csak úgymond belemegy, és rámondja, közös megegyezés, akkor azt fogja gondolni, hogy basszus, olyan normális csaj, hogy még a szakítás is ilyen békés -> visszaszerzem bssza meg.

A másodiknál hirtelen biztos, hogy sokkal rosszabb, de nem áhítozik annyira a másikról, mert haragszik rá, jó eséllyel nem akarja visszakapni, és gyorsabban túllép az exén.

2017. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván megoldhatatlan problémára gondolok. Tehát vagy csak egyoldalú a küzdés, vagy más az életcél, például az egyik fél külföldön tervez, a másik itthon.
2017. febr. 9. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:

"Közös megegyezéssel annak tudatában, hogy ha egy adott probléma nem lenne, akkor működhetne. Nyilván megoldhatatlan problémára gondolok. Tehát vagy csak egyoldalú a küzdés, vagy más az életcél, például az egyik fél külföldön tervez, a másik itthon."

Ilyen volt a legutolsó. Az előzőekben igaz, nem volt harag, de egyoldalúak voltak (én voltam a szakító fél). Talán csak annak kellemetlenebb aki a haragot/sértődöttséget érzi, mert neki tart tovább a lezárás és a továbblépés.

30/f

2017. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most az első helyzetben vagyok, eddig a másodiknak csak azt a verzióját éltem át, mikor én szakítottam, a másik nem akart, így dühös volt. Így persze a második jobb, de ez nem biztos, hogy releváns.
2017. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!