Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Füvezik az egyik fél? Másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Füvezik az egyik fél? Másnak is volt már ilyen párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Van egy hatalmas problémám.


megismertem egy pasit, akinek a lakótársa gyakran füvezik. Ezáltal a kiszemeltem is olykor (2hetente) elszív 1cigit.


Elmondása szerint, mivel alkoholt nem szokott inni, így ha nagyon kattog vagy nagyon le akar lazulni, akkor ehhez nyúl hogy bekábuljon és el tudjon aludni.


Én elmondtam a pasinak,hogy ezt nem tudom és nem is akarom tolerálni, mert zavar és problémás kapcsolatból léptem ki...nekem nem kell még egy bajos férfi.

Mire Ő azt mondta, hogy bízhatok benne, nem lesz baj...és ha megszabadul a lakótárs-havertól és esetleg összeköltözik velem, akkor a közeg is más lesz...és nem fogja csinálni.


Nagyon félek ettől az egésztől.

Odáig vagyok a pasiért...és szeretném is Őt. De nekem ez a füvezés hatalmas visszatartó erő, és rettenetesen zavar és kiábrándít. Kezdek félni ettől az egésztől.


Volt már valaki ilyenben?

Kizökkenthető ebből egyáltalán és van esélyem,hogy teljesen befejezi vagy felejtős?


2017. febr. 10. 12:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Szakitottam vele. Nem feltetlen ezert...de ezt nem szeretem. Nincs bajom azzal ha vki csinalja de a paromnal nem tudom elnezni.
2017. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
2 hetente egy füvescigi kb semmi. Ha kéthetente iszogatna, az zavarna? Pedig ez nem károsabb annál. Mi zavar benne?
2017. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon sok ismerosom elsziv alkalmankent egy szal fuves cigit es full normalis emberek emellett. Az egyetemistak nagyobb szazaleka fuvezik neha szerintem mint amennyi nem.

Ettol meg nem egy fuggo drogos valaki a masik. Illetve ha elkezdi toleralhatatlan mennyisegben szivni, akkor akarmikor lelephetsz mellole. De a fu azert meg nem kokain meg meth meg tarsai :)

2017. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Lazy Lover ***** válasza:
69%
az semmi ! meg ne hidd azt hogy csak a trógerok drogoznak ma már szinte mindenki
2017. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
Megertem, ha valaki toleralja, az nem az en dolgom. Az egyetlem ami az en dolgom, az az hogy en semmi ilyesmit nem toleralok (plane ilyen magyarazattal... ha a lakotarsa kethetente kokainozna, akkor meg azt csinalna o is?). A havi egy pohar bort meg tarsait nem nagyon lehet ehhez hasonlitani, tekintve hogy egy pohar bor egy felnott ferfiben nem okoz semmifele tudatvaltozast.
2017. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%
# 5: A drog lényege pont abban áll, hogy okozzon valamilyen tudatmódosulást és/vagy kábulatot és/vagy stimulációt.
2017. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
52%
Igen, pontosan ezert nem lehet az evente parszori alkoholfogyasztashoz hasonlitani, ahogy azt sokan teszik.
2017. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
57%
7-es az alkohol szerinted nem okoz tudatmódosulást és kábulatot? Nem láttál még részeget táncikálni és hülyeségeket beszélni?
2017. febr. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
49%
Havi egy pohar bort emlitettem peldakent, mint ahogy azt latom nem olvastad. Attol egy felnott ferfi nem fog reszegen tancikalni.
2017. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Volt ilyen kapcsolatom. Én vagyok a fiú és a lány füvezett. A füstöt nem tolerálom és a kedvemért inkább süteményt sütött belőle és úgy fogyasztotta. Így nem volt semmi baj. :)
2017. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!