Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezzel a 2 sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a 2 sráccal, akit a társkeresőn ismertem meg?

Figyelt kérdés
Teljesen azonos időben ismertem meg őket 3 hónapja és sajnos nem tudok választani kettőjük közül egyikőjüket sem, mert mind kettő imádni való, belsőleg, tényleg a kedvembe akarnak járni, rengeteg program van, stb. Teljesen önzetlenek, tökéletes mind kettő. Ki is mondtuk, hogy szerelmesek vagyunk egymásba külön, külön, de konkrétan sajnos megcsalom őket folyamatosan egymással. Egyszerűen, sírva megyek el minden talira meg sírva veszem fel a telefont, mikor hívnak, sajnos a lelkiismeret nagyon ott van, ők meg nem tudják, hogy mi a bajom, miért sírok ennyit, aztán a munkára fogom, hogy most kivagyok, közben miattuk vagyok ki. Egyszerűen szemen tudnám magam köpni, mivel engem is csalt meg az exem, akivel 11 évig voltam együtt. Megkérdeztem tőlük, hogy mi az, amiért egyből otthagynának, mindkettő szorul szóra ugyanazt válaszolta, hogy megcsalás és őszintetlenség. De nem tudom, hogy mit csináljak. Kérlek ne írjatok ilyen szemét egy ribi dolgokat, mert tudom, hogy szemétség, konkrétan totál átejtem őket, de mind kettőt szeretem és ők is engem. Vmi tanácsot, hogy mi alapján döntsek, mert mindkettővel iszonyú jó.

2017. febr. 11. 01:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Nem hinném,hogy ez szemétség lenne, egyszerűen nem tudtál még dönteni.
2017. febr. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én mégis leírom, hogy egy undorító f*$zrágó ku*v@ vagy.

Tedd bele mindkettő nevét egy kalapba, és akit húzol, azt válaszd, ha egy percre is elbizonytalanodsz, akkor a másik lesz a jó.

Vagy hagyd ott mindkettőt, és mond meg az igazat.

Vagy mond el az igazat, és amelyikük megtud neked bocsátani, legyen az.

2017. febr. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Tanácsot nem tudok adni,azt írod mindkettővel jól érzed magad, így nem egyszerű valamit is írni,ami hasznos.
2017. febr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem túl erkölcsös dolog, amit csinálsz, csúnyán kihasználod és hülyére veszed mindkét fiút. Szerintem csak egyformán erős vonzalmat érzel mindkettőjük iránt, de a szerelem nem ilyen, az nem tud osztódni...

Nem mondhatom meg, hogy mit tegyél, de én biztos, hogy mindkettőt otthagynám, még ha beleszakadna is a szívem. Még ha sikerülne is választanom közülük, már az elejétől kezdve az egész kapcsolat hazugságra épülne, a lelkiismereted pedig lassacskán felemésztene téged (jogosan), ha viszont színt vallanál a választott fiúnak, akkor 99% az esély rá, hogy kiadná az utadat, elvégre tényleg hülyének nézted.

Nagyon nehéz helyzet, nem lennék a helyedben. De sajnos magadnak csináltad. :( Tanulj az esetből.

2017. febr. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell előadnod a nagyjelenetet.

Akkor baxtad el, szó szerint, mikor a másikkal is lefeküdtél.

3 hónapja? Könnyen lehet, hogy két szék közül a pad alá fogsz esni.


Ja, dobj fel egy érmét.


Nem miattuk vagy ki, hanem magad miatt.

2017. febr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalod mindkettőt konstans? Ne találkozz velük egy hétig, addig gondolkozz, és hadd érezzék ők is, hogy baj van. Aztán, ha meditáltál, imádkoztál, elmélkedtél rajta... akkor hozd meg a döntést. Szerelem két ember iránt... olyan szerintem nincsen. Az akkor nem szerelem. Szerelmet definíció szerint csak egy ember iránt lehet érezni és pont.
2017. febr. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kamu. Ilyen még a videkilany.hu oldalon sincs.
2017. febr. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Vagy megihlette a Kérdezőt a Savages (Vadállatok) című film :D
2017. febr. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

És ők miért nincsenek tájékoztatva erről a helyzetről elejétől fogva?

Tulajdonképpen már elköveted velük 3 hónapja azt az egyetlen dolgot, ami miatt nem is akarnak veled lenni. Akkor mi a kérdés?

Ha ennyire nem vagy képes az intimitásra, akkor ne ezeket a fiúkat válaszd, nekik fontos a közelség, az hogy megoszd velük az érzéseid, gondolataid, dilemmáid, és hogy ne hazudj nekik. Te pedig ezt nem tudod megadni nekik. A kérdés el van döntve!

2017. febr. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
6: Szerintem lehet, a szerelem definíciójába az ÁTVERÉS az, ami nem fér bele!
2017. febr. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!