Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezzel a 2 sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a 2 sráccal, akit a társkeresőn ismertem meg?

Figyelt kérdés
Teljesen azonos időben ismertem meg őket 3 hónapja és sajnos nem tudok választani kettőjük közül egyikőjüket sem, mert mind kettő imádni való, belsőleg, tényleg a kedvembe akarnak járni, rengeteg program van, stb. Teljesen önzetlenek, tökéletes mind kettő. Ki is mondtuk, hogy szerelmesek vagyunk egymásba külön, külön, de konkrétan sajnos megcsalom őket folyamatosan egymással. Egyszerűen, sírva megyek el minden talira meg sírva veszem fel a telefont, mikor hívnak, sajnos a lelkiismeret nagyon ott van, ők meg nem tudják, hogy mi a bajom, miért sírok ennyit, aztán a munkára fogom, hogy most kivagyok, közben miattuk vagyok ki. Egyszerűen szemen tudnám magam köpni, mivel engem is csalt meg az exem, akivel 11 évig voltam együtt. Megkérdeztem tőlük, hogy mi az, amiért egyből otthagynának, mindkettő szorul szóra ugyanazt válaszolta, hogy megcsalás és őszintetlenség. De nem tudom, hogy mit csináljak. Kérlek ne írjatok ilyen szemét egy ribi dolgokat, mert tudom, hogy szemétség, konkrétan totál átejtem őket, de mind kettőt szeretem és ők is engem. Vmi tanácsot, hogy mi alapján döntsek, mert mindkettővel iszonyú jó.

2017. febr. 11. 01:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"totál átejtem őket, de mind kettőt szeretem"


Na ez az, ami ellentmondás.

Te csak magadat "szereted".

2017. febr. 11. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mutasd be őket egymásnak , hátha jó barátok lesznek , és téged meg jól otthagynak.

Más. Ha már így csinálod akkor ne lelkizz. De minél tovább húzod az időt azzal , hogy nem mondod el , annál inkább fog sérülni minden szereplő az ügyben.

2017. febr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el mindkettőnek az igazat, és reménykedj, hogy az egyik otthagy, ha már ennyire döntésképtelen vagy.
2017. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Csinálj háremet, két pasi egy pinára :D
2017. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
Mondd el mindkettőnek az igazat, amelyik megbocsájt,azzal legyél. Vagy leszek egy harmadik :D
2017. febr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 kolosszus22 ***** válasza:
Jó lenne ha választanál vagy elmondanád nekik, eleve nem is kellett volna ilyen hülye helyzetbe hoznod magad, tuti le fogsz bukni előbb-utóbb, jobb lenne nem megvárni...
2017. febr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Irakban ezért köztéren halálra köveznének. Nagy mákod van, hogy magyar vagy...
2017. febr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azért elég profi vagy a témában ha ezt 3 hónapja eltudod játszani úgy,hogy egyik sem jön rá. Vagy ők nagyon ostobák! :D
2017. febr. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szereted őket, a kialakult helyzetet szereted, tudat alatt, amibe belesodortad magad, mert "bosszút állsz" így az exeden, amiért ezt tette veled.


Azért érzel ilyen nagy vonzalmat a szitu iránt mert te irányítasz és nem téged vernek át, közben meg adod magad előtt is a drámakirálynőt, bizonyítva magadnak hogy te jaj de ki lettél téve a sors szeszélyeinek.

Közben pedig belül szereted ezt a szitut.


Gondolkodj el rajta, megéri-e neked csak az egyikkel lenni, hosszútávon a szemébe tudsz-e nézni. De inkább azt mondanám, gyere ki ebből a játszmából, mert amint az egyiket ejted, vélhetőleg elröppen a helyzet izgalma és a másik sem lesz olyan fantasztikus ember.

2017. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Utolso, neked van igazad, nem szerelem ez, csak az ex fajdalma bennem van es tudat alatt rajtuk akarok bosszut allni, mivel o is ezt csinalta velem1 evig. De az teny, h mindket fiut szeretem, csak nem ugy, ahogy ok. Mindent megadnak nekem, az a fontos, nekik, en boldog legyek, nem ugy, mint egyes pasik. Azt hozza teszem, h mindketto 6 evvel fiatalabb.
2017. febr. 11. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!