Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm gyereke zavar, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm gyereke zavar, és elviselhetetlen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve együtt vagyunk párommal, és kezdetben elmondtunk mindent. Tudtam hogy van gyereke (6eves) és azthittem nem lesz nagy gond majd ebből hisz a volt párjával szét mentek es "gondoltam" sokat ugyse lesz a nyakunkon, mert biztos az apjával lesz majd többet. Szóval kezdetben nem is láttam őt, tök nyugis volt minden, sokat tudtunk kettesbe lenni barátnőmmel.. Én 21 éves vagyok párom 28. Nekem meg korai ez, és őszintén megvallva nem igy képzeltem el az egészet. Először barátnőm bátja "költözött" oda párom lakásába. Ideiglenesen mert neki nincs hova mennie. Nem örültem ennek.. De hát nem az én lakasom, szóval nem szóltam bele. Nagyon idegesítő egy alak. Ugy csinal ott mintha minden az öve lenne es nem törődik semmivel. Munkája nincs.. Páromnak tobbszor is szoltam hogy ezt megis miert turi el. Dobja ki a francba.. Ő is egyet ért velem, de mégse teszi. Ezt megértem, ne az utcan aludjon már.. Alitolag max 2 hónapja van elmenni. De nem hiszek ebben. És ha ez még nem lenne elég, újabban már Rendszeresen ott van a gyereke is páromnak. Kibírhatatlan.. Elkényeztetett, idegesítő gyerek.minden szaron sirva fakad, azon is ha kint felejtek valamit a konyhába pl és elindulok érte, de a gyerek akart menni. Mindenhez hozza kell nyulnia. folyamatosan ott van ahol én.. Nincs szabad percem sem párommal ha ott van. Mindent megmagyaráz, ossze vissza beszél. Ordibál, es mindent amit el lehet képzelni. Párom nem is foglalkozik velem olyankor. Szeretem a páromat.. De mar ott tartok hogy én igy nem vállalom. Ami sok az sok.. Ti mit tennétek? Ha van kérdésetek nyugodtan tegyétek fel. Tanácstalan vagyok mar.
2017. febr. 11. 11:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

fogadd el, nema te véred ,ezért zavar , és van benned feszültség.

a nő meg apát akar , érzéseit bevetve ezen van

2017. febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Tipp: közös program, olyan amit a gyerek élvez. Kiránduljatok, hogy fáradjon el, állatkert, stb. ami érdekli. Utána kártyázzatok együtt és hagyjátok nyerni:-) Ezek után kapcsoljatok be neki egy mesét vagy kérjétek meg a párod bátyját, hogy nézzen rá, és zárkózzatok be kettesben vagy menjetek valahova el. Nem hiszem, hogy ne lehetne megkérni bátyust egy szittelésre, de úgy hogy előtte vagy utána a gyerekkel törődjetek, ne érezze magát elhanyagolva.
2017. febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Sztm nem való neked ez a nő. A gyerek az első ha ezt nem birod elfogadni akkor keress olyat akinek nincs gyereke.

Szerencsére az én párom imadja a 2éves lanyomat.

N25

2017. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolok, igen épp tegnap kártyáztunk közösen es mindig ő nyert :) ketten voltak én meg egyedül :) megtanított rádiót behangolni :D mutogatja a a játékait, megtanít veluk jatszani, van egy kis majma, vele kellett aludjak :) néha játszunk vele matekot is, össze adás kivonás. De még nem nagyon tudja :) onmagaba aranyos es vidám természetű. Udvarias. Tudja az illemet. De mikor mar ott vagyok náluk 8 órája, es abbol 1 percet sem töltöttem kettesbe párommal, kicsit lehangoló és nyomasztó.. És ölelni sem tudom őt, mert a kisgyerek egybol jön es piszkál minket.. :( Akinek volt mar ehhez hasonló, az tudja hogy gyerek mellett nincs magán elet :/ remélem hogy legalabb most majd Valentin napon sikerul egy napot kettesbe tölteni.
2017. febr. 11. 12:41
 15/18 Bence_ ***** válasza:
100%

Ilyen a pop szakma.

Lehet, hoyg azért lóg rajtad mert végre van egy értelmes férfi mintája.

Nagyon vacak megélni a válást. Az egész világa széthullott. Keresi a biztos kapaszkodókat. Igen, munka vele lenni. De csillogó szemekkel és az ágyadban lévő plüss álatokkal jár.

2017. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 omba ***** válasza:
100%

"Probaltam én is jatszani a gyerekkel, de hat 6 evessel nehez, mert meg kicsi. "


- nem. Sajna: te vagy kicsi ehhez a kabáthoz.

Egy 28 éves anyukával nem "járhatsz" úgy mint egy 18 éves lánnyal.

2017. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

Elvált, kisgyerekes anyaként mondom, hogy senkinek se jó, ha te nem tudsz beilleszkedni a családba. Ez ezzel jár: nem párt találtál, hanem komplett családot. Van, aki nagyon tudja élvezni ezt, és szereti a gyereket, örömöt okoz neki az apa szerep is. De ezt nem lehet erőltetni, vagy jön magától, vagy nem.


Neked ez 21 évesen még tényleg korai, nem ennek van itt az ideje az életedben. Gondolom, egyelőre saját gyereket se akarsz. Pedig a pasiknál is eljön az idő, hogy gyerekre és családra vágynak. Akkor könnyebben el is fogadják a párjuk gyerekét.


Kicsit ellentmondásos, amit a kicsiről írsz, nekem szülőként ezek már nem férnek bele 6 évesen. Dodálózás, hisztik, stb.

És baromi idegesítő, mikor más neveletlen gyerekére rá se szólhatsz. Elhiszem, hogy nem élvezed.


Jobb lenne, ha nem húznád tovább ezt a kapcsolatot. Az régen rossz, ha nincs is kedved velük lenni.

A helyzet az, hogy egy jó párkapcsolathoz a szerelem önmagában nem elég.

2017. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha egy gyereket megvisel egy válás,akkor abba beleférhet ilyesmi. Vagy ha autisztikus hajlamai vannak, sok ilyen gyerek van manapság. (SNI vagy BTM különböző fokozatai, egy átlag iskolában osztályonként van átlag 4-5 ilyen gyerek, lehet hogy ő is ilyen.)
2017. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!