Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit szeretek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek és régóta jóba vagyok vele barátként és ő nemtudja hogy szeretem és attól félek ha elmondom neki és netán nemet mond akkor a barátság is. Szóval értitek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?
2010. máj. 8. 09:21
 1/3 anonim válasza:
Sztem gondolkozz el rajta, hogy ő tényleg csak barátként gondol e rád(pl. ha nincs is semmi mondanivalója, akkor is odamegy hozzád, akkor az valószínű nem egy szimpla barátság...) de ha tényleg csak barátként szeret, szerintem ne kockáztass... egy barátság szerintem fontosabb...:)
2010. máj. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ. Neked érezned kell, hogy pl. szereti a közelséged, sokat találkoztok, mosolyog, kedves.

Nekem is volt fiú barátom, ami persze csak én voltam barát ő belém esett. Ő is egyszer átölelt, és akkor mondtam neki, hogy én nem akarok többet...

De azóta is jóban vagyunk, szóval szerintem próbálkozz be, ha úgy érzed:

pl. öleld meg, adj puszit, húzódj hozzá, ha visszakozik, akkor hagyd!

2010. máj. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem először csak figyelj

nézd meg,hogy amikor találkoztok,akkor mosolyog-e,ha meglát

ez egy tuti jele annak,hogy tetszel neki

aztám vagy beszéljetek msn-en ,vagy személyesen

kérdezd meg tapintatosan h mi ujság a pasikkal

tetszik-e neki valaki

de csak poénosan

azért ne vidd túlzásba

ha ő visszakérdez,akkor finoman jelezd,hogy egy régi barátod tetszik neked,ha vmi olyasmit ír h most mennie kell,akkor nincs esélyed,de ha tovább faggat,akkor tuti nyomon vagy

bízz bennem,énis így csináltam,és összejött

:D

2010. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!