Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok ehhez? A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez? A párom szerint a magassarkút hordó nők cibálják magukat!

Figyelt kérdés
Nem szereti a sminket, a miniszoknyát, a műkörmöket (persze rajtam). Közel se vagyok egy plázacica, de szolid smink szokott azért rajtam lenni:szájfény, szempillaspirál. Ritkán veszek fel magassarkút, inkább nyáron miniszoknyához, amit "k...-vás szandál"nak hív. Jelezném 8cm-es a sarka.Amikor megismerkedtünk műkörmöm volt, amikor levetettem, annyit mondott, hogy na végre! A kivágott blúzaimról nem is beszélve!!! Ez mind mind:kur....-ás. Egyébként általában sportosan öltözök, de néha szeretek csinos lenni. Az előző barátnői mind sminktelen egyszerű nők, lapos cipőstb. Én ilyen vagyok, és már állítólag (másoktól hallottam) régóta tetszettem neki, pedig akkor is hordtam magassarkút! Másoknak a párja milyen???
2010. máj. 8. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég érdekes,de szerintem jobb,mintha azt várná el tőled,hogy mindig legyél top csaj.
2010. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Becsüld meg mert kevés az ilyen FFI.
2010. máj. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
végre egy normális férfi! szerintem becsüld meg:)
2010. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen, de abszolút nem zavar, mert én sem vagyok mindig a toppon, és nem is szeretném ha mindig órákat kéne készülnöm mielőtt találkozok vele! :)

Műkörmöm soha nem volt, nem is lesz, de ő sem szereti ha miniszoknyát vagy kivágott felsőt veszek fel, smink nélkül szeret. Ennek ellenére ha ezt van kedvem felvenni, felveszem. Megmondom neki, hogy fogadjon el így, kész... már nem nagyon szokott érte szólni (feladta), de nem is járok ilyenekben gyakran. Inkább sportcipő, nyáron egy egyszerű lapos papucs. A magassarkú csak hetente, kéthetente. :) Egyáltalán nem hiányzik ennél gyakrabban:)

Örülj neki hogy ilyen párod van. Sokkal rosszabb lenne, ha mindig elvárná hogy tökéletesen nézz ki! (Sajna ilyenhez is volt szerencsém)

2010. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Az én párom is ilyen, és nagyon boldog vagyok, hogy nem várja el tőlem, hogy plázamacska legyek. Sőt, kifejezetten szereti bennem, hogy nem vagyok az. :D Amúgy a magassarkút és társait -gondolok itt műkörömre, cicanacira stb.-ő is utálja.
2010. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
ilyen döggel nem járnék.szakíts!23N
2010. máj. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

párom is ilyen (akart lenni)...

közöltem,hogy vagy megszokja hogy imádok nőcisen öltözködni,saját hosszu körmeim vannak,amiket festegetek mindig,meg ha energiám van,akkor smink,vagy kereshet mást,nem leszek senki kedvéért szürke kisegér...

(hozzátettem azt is,hogy gondolkodjon el,hogy mit unt meg először az exbarátnőjében,aki engedett a kérésnek,és csak ugy öltözött mint a 80éves nagyim...)


annyit engedtem összesen,hogy vásárolni jöhet velem,és akkor ha kiválasztok 3 rucit,akkor 1re mondhatja hogy tegyem vissza...

működik,több mint 3 éve,elfogadta...mondjuk háttérben a féltékenység áll nála,időközben megbarátkozott a gondolattal,hogy attol mert csinosan öltözködök,meg sminkelem magam,attol még nem engedem,hogy rám másszanak...

(bár igy látom,hogy örül,ha pl látja hogy meloba se smink,se csini ruci,csak farmer,polo)

23/N

2010. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

"Mit szóltok ehhez? A párom szerint a magassarkút hordó nők cibálják magukat!"


hol itt a gond? :D

2010. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
Azért az nem gond ha egy lány ad magára, de azok az igazán szépek akik természetesen is azok. Ha valaki csak azért festi és púderezi magát, hogy csak kellesse magát arra csak úgy is a sexmániás emberek fognak ráhajtani. Mert az összes férfiban az első gondolat (és ezt nem is lehet tagadni) ilyenkor az, hogy jól megb*sznám. De az ilyen csajok akkor meg is érdemlik ha ezzel akarják magukat könnyen kaphatóvá tenni.
2010. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Itt tényleg ennyi naiv ember van?


Nekem is volt egy ilyen idióta pasim, de hamar dobtam! Ő is szerette az igénytelen nőket! Pl. ne fesse a haját, ne szedje a szemöldökét, ne sminkelje magát...mondjuk nőiesen öltöztem, az nem zavarta, de vigyázz az ilyennel, mert manipulálni, uralkodni akar rajtad!

Arra ügyelj, hogy ne hanyagold el magadat.

Én egy pasi miatt sem növeszteném le a hajamat (ami az eredetitől csak 2 árnyalattal világosabb), továbbra is sminkelném magamat (érdekes, rajtam még a sminket sem lehet látni, de jobban nézek ki úgy, mint smink nélkül), és öltözködj nőiesen, csinosan.

pl. magassarkú, blézer, vagy blúz és szövetnadrág, vagy szoknya.

Engem még soha sem néztek ezért ribinek, csak csinosnak, és ajánlom, hogy inkább dobd ezt a pasit!

Hidd el, ha valaki szeret téged, nem fog belédkötni! Mert úgy tetszel neki ahogy vagy!


Ja és lehet hogy így mri fel, hogy mennyire tud téged irányítani...ne csinálj magadból hülyét, öltözz továbbra is az ízlésedhez méltóan, mert te így érzed jól magad és kész. Ha nem tetszik neki, akkor szakítsatok!!!!


26.L

2010. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!