Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Földbe döngöltek. Hogy tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Földbe döngöltek. Hogy tovább?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.

Úgy megalázott a párom, és anno az exem is, hogy szeretnék felállni.

Nem tudom, hogy kezdjem. A pasik sose voltak odáig értem, pdig nem vagyok csúnya szerintük sem. A személyiségemmel nincs baj, de a fiúk 90%-a azt mondja rá(közöttük a párom is), hogy nagyon különleges vagyok, és sokan emiatt hátrálnak tőlem, pedig az ember azt hinné, ez valami pozitívum. Számomra az, de számukra már nem.

A párom fél évig vacilált, hogy összejöjjön-e velem, vagy sem.

A lényeg, hogy megalázott, de nagyon. A legjobb barátnőmmel majdnem összeszűrték a levet.

Elvesztettem így két fontos személyt is.

Az exem anno pedig majdnem megcsalt.

Most nincsenek barátaim, és ez lett. Próbálkozok nyitni az emberek felé, de mindenki elzárkózik előlem, és ráadásul az életemben most egy nagyon nehéz szakasz közeledik(édesanyám skizofrén alkoholista, és felügyelet alá szeretnénk majd helyeztetni).

Hogy tudnék erőt meríteni?


2017. febr. 12. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Leírnád a személyiségedet pár szóban? Szerinted miért jellemeznek "különlegesnek"? Ha próbálsz nyitni mások felé, miért zárkóznak el tőled?
2017. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

Teszek rá, hogy lány vagy, akkor is a legjobb srác leszel, mert megígértem anyádnak :D

30/f

2017. febr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is et bolt ex és barátnöm kavartak.

Mit tettem? Megszakítottam velük minden kapcsolatot, felemeltem a fejem és mentem elöre. Ilyen ember nem ér annyit hogy buslakodj miatta.

Azóta a csajt eljegyezték, az ex egyedül van, én pedig a szerelmemmel élek külföldön.


Peodg én is introvertált, különc álmodozo vagyok, de a párom pont ezt szereti bennem.

2017. febr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Imádom a Dragon Ballt, kiskoromban mindig néztem. Azért srác nem lennék, de a szöveg jó. :D :D

3. válaszoló. Örülök, hogy van remény, köszönöm, hogy írtál.

Igen, pont ilyen vagyok, mint te, csak eddig a környezetmben sosem értékelte senki, sőt. Remélem, én is olyan szerencsés leszek, mint te! :)

2017. febr. 13. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Erős vagy, nem kell azt meríteni.

Foglalkozz most édesanyád problémájával, szerintem az lényegesen komolyabb kihívás, mint ezek a nyomi pasikák, akikről írtál.

2017. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igyekszünk megoldani, meg azzal foglalkozni. ez tényleg fontosabb most, idővel majd begyógyul a másik seb is. Köszönöm. :)
2017. febr. 13. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!