Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja, hogy mi vagyok neki, hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Van egy pasi.fel eve talalkozgatunk elotte is ismertem de nem volt ennyire intenziv a kapcsolatunk mint az utobbi fel evben.osszevesztunk es kerdeztem tole hogy tisztan akarok latni,mi vagyok neki az o eleteben,ki vagyok .azt mondta nem tudja ra a kifejezest es nem tudja elmondani.kerdeztem hogy akkor milyen a kapcsolati formank.azt mondta hogy azt sem tudja elmondani.ez most mi? Mi az hogy valaki nem tud elmondani valamit?mondtam neki hogy nekem az sem baj ha baratok vagyunk extrakkal csak tudjam mihez tartani magam.mondta hogy ennel sokkal tobb vagyok neki de nem nincs erre szo es nem tudja elmondani
2017. jan. 27. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja, persze. Hány évesek vagytok? Gondolom, van szex és ez neki jó, többet nem akar, mert ez így kényelmes. A barátság meg kapásból hülyeség, baráttal nem szexelünk és pláne nem viselkedünk így.
2017. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak simán szexkapcsolat, semmi több. De félt, hogy, ha ezt, így kerek-perec kimondja neked, elfelejtheti, ezt a kényelmes megoldást.
2017. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szex havonta 1x van.szoval meg arra se fognam hogy szex kene neki es azert van velem.amikor talalkozunk akkor van olyan hogy csak egyutt alvas van.en 29 vagyok o 34.de mivel en szeretem ot nekem a sima egyutt alvas is nagyon jo.minden nap beszelunk reggeltol estig.szoval még hanyagolva sem vagyok.mindent megbeszelek vele stb ezert sem ertem a dolgot
2017. jan. 27. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez megalázó lenne. Nyilván szexkapcsolat, de ha arra nem hajlandó, hogy megmondja, az undorító. Miért jó ez neked? Ő nem szeret és nem is fog.
2017. jan. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
olyan nincs hogy valaki nem tudja elmondani hogy mit erez vagy minek gondolja a kapcsoltunkat.en semmit nem akartam csak tisztan latni.mondtam neki hogy nem haragszom ra de szeretnem tudni hogy hogy allunk egymassal.es egyre csak azt mondta hogy nem tudja elmondani mert nincs ra kifejezes
2017. jan. 27. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánosan mutatkoztok? Barátok előtt? Jártok együtt valahova? Vagy csak szexeltek meg beszélgettek?
2017. jan. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jarunk igen,a baratait is ismerem.de altalaban kettesben szoktunk menni programokra.
2017. jan. 27. 20:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha rendesen a barátnőjének tekintene, akkor azt se tudná, hogyan hangoztassa. Ez, hogy "erre nincs kifejezés", elég béna. Kérdezz rá, hogy a barátnőjének tart-e?
2017. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok rajta kiigazodni..miert nem tud velem oszinte lenni..nem valtozna bennem semmi.nem kuldenem el a fenebe de ennyit erdemlek h tisztan lassam a dolgokat.de ez a nincs ra kifejezes eleg furi volt nekem
2017. jan. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!