Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit nagyon szeretek, csak egy a baj Ő az osztalyfőnököm.

Elég nagy a korkülönbség, de a szerelemben sztem nem ez számít.

Már írtam neki verseket, mindig segítek neki, csokit adok neki. (Több versem elolvasása után könnyezett és zavarba jött)

Állandóan rá gondolok, nagyon szeretem.

Elszeretném neki mondani, hogy szeretem, de félek, a reakciójától.

Mit csináljak?

17F



2017. jan. 10. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2017. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hat, ha igazan azt erzed, amit leirtal, es nem egy anyat latsz benne (aki hasonlit anyadra sok szempontbol), hanem egy not latsz benne, akkor negyszemkozt elmondod neki tenyleg mit erzel, es hogy nem kell valaszoljon semmit, amig osztalyfonokod nem kornyekezed meg, mert azert meg ot veszik felelosegre, es elmondod neki,19-20 evesen, miutan mar a kapcsolatotok nem buntetendo, hogy engedje meg neked, hogy udvarolj neki, es hogy tenyleg ismerjetek meg egymast.

Szerintem ha egybol azt mondod szeretlek, es tudom mit erzek, ugy megjed, hogy mind2-en iskolai pszichologushoz fogtok jarni, es a rendorseg 1 evig kornyekezni fogja ot.

Ezek az erzelmeid bortonbe sodorhatjak sajnos most ot, es emiatt nem ugy fogja lereagalni, ahogy te elvarod, ezert fog jeletest tenni, es rendorsegi ugy is lehet belolle, ha te nem hagyod abba. Szerintem, ha igy odaallsz, es kb. ugy elmondod mit erzel, amit elobbiekben leirtam, akkor van eselyed, hogy jol lereagalja a dolgokat, es nem fog teged egy erzelmekkel tulfutott kis bunko tini gyermekkent kezelni, es lehet latni fogja, hogy a jovoben lehet meg eselyed is. Ez mind akkor szep es jo, ha egyedulallo az osztalyfonokod, ha nem, akkor is megprobalhatod, de legtobbszor eleg kellemetlenul sul el a dolog.

2017. jan. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez veszêlyes dolog ne nyomulj rà !A nem utasit el és viszonyotok lessz akkor gondolj bele hogy ugy is kifog derülni előbb utóbb és gondolom azt sem szeretnéd hogy felfügesszêk az osztàlyfőnöködet!Plusz ott vannak a szüleid is akik biztosan fêltenénen és elleneznêk a kapcsolatotokak és àtraknak majd vmi màs suliba !De ne így legyen !
2017. jan. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg várom az érettségit és majd utána hódítom meg. Amúgy egy szál rózsa kíséretében már bevallottam neki. (Nem mondott semmit, de láttam rajta hogy nagyon boldoggá tettem).
2017. jan. 16. 00:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak zavarában vigyorgott..
2017. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jol teszed meg kitudja lehet addigra beleszeretsz egy másik nőbe !Nekem volt ilyen hogy szerelmes voltam egy sràcba és kb 1év eltelt és elfelejtettem ez akkor volt amikor tovàbb tanultam és màsik suliba kerültem ahogy ő is de nem hiànyzott kicsit sem!
2017. febr. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!