Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A barátommal több, mint három éve vagyunk együtt. Tegnap (nyilván nem akart megbántani, csak összevesztünk a Valentinnapon, és volt utána egy beszélgetésünk), azt mondta, hogy érti mi a problémám (ő haza szeretne menni ma a szüleihez), de nem akar a hozzáállásán változtatni. Persze miután ezen egész este emésztettem magam mondta, hogy marad, meg társai, de nekem nyilván nem az esik rosszul, hogy nem tud itt maradni, hanem, hogy nem vagyok fontosabb, mint a családja, és ezen nem is akar változtatni. Komolyan elgondolkodtam, hogy mennyi jövője van így a kapcsolatunknak. Szerintetek?
2017. febr. 14. 08:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Bazzeg, a hamburger, cola nem átvett szokás. Az étel. Ne keverd már, ilyen egyszerű nem lehetsz, az marketing, ne keverd ide. De akkor vedd át és ünnepeld meg a Hála Adást is, a Függetlenség Napját is és még sorolhatnám. Sőt...remélem nálad karácsonykor a Jézuska helyett a Mikulás hozza az ajándékokat és nem dec. 24-én hanem dec. 25-én reggel. Eltaláltam? Végtelenül egyszerű ember lehetsz. Erről ennyit.


De nem is a Valentin nappal van a gond, hanem, hogy ebből ekkora problémát csinál a kérdező. Miért ne látogathatná meg a családját? Had menjen már szerencsétlen srác haza, hogy a szeretteivel is együtt lehessen, ha amúgy is ritkán látja őket.

2017. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
qrva valentin nap
2017. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!