Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A barátommal több, mint három éve vagyunk együtt. Tegnap (nyilván nem akart megbántani, csak összevesztünk a Valentinnapon, és volt utána egy beszélgetésünk), azt mondta, hogy érti mi a problémám (ő haza szeretne menni ma a szüleihez), de nem akar a hozzáállásán változtatni. Persze miután ezen egész este emésztettem magam mondta, hogy marad, meg társai, de nekem nyilván nem az esik rosszul, hogy nem tud itt maradni, hanem, hogy nem vagyok fontosabb, mint a családja, és ezen nem is akar változtatni. Komolyan elgondolkodtam, hogy mennyi jövője van így a kapcsolatunknak. Szerintetek?
2017. febr. 14. 08:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Ez miatt az idióta kitalált ünnep miatt tényleg ennyit kell hisztizni?


Komolyan jót röhögök rajtatok... :D


Inkább örülj neki, hogy számára fontos a család. Az miatt hisztizni mert haza szeretne látogatni és épp ma érne rá és ezért kiverni a hisztit... hát, ha pasi lennék én ilyen hisztis nőt biztos otthagynék az első adandó alkalomnál.


Miért kell mindig mindenen ennyit hisztizni?

2017. febr. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hűűű...kicsit sok lett a szóismétlés...


De tényleg az vagy! Lépj ezen túl és ne láss minden mögé problémát, főleg, ha nincs.

2017. febr. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
Inkább azon gondolkodjatok el,hogy összekaptok egy nem Magyar, külföldről átvett nyugatmajmolós ünnepnek titulált dolog miatt.
2017. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Jaj édes jó Istenem, a Valentin-nap egy baromság, nem ezen a napon kell közös programot csinálni, szeretni egymást, hanem az év többi 364 napján. Csak azért mert ez egy nemzeti nap, nem kell komolyan venni ennyire? Ha ezután komolyan elgondolkodtál akkor nem a barátoddal vannak a gondok. Ébredj fel!
2017. febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igaziból eddig egyszer sem töltöttük együtt a Valentin napot. Tényleg nem "csak" a mai nap a problémám, általában, ha a családja és köztem kell választani, gondolkodás nélkül választja a családját. Például, múlt héten is mikor kellett volna a segítsége közölte, hogy már három hete nem látta a távolabbi rokonait (előtte egy hétig otthon volt), most nem ér rá, oldjam meg egyedül a bútorok mozgatását (mert másnap jött az asztalos). Másodszorra persze végiggondolta és jött segíteni cipelni a bútorokat.
2017. febr. 14. 08:54
 6/22 A kérdező kommentje:
Mert belefért egy napba, hogy találkozzon a rokonaival és segítsen nekem is.
2017. febr. 14. 08:57
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nagyon légből kapott ötlet és én vagyok a hülye...


De miért nem a pároddal beszéled meg a gondjaidat?


Miért innen várjátok, hogy megoldjuk?


Ha azt írjuk, szakíts vele, akkor szakítasz?


Ha azt írjuk, igen, nem vagy fontos neki, akkor attól neked jobb lesz?


Ha elkezdjük szidni, hogy hű meg á milyen pasi lesz attól neked jobb lesz? Legközelebb már lesz.rja a családját és minden másodpercét veled tölti?


Beszélj vele!

2017. febr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szerinted mit tettünk tegnap, amikor azt mondta, hogy érti mi a problémám, de nem szeretne a hozzáállásán változtatni? Épp beszélgettünk. :) Tudja, hogy ez rosszul esik, de nem érdekli, amíg nem házasodunk össze, addig biztos nem fog másképp hozzáállni, de utána lehet... Én meg nem tudom, hogy el akarok-e tölteni még három évet egy olyan kapcsolatban, ahol a barátom bevallja, hogy még néhány évig a családja fontosabb lesz, mint én (hat éve barátkoztunk össze, három éve járunk), és szerinte ez rendben van.
2017. febr. 14. 09:06
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Egy nem magyar ünnep miatt, miért kell ekkora cirkuszt csinálni? Én nem is ünneplem a Valentin napot, felesleges. Divatból átvették az emberek, de semmi jelentősége nincs. Eléggé hisztis lehetsz, ha ezen összevesztél vele. Én is a családomat választanám, mert a Valentin napot nem ünneplem. Azt se tudnám, hogy van, ha a reklámokban nem látnám.
2017. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszi, de még mindig nem a Valentinnap esett rosszul, ha nem szól, hogy van, akkor el is felejtettem volna :).
2017. febr. 14. 09:11
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!