Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Hogy reagálnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy reagálnátok az alábbi dologra?

Figyelt kérdés
Már 1,5 hónapja vagytok együtt a párotokkal. Egyszer csak beszélgettek és felvetitek, hogy van-e valami probléma kettőtök között, ha igen, az mi. A párotok pedig közli, hogy igen van, mégpedig az zavarja, amikor pasikat lájkoltok a tudjuk melyik közösségi oldalon. Közli, hogy eldönthetitek, hogy mit akartok, ő kell-e nektek, vagy a csávók, akiket tetszikeltek.El lehet dönteni. Ezek a csávók tényleg nem közeli rokonok vagy nagyon közeli ismerősök/barátok, hanem csak ismerősök. Szeretitek a párotokat, nem is gondoltatok erre, hogy ez problémát jelent, oké, kicsit talán bennetek volt, hogy megpróbáljátok féltékennyé tenni ezzel, de azt mondta, hogy nem a féltékenység beszél belőle és más módon kellene féltékennyé tenni nem ilyen óvodás dologgal, mert nincs mire féltékenynek lenni, amikor megnézi, hogy ki a lájkolt illető, inkább idegesítő, hogy együtt vagytok és nektek más csávók "tetszenek". Erre mit reagáltok? Mit léptek erre?
2017. febr. 14. 11:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%

Igaza van.


Ha nem közeli rokon vagy barát, mi a lópikuláért likeolgatsz más pasikat?

2017. febr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
48%
Nem szoktam mas sracokat lajkolni. Ez alapbol inkabb pasiszokas, hogy lanyokat lajkolnak. De nem hiszem, hogy kulonosebb gondot okozna, hogy ne nyomjak ra egy gombra, ha netan megis szokasom lenne.
2017. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy "Úristen, mikor kerültem vissza az óvodába?".
2017. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
#3 Szóval, te lájkolgatnál tovább?
2017. febr. 14. 11:47
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

"oké, kicsit talán bennetek volt, hogy megpróbáljátok féltékennyé tenni ezzel..." - mi van? Másfél hónap után mi értelme van ilyen játszmázásoknak? Egyáltalán mi értelme, de ennyi idő után egyáltalán hogy merül fel?


Amúgy meg nem normális, hogy ez alapján "méritek" a másikat, hogy ki kit lájkol. Mennyi idősek vagytok, 13? Vagy már felnőtt ez az idióta generáció?

2017. febr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
Nehogy már ő mondja meg, hogy mit lájkolhatok és mit nem. Zsarolni pedig főleg ne akarjon, hogy vagy ő vagy azok a pasik, mert a végén még hoppon marad. Ha meg akarnám csalni, azt úgyse az orra előtt tenném, szóval nem értem mit problémázik...
2017. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
Haladj vissza legyszives a tini kategoriaba. Nem veletlen lettek elvalasztva!
2017. febr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
#6 Úgyis talál mást, nem lenne nehéz dolga sajnos, ha engem dob.
2017. febr. 14. 11:54
 9/30 anonim ***** válasza:
73%
Hát nekem alap lenne ,hogy nem lájkolgatnám más pasik képeit ,ha lenne párom. Max ismerős pasiét,akit ismerek.
2017. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Én kezdenék félni megmondom őszintén, akkor ha! ez egy kisajátítási folyamat kezdete. Nem a levegőbe dumálok, volt ikyen barátom, de csak 4 hónapig, utána szakítottam vele. Mert kiderült, hogy noha az elején mézes-mázos volt később egy féltékenykedő kisajátító paranoiás és aggresszív barom volt. Akkor telt be nálam a pohár, amikor egy nyaralós hétvégén anyukámmal telefonáltam az udvaron, ő pedig kémfilmekbe illő módon leskelődött és hallgatózott a ház oldalából
2017. febr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!