Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Hogy reagálnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hogy reagálnátok az alábbi dologra?

Figyelt kérdés
Már 1,5 hónapja vagytok együtt a párotokkal. Egyszer csak beszélgettek és felvetitek, hogy van-e valami probléma kettőtök között, ha igen, az mi. A párotok pedig közli, hogy igen van, mégpedig az zavarja, amikor pasikat lájkoltok a tudjuk melyik közösségi oldalon. Közli, hogy eldönthetitek, hogy mit akartok, ő kell-e nektek, vagy a csávók, akiket tetszikeltek.El lehet dönteni. Ezek a csávók tényleg nem közeli rokonok vagy nagyon közeli ismerősök/barátok, hanem csak ismerősök. Szeretitek a párotokat, nem is gondoltatok erre, hogy ez problémát jelent, oké, kicsit talán bennetek volt, hogy megpróbáljátok féltékennyé tenni ezzel, de azt mondta, hogy nem a féltékenység beszél belőle és más módon kellene féltékennyé tenni nem ilyen óvodás dologgal, mert nincs mire féltékenynek lenni, amikor megnézi, hogy ki a lájkolt illető, inkább idegesítő, hogy együtt vagytok és nektek más csávók "tetszenek". Erre mit reagáltok? Mit léptek erre?
2017. febr. 14. 11:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

(Oh, hamarabb elküldte).

Szóval ha észleled a jeleket, hogy kezd rádtelepedni, akkor még nem késő!

2017. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
35%
De ez nem kisajatitas meg :D Szerintem alap egy kapcsolatban, hogy egyik fel sem nyaladzik nyilvanosan a masik nem kepviseloire.
2017. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem aki lájkocskákkal tudatja a világgal, hogy kit-mit bszna, az egy külön állatfaj.
2017. febr. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
52%

Ha az én fotóimat lájkolgatja egy pasi, akinek barátnője van, és mellettem még több tucat lány képeire nyáladzik, akkor én nagyon sajnálom a barátnőjét, hogy egy ilyen pocs a pasija, így megalázza. És a kapcsolatukat egy sz.r-nak gondolom.

Szerintem a pasid is ezen az állásponton van. Megalázó rá nézve, hogy ezt teszed.

2017. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
70%
Most jól értem a kérdést? :) A tetszik gombra kattintás, mondjuk valakinek a nyaralós képei alatt? Olyankor azt állítom, hogy bejön az illető? Én eddig csak azért nyomogattam, mert vagy tetszett a kép, vagy úgy éreztem, hogy ez olyan, mint a kézfogás. Ismerős + kép => Like. Ha macskás képet like-lok, akkor bejönnek a macskák?
2017. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nem a nyaralós képek alatt. Akármilyen kép alatt. Ez amúgy meg szerintem is csak sz4r kifogás, hogy a kép tetszik, vagy a képen a póló vagy a kutya a háttérben. :D Legalább magunknak ne hazudjunk, ha már a párunknak akarunk..
2017. febr. 14. 12:46
 17/30 anonim ***** válasza:

Minden nap tanul valamit az ember :D Amúgy, ha másik srácok képeit nézegeted a neten, akkor miért vagy együtt a mostanival?


Amúgy, ha ez tényleg olyan, mint a szemezés, akkor nem illik párkapcsolatban csinálni. (nincs erre valami életkor, ameddig ez számít? Lehet, hogy ezért nem tetszett a barátomnak az az ötlet, hogy mostmár sokkal gyorsabban tudok like-lni, mert végre letiltottam az automatikus képbetöltést facebookon (vagyis nem látom a képet), és minden ismerősöm minden képét tudom like-lni reggelente, mert a gombok sokkal gyorsabban töltődnek? Azért vicces tudni, hogy tegnap kikezdtem vagy 60 emberrel :D )

2017. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
88%

Pedig van valóságtartama. Én pl csak azt lájkolom amin tetszik valami, a legjobb barátnőm fotóját sem tetszikelem, ha szerintem úgy néz ki rajta mint egy ordas vagy szimplán bamba fejet vág.

Volt olyan régi férfi ismerősöm akinek csak azért tetszett a képe, mert örültem, hogy végre megcsináltatta a rothadó fogait.


Egyébként honnan tudod, hogy nem régi barát vagy rokon az illető? Meglehet vele szívni, volt hogy féltékeny voltam egy lányra mert imádta a barátom képét és puszival zárta a komment végét. Kiderült, hogy a másod unokatestvére....

De barátom is érdeklődött már unokatesó párja felől gyanakvóan, pedig elhiheted nincs kedvem szét túrni egy családot, sőt még csak nem is tekintek férfiként arra aki csecsemő korom óta a családom tagja.

2017. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%

3-as vagyok. Dehogy lájkolgatnék tovább. Épp arra írtam, hogy nem éppen nagylányos viselkedés ilyen módszerrel féltékennyé tenni valakit. Amúgy sem vezet sehová a játszmázgatás. Te jó ég, másfél hónap után!

(Mondjuk az én párkapcsolatom, ha jól sejtem, idősebb, mint ti...)

2017. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
74%
Akkor biztos velem van a baj, mert én rohadtul leszarom, kiket lájkolgat a párom (általában nincs is jelen túlzottan az oldalon), én meg az a típus vagyok, akit egy jobb minőségű kép simán lenyűgöz és lájkolok. Ha fiú, ha lány, ha pár, ha macska, ha kaja, ha egy új tárgy stb... Barátom még egyszer sem szólt, hogy hogy volt merszem ilyet tenni. Szerintem egy bizonyos értelmi szint fölött a párkapcsolat minősége nem függ a közösségi hálóktól, de nálatok ez valószínűleg nem üti meg azt a szintet...
2017. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!